Сумісність Тільця і Тельця в любові, шлюбі, дружбі і роботі

У статті ми розповімо про сумісність Тельця й Тельця. Ви дізнаєтесь, чи підходять один одному чоловік і жінка цього знаку зодіаку, в чому вони схожі, а також можуть дружити дівчата-Тельці і як складуться ділові відносини між Річними чоловіками.

Підходять жінка-Телець і чоловік-Телець один одному

Дівчина-Телець і хлопець-Телець відносяться до стихії Землі, завдяки чому у них виражені такі якості, як практичність, працьовитість, наполегливість і розсудливість. Два представника цього земного знака зодіаку мають схожі характеристики. Телець-жінка і Телець-чоловік керуються розумом, а не почуттями, оцінюють обставини раціонально, без емоцій, не бояться труднощів і невдач. Вони можуть мати високу сумісність в любовних, дружніх і ділових відносинах.

У таблиці ми коротко описали можливі позитивні і негативні сторони цього союзу.

Плюси Мінуси
Здатні створити міцну сім’ю завдяки схожості у поглядах на побут і фінанси Можуть довго сперечатися, оскільки ніхто з них не хоче поступатися
Надають велике значення тому, щоб діти зростали в щасливій родині Їм складно говорити про свої почуття
Не схильні до обману, зрад і розлучень Бувають занадто прискіпливими і вимогливими
Воліють проводити час в тихій обстановці З роками у відносинах з’являється нудьга і одноманітність
Підходять один одному в якості ділових партнерів Рідко відпочивають, із-за чого в парі зникає романтика

Сумісність Тельців в дружбі

Телець-жінка і Телець-чоловік сумісні в дружбу, тому що вони відносяться до тієї рідкісної категорії людей, які можуть щиро дружити з протилежною статтю без натяку на інтим. У цьому випадку чоловік бере на себе роль старшого товариша, наставника і порадника.

Завдяки подібності характерів представники цього знака зодіаку можуть підтримувати дружні стосунки протягом багатьох років. Це не означає, що вони спілкуються щодня, але періодично цікавляться життям одне одного, збираються сім’ями та допомагають при необхідності, в тому числі і фінансово.

Сумісність Тельців в любові і відносинах

Взаємний інтерес між Тельцем-жінкою і Тельцем-чоловіком може виникнути далеко не відразу. Представники цього знака зодіаку керуються розумом, а не емоціями, тому вони довго придивляються один до одного і підтримують дружні відносини, які з часом призводять до закоханості. Їх роман може початися лише після того, як обидва зрозуміють, що їм комфортно і цікаво перебувати наодинці.

Тельці не втрачають голову від кохання на відміну від багатьох інших знаків зодіаку, але період зближення і залицянь в цій парі проходить дуже романтично: побачення, сюрпризи, спільні прогулянки і поїздки на вихідні. Практичний чоловік-Телець не буде пускати пил в очі величезними, але марними букетами троянд. Однак, він не поскупиться на дорогий подарунок, щоб підкорити жіноче серце.

Висока сумісність в любовних відносинах двох Тельців будується на тому, що обидва є домосідами. Їм подобається проводити час не в гучних компаніях або дорогих ресторанах, а в затишній домашній обстановці: разом готувати вечерю, дивитися фільми, обговорювати книги або новини.

В їх парі немає сильної пристрасті, гучних скандалів, підозр ревнощів, зради та емоційних коливань. Ця пара прагне виключно до світу, гармонії, спокою і стабільності.

Сумісність Тельців в ліжку

Сумісність Тільця-чоловіки і Тельця-жінки в ліжку можна назвати ідеальною, тому що обидва є пристрасними і чуттєвими натурами. Інтимна близькість для них – важлива складова відносин, але вони не поспішають опинитися в спальні відразу ж після знайомства. Їм хочеться для початку зблизитися емоційно, а вже потім фізично.

І чоловік, і жінка люблять красу і романтику: приємну обстановку, розслаблюючу атмосферу, свічки, романтичну музику і ванну з піною. Кожен прагне доставити задоволення своєму партнерові, а також внести різноманітність в інтимне життя.

Сумісність Тельців для сім’ї та шлюбу

Сумісність Тельців можна назвати однією з кращих серед знаків зодіаку. Їх відносини в любові і шлюбі будуються на спільних цінностях, принципах і цілях. Кожен з них є зразковим сім’янином. Представники стихії Землі живуть у достатку і комфорт, тому чоловік постійно прагне збільшити свій заробіток, знайти додаткові джерела доходу, щоб сім’ї не доводилося економити. Тельці не люблять витрачати гроші даремно, при цьому мають високий рівень життя.

Жінку-Тельця можна назвати відмінною господинею, яка встигає поєднувати роботу з домашніми справами. В її домі завжди панує чистота, затишок і аромат смачних страв. Незважаючи на те, що вона може самостійно впоратися з побутом, чоловік часто пропонує їй свою допомогу. Вони є не тільки добрими подружжям, але і дбайливими батьками, оскільки виховують дітей у любові, не шкодують сил і засобів, щоб зробити їх дитинство щасливим і дати якісну освіту.

Незважаючи на взаєморозуміння і стабільність, в парі бувають розбіжності. Тельці схильні до ревнощів, хоча ніхто з них не дає реального приводу, уникаючи швидкоплинних романів. Часта причина конфліктів – це впертість обох, небажання йти на поступки і визнавати свою неправоту, а також консервативні погляди. Вони не стануть голосно лаятися і бити посуд, але можуть затаїти образу і замкнутися. Однак, навіть сильні сварки не призведуть до розлучення, оскільки цей знак прагне зберегти сім’ю.

Сумісність Тельців в роботі та бізнесі

Поєднання чоловіка і жінки під знаком Тельця – це прекрасний діловий союз. Два розсудливих, прагматичних і працьовитих людини можуть стати надійними бізнес партнерами. Вони вміють працювати з документами і цифрами, не люблять ризикувати, тому не роблять поспішних і легковажних вчинків. Вони ретельно обдумують і узгодять кожне рішення і особливо акуратно поводяться з грошима. Тельців можна назвати меркантильними, тому що вони роблять все, щоб отримувати і збільшувати прибуток.

Цій парі не страшні конкуренти і перевірки. Вони можуть вести бізнес в будь-якій сфері, але найбільшого успіху доб’ються в тій галузі, де потрібна чіткість, строгість і уважність, наприклад, в банківському або фінансовому секторі. Їм не підходять напрямки, які пов’язані з творчістю і креативом, тому що обидва мають дуже сильну логіку, але не найбагатшу фантазію. Зате вони можуть запросити в команду ідейного натхненника. Ці компаньйони не стануть плести інтриги або намагатися зашкодити один одному, тому сумісність даних знаків гороскопа, в роботі вважається однією з найвищих.

Як завоювати чоловіка під знаком зодіаку Телець

Чоловік-Телець відповідально підходить до вибору супутниці життя. Йому не сподобається дівчина, яка не має професії, не вміє вести побут, веде себе легковажно або вульгарно. Йому важливо, щоб жінка була спокійною, доброзичливою і неконфліктною.

Дамо 5 рекомендацій, як привабити чоловіка, якщо він за знаком зодіаку Телець:

 • Бути легкою, життєрадісною, товариською, щиро дякувати його за подарунки та допомогу.
 • Пропонувати свої ідеї, як провести побачення або вихідні, але не ображатися, якщо він відмовляється від цього варіанту.
 • Показувати свої серйозні наміри, наприклад, говорити про мрії про міцної, дружної сім’ї і дітей.
 • Не сперечатися з ним, не знецінювати його слова, не влаштовувати сцен і скандалів в громадських місцях.
 • Не давати приводів для ревнощів або сумнівів у чесності. Йому потрібна тільки вірна і порядна дівчина.

Як завоювати жінку під знаком Тельця

Ця дівчина вибере собі в чоловіки тільки надійного, відданого і забезпеченої людини. Їй важливо, щоб чоловік міг взяти відповідальність за сім’ю в плані забезпечення. Тому найкраща сумісність в шлюбі серед знаків саме у Тельця з Тельцем.

Поділимося порадами, як домогтися взаємності жінки-Тельця:

 • Бути галантним, вихованим, ввічливим і говорити компліменти. Вона не терпить грубості, нетактовності і хамства.
 • Стежити за своїм зовнішнім виглядом, виглядати охайно і доглянуто, особливо під час перших побачень.
 • Продемонструвати свою спроможність. Їй важливо, щоб у обранця було стабільне матеріальне становище.
 • Запропонувати свою чоловічу допомогу, наприклад, по будинку. Її чоловіком ніколи не стане ледачий або неохайний чоловік.
 • Неквапливо доглядати і не поспішати з близькістю.

Як двом Тельцям зберегти відносини

Основною проблемою у відносинах Тільця-чоловіки і Тельця-жінки є спори, що виникають із-за обопільного впертості. Обом треба намагатися, щоб налагодити комунікації: в спірній ситуації шукати рішення, а не винних.

Ще 6 способів, як можна зміцнити союз двох Тельців:

 • Частіше говорити слова подяки і компліменти.
 • Щодня проявляти турботу, наприклад, робити один одному масаж.
 • Не чіплятися по дрібницях в побуті, не вимагати ідеальної чистоти.
 • Жінці не потрібно сумніватися в дружині, якщо він говорить, що сам розбереться з проблемою.
 • Чоловікові варто частіше робити подарунки і балувати свою кохану.
 • Обом Тельцям необхідно вносити різноманітність у сімейне та інтимне життя, наприклад, влаштовувати побачення, а не витрачати вихідні на прибирання.

Яка сумісність у чоловіків-Тельців в дружбі і бізнесі

Два представника цього знака позбавлені гордині, марнославства і зарозумілості, тому вони не будуть конкурувати, а стануть близькими друзями і надійними бізнес партнерами. Основний критерій при виборі одного у Тельця – це можливість довіряти людині, не сумніватися в його щирості. Але оскільки обидва є чесними і порядними особами, то швидко переймаються взаємною довірою.

Те, наскільки сумісні знаки зодіаку, залежить і від наявності спільних інтересів. Телець і телець добре розуміють один одного, мають безліч тем для розмов, наприклад, це може бути політика, фінанси або наука. У чоловіків можуть навіть збігатися хобі. Два зразкових сім’янина зроблять все, щоб не тільки спілкуватися самим, але і подружити свої сім’ї.

Сумісність двох жінок-Тельців в дружбі та праці

У двох представниць земної знака зодіаку може бути висока сумісність і в роботі, і в дружбі. Дві працьовитих, амбітних дівчата воліють досягати кар’єрного зростання і підвищувати свій рівень доходу, а не влаштовувати інтриги на робочому місці. Якщо вони виявляться конкурентками, наприклад, захочуть претендувати на одну посаду, то будуть боротися чесно, без лицемірства і хитросплетінь.

Обидві дами люблять красу і розкіш, тому можуть стати близькими подругами, які захоплюються мистецтвом, разом відвідують виставки, світські заходи і ходять на шопінг. У них немає причин для розбіжностей, тому що вони не схильні до конфліктів. Дівчата не посваряться навіть з-за чоловіка, оскільки вважають, що такі чвари нижче їх гідності.