Цифра 9-квадрат Піфагора: значення девятки для памяті людини

Що означає цифра 9-квадрат Піфагора

Дев’ята осередок в квадраті Піфагора показує рівень інтелекту, здатності людини до яснобачення. Вона носить назву “Пам’ять”. Розташовується в кінці квадрата, пов’язуючи 3-ю рядок і 3-й стовпець.

Значення дев’яток в квадраті Піфагора – духовність і мудрість. Дев’ятки означають уміння передбачити результат певних подій, бачити те, що непомітно для більшості очей, помічати деталі, особливості, запам’ятовувати різну інформацію.

Це знання, які ви почерпнули зі свого життя або життя знайомих і близьких. Сюди можна віднести можливість аналізувати і робити висновки. У негативному ключі дев’ятці властиві образливість, злопам’ятність і снобізм.

Якщо дев’яток немає

Така людина йде до мети будь-якими шляхами, часто користуючись методом батога і пряника. Він не ідеалізує свого партнера, але може бути прив’язаним до нього і пишається його досягненнями. Слід прислухатися до внутрішнього голосу, щоб не плисти за течією вседозволеності, безкарності.

Якщо у квадраті немає дев’яток, їх можна компенсувати цифрою 5, яка відповідає за сектор “Логіка”.

9

Якщо у вас одна дев’ятка, значить, ви трохи розсіяно і забудькуваті. Пам’ятайте тільки те, що вас цікавить в даний момент. Такій людині складно відтворити вірші, які навчав у дитинстві, важко запам’ятовувати якісь деталі. Потрібно записувати всі дані в щоденник або на комп’ютер, оскільки ви можете втратити важливу інформацію.

Людині з однієї дев’яткою не варто різко міняти сферу діяльності або інтереси, оскільки можна втратити і важливі навички. При цьому люди з однієї дев’яткою тверезо оцінюють свої можливості.

99

Дві дев’ятки – достатньо пам’яті, щоб жити повноцінним життям без забудькуватості і неуважності. Ви без праці відтворюйте отриману інформацію.

Однак, якщо людина займає свій розум дрібними проблемами, не займається розвитком пам’яті, здатності до запам’ятовування потрібної інформації можуть погіршитися. Люди з двома дев’ятками пам’ятають більше образ, завданих ще в дитинстві. Іноді мучаться від заздрості до оточуючих і від власної зарозумілості.

999

Якщо в Матриці три 9-ки, значить, ви не тільки мудра людина, що добре все запам’ятовує, а й особистість з екстрасенсорними задатками. 3 дев’ятки – сукупність гострого розуму, відмінній пам’яті, а також можливості контролювати своє інформаційне поле. Особливо це стосується людей, у яких в квадраті є хоча б дві 2-ки.

Але це лише задатки людини, які необхідно розвивати. Якщо будете прагнути отримати інформацію від Всесвіту, вона обов’язково відповість вам.

9999

Якщо по квадрату Піфагора виходить чотири дев’ятки, значить, у вас є здібності до пророцтва. За характером такі люди зовсім не подарунок, іноді поводяться зарозуміло і вважають, що знають краще і більше інших.

Вони консервативні, ніколи не змінять своїм внутрішнім переконанням. Іноді можуть ставати надто деспотичними навіть по відношенню до близьких та рідних.

Люди, що мають 4 дев’ятки в Психоматрице, бачать світ як ніби під іншим кутом. Потрібно навчитися довіряти знаків долі, своїм сновидінням і збігом обставин.

99999

П’ять дев’яток в квадраті Піфагора є у людей, що з’явилися на світ у вересні 1999 року. Такі люди живуть в своїй реальності. Багато дев’яток в Матриці – це означає, що у людини особливе сприйняття світу, він не слід загальноприйнятим нормам у суспільстві.

Надчуттєвий людина, яка ображається на дрібниці, це слабка і вразлива психіка. Необхідний індивідуальний підхід у всьому: в житті, в роботі, в суспільстві. Потрібно оточувати себе тільки доброзичливими людьми і уникати критиків.