Сумісність Овна і Скорпіона в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Овен і Скорпіон, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Овном і дівчиною-Скорпіоном і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Овен і Скорпіон

Щоб зрозуміти, чи є сумісність у Овна зі Скорпіоном, потрібно знати їх характер, переваги і недоліки. У таблиці ми коротко описали характеристики кожного знака зодіаку.

Провідні якості Овна Провідні якості Скорпіона
 • энергичный;
 • добродушный;
 • искренний;
 • отзывчивый;
 • оптимистичный;
 • настойчивый;
 • прямолинейный;
 • упрямый;
 • схильний до конфліктів;
 • запальний.
 • харизматичний;
 • темпераментний;
 • впевнене в себе;
 • справедливый;
 • честный;
 • подозрительный;
 • замкнутый;
 • властный;
 • ревнивый;
 • злопамятный.

Відносини Овна і Скорпіона далекі від ідеалу і, перш за все, із-за відмінностей в емоційній сфері: вогненний Овен, який не вміє тримати в собі ні радість, ні злість, не може зрозуміти щирих намірів скритного і загадкового Скорпіона.

Крім того, Овна, який прагне до щасливого і насиченим приємними подіями життя, може бути складно поруч з партнером-Скорпіоном з-за його схильність до фаталізму і песимізму, прагненню додати відносин нотку драми і страждань.

Сумісність Скорпіона-жінки і Овна-чоловіки

знаків зодіаку Скорпіон і Овен може бути хороша сумісність, якщо вони не стануть боротися один з одним, щоб довести, хто в цій парі лідер. Успіх їх відносин багато в чому залежить саме від жінки, яка володіє тонкою інтуїцією і вродженим талантом психолога. Вона вміє впливати на впертого і напористого Овна, який звик добиватися цілей будь-якими засобами. Він, у свою чергу, не помічає її недоліків, наприклад, дратівливості і зверхності.

У них може бути гармонія, якщо обидва погодяться на компроміси. Розповімо докладніше про їх відносини в різних сферах життя.

У дружбі

знаків зодіаку Скорпіон і Овен може бути хороша сумісність лише в тому випадку, якщо їхня дружба триває з дитинства. Колишні сусіди або однокласники можуть близько спілкуватися протягом десятиліть і навіть дружити сім’ями. Обидва цінують ці відносини, тому що бачать один одного порядного, чесного і чуйну людину. Вони мають схожі погляди і люблять вести інтелектуальні бесіди.

Але ймовірність того, що вони стануть друзями вже в дорослому віці, мінімальна. Чоловік-Овен не може встояти перед красою дівчини, тому відносини швидко перетворюються з дружніх в романтичні.

У любові

Жінка-Скорпіон і чоловік-Овен – це два яскравих і темпераментних людини, які не можуть залишитися байдужими один до одного. Ще при першій зустрічі між ними виникає взаємний інтерес і фізичний потяг.

Пристрасна і водночас романтична дівчина швидко підкорює серце амбітного чоловіка, який не відступає, поки не домагається її взаємності: влаштовує красиві побачення, дарує шикарні квіти і дорогі подарунки. Він закохується настільки сильно, що прощає їй будь-які примхи, тому при такому поєднанні сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Овен у любові може бути високою.

У шлюбі

Скорпіон-жінка і Овен-чоловік володіють складними характерами, тому їх спільне життя не можна назвати ідеальною. Дівчину більше цікавить кар’єра і самореалізація, а не побутові проблеми. У її чоловіка, який любить домашній затишок і смачну їжу, можуть виникати претензії.

Сумісність цих знаків зодіаку в любові і шлюбі буде високою, якщо у дружини вистачить мудрості не вступати в суперечки, а спритно маніпулювати чоловіком і направляти свою енергію в мирне русло. Наприклад, відкрити спільний бізнес, підвищувати рівень доходів, вести активний спосіб життя і замінити вечері на кухні походами в ресторани.

У ліжку

Скорпіон і Овен мають високий темперамент, який посилюється взаємним сексуальним потягом і багатою уявою. В їх інтимні стосунки пристрасть не вщухає, оскільки обидва люблять різноманітність, можуть проявляти ініціативу, з інтересом ставляться до ігор і експериментів.

Буває, що в такій парі виникають непорозуміння, тому що чоловіка більше цікавить фізична сумісність, а дівчині потрібна емоційна зв’язок і романтика. Але оскільки вона є розкутим і сміливою людиною, то не посоромиться сказати партнерові, що саме їй приносить задоволення.

У роботі та бізнесі

Дівчина-Скорпіон може проявляти воістину ніжинський характер, особливо якщо питання стосується кар’єри. Вона вимагає до себе поваги і рівноправності, якщо працює в парі з чоловіком-Овном. У них може бути і запекла боротьба, наприклад, за високий пост, і міцні, довірчі ділові відносини. Овну краще визнати в ній гідного партнера і зрозуміти, що йому вигідніше співпрацювати з цією розумною і амбітною бізнес-леді, а не конкурувати.

Разом вони можуть побудувати успішний бізнес, якщо грамотно розподілять обов’язки. Наприклад, вона може займатися управлінням, а він залучати інвестиції.

Плюси і мінуси відносин

Незважаючи на безліч суперечностей, при бажанні ці чоловік і жінка можуть створити гармонійну і щасливу сім’ю. Вони мають схожі плани на життя, прагнуть досягти високих цілей, стабільності та достатку. Обидва люблять ризик і гострі відчуття.

Проблеми, що виникають в їх парі, пов’язані з тим, що вони не вміють спілкуватися спокійно і конструктивно. Будь-які розбіжності швидко призводять до гучного скандалу, нерідко з псуванням майна. У більшості випадків вони миряться в ліжку, хоча питання так і залишається невирішеним.

У таблиці вказано, що впливає на сумісність Скорпіона і Барана у відносинах.

Позитивні фактори Негативні фактори
Прагнення до фінансової незалежності Підозрілість, ревнощі у обох
Відмінне почуття гумору, схожі інтереси Схильність до провокацій у Скорпіона
Подібність в поглядах на сім’ю та виховання дітей Прискіпливість і критика з боку Овна
Відсутність одноманітності і рутини у парі Часті конфлікти, бурхливі суперечки
Висока сексуальна сумісність Невміння визнавати помилки і приймати недоліки

Сумісність чоловіка-Скорпіона і жінки-Овна

Поряд з емоційної, активної і нетерплячою дівчиною-Овном, яка у всьому прагне бути головною, може перебувати лише сильний і впевнений у собі чоловік. Вона підкориться тільки такій наполегливій, владному і навіть авторитарного людині – наприклад, такого, як Скорпіон.

Його самовпевненість і жорсткий характер може відлякати багатьох жінок, але тільки не Овна. Він швидко доб’ється її поваги і авторитету. Ця дівчина, яка любить азарт і гострі відчуття, прийде в захват від імпульсивного і палкого хлопця. Розповімо докладніше про сумісність Скорпіона-чоловіки і Овна-дівчата в різних сферах життя.

У дружбі

Незважаючи на те, що у них можуть бути спільні інтереси і захоплення, у чоловіка-Скорпіона і жінки-Овна немає сумісності в дружбі. Темпераментний Скорпіон любить підкорювати жіночі серця, тому до цієї вогненної дівчині у нього виникає або закоханість, або сексуальний потяг.

Але навіть якщо у них не з’являться романтичні почуття, то дружні стосунки все одно не складуться. Представники цих знаків зодіаку є природженими лідерами, запекло відстоюють свою думку і вважають вірною лише власну точку зору. Якщо між ними немає любові, то вони, швидше, стануть суперниками, а не друзями.

У любові

Скорпіон-чоловік вміє вишукано доглядати, дивувати кохану незвичайними подарунками та гарними вчинками. Він швидко добивається розташування самовпевненою і незалежної дівчини, чого не можуть зробити інші шанувальники.

знаків зодіаку Скорпіон і Овен висока любовна сумісність, але це зовсім не означає, що в їх парі панує ідилія, гармонія і взаєморозуміння. Навпаки, вони настільки емоційні, що настрій і поведінку обох може стрімко змінюватися. Їхні стосунки – це італійські пристрасті, коли визнання в любові різко змінюються гучним скандалом, а потім бурхливим перемир’ям.

У шлюбі

В цій сім’ї чоловік має схильність контролювати і вказувати, чого категорично не переносить жінка-Овен. Їй хочеться бути самостійною і незалежною, тому її обурюють не тільки докори, але і підозри в невірності.

У Скорпіона і Овна може бути висока сумісність в любові і шлюбі, якщо ще на початку спільного життя чоловік і жінка розподілять обов’язки. Якщо вони постараються закрити очі на недоліки і помилки один одного, то створять міцну сімейну пару, у якої збігаються погляди на побут, фінанси і особливо на виховання дітей. До речі, представники обох знаків є дбайливими і люблячими батьками.

У ліжку

Сумісність чоловіка-Скорпіона і дівчини-Овна в інтимних стосунках можна назвати ідеальною, оскільки обидва не тільки люблять секс, але і часто використовують подружню спальню як місце примирення. У цій парі панує повне взаєморозуміння: жінка погоджується на всі ідеї свого обранця, а він знає, як доставити їй задоволення.

Складно знайти ніжнішого, чуйного і уважного коханця, ніж Скорпіон, який з любов’ю ставиться до цього процесу. Їх взаємний потяг не послаблюється, тому навіть через роки спільного життя у партнерів зберігається пристрасть і різноманітність в інтимі.

У роботі та бізнесі

Ділової тандем Скорпіони-чоловіки і Овна-жінки приречений на успіх. Вони можуть стати чесними, надійними компаньйонами, які чудово доповнюють один одного. Раціональний і прозорливий Скорпіон в потрібний момент зупинить свою напарницю від необачного рішення. Вона ж, будучи сміливою і рішучою вдачею, подолає будь-які труднощі.

Обидва знака володіють талантом переконання, тому вміють налагоджувати комунікації в команді і добиватися своїх цілей на зустрічах з партнерами та інвесторами. У цій парі не повинно бути головного або начальника. Тільки при повній рівноправності їх проект буде успішним.

Плюси і мінуси відносин

Скорпіон і Овен підходять один одному набагато більше, ніж іншим знакам зодіаку, хоч їх сумісність і не назвати ідеальною. У їх відносинах відбувається зіткнення двох стихій – Вогню і Води, тому у імпульсивної і самовпевненою дівчини є чимало приводів для конфліктів з підозрілим, ревнивим і злопам’ятним партнером. Але у них є і ті якості, які можуть зробити їх союз міцним: енергійність, чесність, чуттєвість чоловіка і доброта, дбайливість, почуття справедливості у жінки.

У таблиці ми вказали плюси і мінуси відносин Скорпіона-чоловіки і Овна-дівчата.

Позитивні сторони Негативні сторони
Найчастіше приймають один одного такими, які є Прагнення до домінування у двох партнерів
Збіг по темпераментам Часті сварки через запальності обох
Обопільне прагнення до заможного життя Невміння йти на поступки і домовлятися
Відсутність рутини, одноманітності у парі Рішення проблем тільки через скандали
Високі амбіції, які дають можливість вести сімейний бізнес Нетерплячість жінки

Підходять один одному жінка-Овен і жінка-Скорпіон

Скорпіон-жінка і Овен-жінка можуть працювати на рівних, але тільки якщо обидві прагнуть до спільної мети, наприклад, керують однією компанією. За інших обставин у них буде явне або приховане суперництво, яке з великою ймовірністю виграє холоднокровна і прониклива Скорпіон-дівчина. Вона вміє впливати на людей і хитрувати, тому зможе обійти імпульсивну, нетерпеливую і простодушну колегу.

У цих знаків зодіаку немає гарної сумісності і в дружбі. І дівчина-Скорпіон, і дівчина-Овен є яскравими, харизматичними і привабливими особистостями, які прагнуть бути в центрі чоловічої уваги. Тому їх подругою не може стати потенційна конкурентка. Овен може в душі щиро захоплюватися розумом і красою Скорпіона і навіть намагатися подружитися, але навряд чи доб’ється розташування цієї загадкової і замкнутою натури.

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Овен як друзі і партнери

Чоловік-Овен і чоловік-Скорпіон можуть бути компаньйонами, якщо цей союз буде вигідний обом. Але при такому поєднанні у партнерів або колег все одно буде негласна конкуренція. Овну хочеться здаватися більш могутнім, впливовою і владною. Скорпіон ж наскрізь бачить його наміри і навіть сміється над ними, оскільки розуміє, хто в цій парі є справжнім стратегом і лідером.

У цих астрологічних знаків може бути сумісність в дружбі тільки при великій різниці у віці. Овен, який в душі поважає і навіть трохи побоюється Скорпіона, буде тягнутися до нього як до старшого товариша. Лише в цьому випадку гордовитий чоловік-Скорпіон зійде до спілкування і поділиться досвідом.

Ще одна ситуація, при якій вони можуть підтримувати стосунки – це вигода. Справжній Скорпіон не упустить шансу скористатися тими можливостями і привілеями, якими володіє його приятель-Овен.