Жінка-Телець і чоловік-Діва: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Тельцем і чоловіком-Дівою. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Діва-чоловік і жінка-Телець в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Телець і чоловік-Діва як пара

Союз Тільця-жінки і чоловіки-Діви відрізняється стабільністю. Вони чудово підходять один одному як подружжя. Чоловік-Діва орієнтований на створення міцної сім’ї. Він докладає багато зусиль, щоб зробити свій будинок затишніше, а сім’ю міцнішою. Жінка-Телець любить стабільність, комфорт і розкіш. Для неї дім і родина стоять на першому місці.

Подібність характерів і життєвих цінностей впливають на відносини в дружбі, любові і діловому співробітництві. Сумісність знаків зодіаку в цих областях прагне до ідеальної і перевищує 80 відсотків.

Плюси відносин

Хороша сумісність жінки-Тельця і чоловіки-Діви означає, що в парі буде багато позитивних моментів.

Плюси відносин:

 • обидва знака об’єднані однією земною стихією, що означає схожість характерів і цілей;
 • Телець любить порядок, дає мало приводів для закидів і поблажливо ставиться до зауважень Діви;
 • обидва не люблять конфлікти і бурхливе вираження емоцій;
 • мають однакові погляди на сім’ю та виховання дітей, цінують тривалі, стабільні відносини;
 • Телець і Діва — прагматики, які чітко прораховують всі ризики і вміють витягати спільну вигоду;
 • обидва працьовиті, доводять розпочате до кінця;
 • Діва, Телець — реалісти, позбавлені ілюзій, тверезо дивляться на світ.

Жінка-Телець і чоловік-Діва живуть не примарними мріями, а реальністю. І обох влаштовує таке життя.

Мінуси відносин

Незважаючи на схожість поглядів Діви-чоловіки і жінки-Тельця, в відносинах можуть бути мінуси:

 • впертість обох знаків призводить до зіткнення інтересів і небажання поступитися партнерові;
 • педантичність і дріб’язковість Діви в побутових питаннях дратує Тільця;
 • обидва зациклені на матеріальній стороні, випускаючи багато духовні моменти;
 • жінка-Тілець буває надто амбітною і рішучою, що лякає партнера;
 • Діва-чоловік здається надто стриманим і холодним, дівчині буде не вистачати теплоти і довіри;
 • знаків може стати нудно, так як їх відносини позбавлені пристрасті;
 • часом кожен з партнерів шукає особисту вигоду, що не сприяє зближенню.

Ці мінуси — не вирок. Але знадобляться зусилля з обох сторін, щоб подолати негатив.

Сумісність Тільця-жінки і Діви-чоловіки в дружбі

Сумісність знаків зодіаку в дружбі вище середнього. Діва, Телець — земні знаки, які люблять стабільність. Якщо вони заводять друзів, то це надовго. Випадкова людина не зможе потрапити в коло близьких, яким можна довіряти.

Чоловік-Діва в дружбі однаково ставиться до чоловіків і жінок. Часом йому буває комфортніше в суспільстві подруг, він чудово знаходить спільну мову з представницями прекрасної статі.

Зблизити жінку-Тельця і чоловіка-Діву можуть спільні захоплення. Обидва отримають користь з спілкування. Телець подивиться на себе очима приятеля, який помічає найменші недоліки. Сама ж дівчина зробить друга-Діву більш поблажливим і уважним до оточуючих.

Сумісність Діви-хлопця і Тельця-дівчата в любові

Дівчина-Телець і хлопець-Діва мають високі шанси стати ідеальною парою. Сумісність знаків зодіаку в любові тримається на стабільно високому рівні. Чоловік-Діва закохується нечасто, але зберігає вірність своїй обраниці. Його коханої може стати дівчина приємної зовнішності, розважлива і розумна, яка вміє створити затишок. Телець з надлишком володіє цими якостями.

Ці земні знаки зрозумілі один одному. Їх відносини не відрізняються вогнем і пристрастю. Вони уникають несподіванок і надмірного прояву емоцій. Любі воліють проводити час удвох, в комфортній обстановці. Їм не по душі галасливі компанії або необдумана трата грошей на розваги.

Сумісність пари в ліжку

В парі чоловіки-Діви і жінки-Тельця може відрізнятися ставлення до інтимного життя. Сумісність знаків в ліжку – на середньому рівні. Дівчина вважає інтимну близькість важливою складовою міцного союзу і чекає того ж від партнера.

Проте чоловік-Діва більш консервативний. Він вважає секс формальністю. Його стриманість може розцінюватися партнеркою як відстороненість.

Щоб уникнути непорозумінь і взаємних образ, парі потрібно відкрито обговорювати свої погляди і бажання. Встановивши довіру, чоловік і жінка стануть відкриті для експериментів, а їх відносини будуть наповнені пристрастю і ніжністю.

Дівчина-Телець і чоловік-Діва у шлюбі

Настільки схожі чоловік і жінка часто створюють сім’ї. Сумісність Тільця-дівчата і Діви-чоловіки в шлюбі одна з найвищих. Вони однаково дивляться на сімейні цінності. Обидва докладають багато зусиль, щоб їх будинок став затишним, а атмосфера в сім’ї теплою.

Сімейне життя Діви і Тельця проходить спокійно і неквапливо. Вони занурені в рішення поточних побутових питань та уникають будь-яких потрясінь. Для подружжя матеріальна сторона життя має велике значення, вони люблять красиві речі, якісні продукти і комфортний відпочинок. Вміють економити і не роблять поспішних покупок. Їх сім’я не буде потребувати, так як обидва вміють заробляти гроші і розумно ними розпоряджатися.

Якими батьками будуть жінка-Телець і чоловік-Діва

З появою дітей відносини Діви-чоловіки і Тельця-дівчата стають ще більш серйозними. Вони всі зусилля спрямовують на створення гідних умов для дитини. Це стосується не лише матеріального достатку, але й всебічного виховання.

Сумісність знаків зодіаку в якості батьків висока. Вони з гідністю виконують покладені на них обов’язки. Жінка-Телець — зразок материнства. Вона смачно готує, стежить за зовнішнім виглядом дітей, оточує їх любов’ю і турботою. Батько-Діва веде себе більш строго. Він прищеплює спадкоємцям любов до дисципліни, привчає у всьому дотримуватися порядку і бути обов’язковими. У дітей, як правило, немає ні хвилини на марні заняття. Вони відвідують безліч гуртків і зайняті домашніми справами.

Ділова сумісність Діви-чоловіки і Тельця-жінки

Діва-чоловік і Телець-жінка поєднуються в якості ділових партнерів і колег по роботі. Їх об’єднує прагнення до зважених рішень, передбачливість і підприємливість. Будучи колегами, чудово розуміють один одного. Обидва знака зодіаку вміють наполегливо працювати і досягати результату.

Якщо Діва-чоловік виступає в ролі начальника, то жінці-Тельцю варто запастися терпінням. Інакше часті причіпки і невдоволення з боку керівника можуть довести до звільнення. При протилежному розподілі ролей чоловікові-Діві буде комфортно під керівництвом жінки-Тельця. Вона володіє твердістю, наполегливістю, раціональним мисленням, що подобається пунктуальності і прискіпливого виконавцю.

Як чоловікові-Діві завоювати жінку-Тельця

Якщо чоловік-Діва вирішив підкорити жінку знака зодіаку Телець, потрібно дати зрозуміти, що з ним їй буде надійно і безпечно. Її не приваблюють повітряні замки та ілюзорне безхмарне майбутнє. Їй потрібна конкретика. Дівчину-Тельця можна звинуватити в розважливості, але вона перейметься симпатією до чоловіка, який упевнений в собі і твердо стоїть на ногах. Телець воліє практичні подарунки, спокійне проведення часу і відсутність стресових ситуацій. Щоб її завоювати, чоловікові знака зодіаку Діва потрібно показати, що у них однакові життєві цінності.

Важливі зовнішні дані чоловіки. Не потрібно бути красенем, але турбота про власне здоров’я, заняття спортом і відсутність шкідливих звичок точно привернуть Тільця. А також дівчина оцінить доглянутість, охайний одяг і хороші манери.

Тельці відрізняються впертим характером. Чоловік-Діва повинен перестати критикувати і намагатися виправити обраницю. Спокійне обговорення спільних планів принесе більше користі, ніж прагнення наполягти на своєму.

Як Тельцю-дівчині закохати в себе чоловіка-Діву

Діви-чоловіки закохуються нечасто. Вони прискіпливі — як до зовнішнього вигляду обраниці, так і до набору особистих якостей і умінь. Будучи консерватором, Діва віддає перевагу класичний стиль. Чоловік не сприймає вульгарності і неохайності. Немите волосся, пом’ятий несвіжа одяг можуть назавжди відштовхнути Діву. Тому, якщо дівчина-Телець бажає сподобатися такому чоловікові, їй слід ретельно стежити за своєю зовнішністю. Для Діви-чоловіки сумісність з Тельцем-жінкою залежить саме від цих моментів.

Чоловіки-Діви прораховують своє життя надовго вперед. В їх картину вдалого шлюбу не впишеться дружина, яка не вміє готувати, або слідкувати за порядком. Дівчина-Телець повинна демонструвати свою господарність і діловитість. Запрошуючи Дівчину до себе в гості, потрібно навести ідеальний порядок. Речі, що лежать не на своїх місцях, або пил на меблях відразу кинуться в очі цьому чистьосі.

Діва не сприймає легковажність. Чоловік повинен усвідомлювати, що не даремно витрачає час і кошти на дівчину. Цей знак зодіаку віддасть перевагу інтелігентної, розумною і серйозної дівчини.

Як дівчина-Телець і хлопець-Діва ведуть себе при розставанні

Хлопець-Діва, дівчина-Телець люблять стабільність. Обидва намагаються зберегти відносини як можна довше. Якщо ж розставання неминуче, Діва, Телець ведуть себе по-різному.

Як правило, чоловік переживає розрив з коханою болісно, але зовні може здаватися незворушним. Якщо розлучення сталося з вини дівчини, повернути Діву буде практично неможливо. Це ранимий знак, з вразливим самолюбством. Він не дає другого шансу. Відчувши свою провину в розставанні, Діва буде не проти примиритися і зробить все для загладжування провини.

Якщо обранець змінив, Дівчина-Телець буде в сильному гніві. У цей момент краще не стояти у неї на шляху. Вона не готова до обговорення ситуації. Для категоричній жінки-Тельця є тільки чорне і біле. Знадобиться багато часу, щоб вона охолола і змогла піти на примирення. До цього часу, якщо чоловік вирішить повернути кохану, йому варто спробувати обдарувати її дорогими подарунками. Щедрість разом з щирим каяттям здатні відродити колишні почуття.

Як парі знайти спільну мову

Хороша сумісність дівчата-Тельця і хлопця-Діви означає, що вони легко знаходять спільну мову. У разі виникнення розбіжностей потрібно дати зрозуміти один одному, що вони однаково дивляться на життя. Кожен з них — консерватор, не любить змін. Кожен націлений на довгі щасливі відносини.

Тому навіть при серйозних конфліктах треба умовити партнера не рубати з плеча. На щастя, обидва знака не люблять бурхливого прояву емоцій. Оцінюючи яку-небудь подію, вони спираються на логіку і здоровий глузд.