Сумісність по квадрату Піфагора: розрахунок для дати народження з розшифровкою

Характер (1 клітинка).

покаже квадрат Піфагора при розрахунку сумісності

Квадрат Піфагора можна назвати точною методикою, яка допомагає визначити, якими будуть взаємини двох людей. Він не є тестом на сумісність, який показує співвідношення у відсотках, але і вважати його магією чи ворожінням також не варто.

З його допомогою складається докладний і достовірний психологічний портрет за датою народження, тому даний вид нумерології можна використовувати, наприклад, щоб зрозуміти, хто з шанувальників/прихильниць вам підходить по характеру або темпераменту.

Психоматрица складається з 9 основних секторів і 8 додаткових, кожен з яких дає свою характеристику людині. Таким чином можна оцінити, наскільки сумісна пара за трьома напрямками:

 • Особливості особистості – характер, рівень духовності, темперамент.
 • Цілеспрямованість, націленість на кар’єру, зацікавленість у високому достатку.
 • Ставлення до сім’ї, наявність сімейних цінностей, стабільність у звичках, почуття відповідальності та обов’язку.

Яку сумісність можна дізнатися за Психоматрице

Піфагорійська нумерологія найчастіше використовується, щоб визначити сумісність в любові і шлюбі між чоловіком і жінкою. Але цей метод також підходить і для інших сфер життя.

Зіставляючи дві Матриці, можна оцінити відносини:

 • з дітьми, батьками та іншими родичами;
 • з начальством, колегами, підлеглими;
 • з діловими партнерами.

З допомогою квадрата Піфагора ви можете отримати відповіді на безліч питань:

 • будуть перспективними взаємини в парі;
 • з якихось причин виникають непорозуміння в сім’ї;
 • чому не складається дружба з конкретною людиною;
 • є у няні, викладача, репетитора сумісність з дітьми;
 • варто будувати спільний бізнес з компаньйоном;
 • з-за чого виникають конфлікти по роботі з керівництвом або колегами;
 • хто з кандидатів найбільше підходить на певну посаду і т. д.

Як перевірити сумісність

Щоб перевірити сумісність пари або оцінити взаємини двох людей (родичів, друзів, колег), необхідно скласти Психоматрицы на двох, після чого провести повний аналіз 2 квадратів.

Для цього потрібно взяти дату народження першого партнера, порахувати за спеціальними формулами 4 робочих числа і побудувати таблицю на основі 16 отриманих цифр. За аналогічним алгоритмом треба зробити розрахунки для другої людини. Коли обидві Матриці будуть готові, можна проводити порівняння чисел по кожному сектору.

Розрахунок на онлайн-калькуляторі

Досить ввести день, місяць і рік народження кожної дати. Квадрат Піфагора допоможе оцінити, в яких сферах у вас є взаєморозуміння з обранцем, а в яких можливі конфлікти.

Розшифровки отриманих значень

Онлайн-сервіс допоможе розтлумачити цифрові коди – ваші і партнера. Після розрахунку ви отримаєте детальну розшифровку з описом сумісності двох Матриць по всім секторам: характер, темперамент, самооцінка, цілеспрямованість, сімейні цінності, ставлення до фінансів і ін

Знаючи цю інформацію, ви зрозумієте, наскільки ваші цілі співпадають, які ситуації можуть провокувати розлад або розлучення, як можна поліпшити і зміцнити взаємини.

Як обчислити ідеального партнера

При аналізі таблиці Піфагора з точки зору того, наскільки підходять він і вона один одному по даті народження, слід звертати увагу на наступні квадрати:

 • Характер (1 клітинка). Навряд чи два амбітних лідера зможуть жити мирно, тому важливо, щоб хоча б у одного з пари був більш м’який і поступливий характер.
 • Темперамент (діагональ 357). Він визначає, наскільки людина потребує в інтимних відносинах. При підборі партнера цей сектор потрібно оцінювати в першу чергу, так як сильне розбіжність відразу призведе до конфліктів.
 • Сім’я (рядок 258) – один з найважливіших факторів стабільності в парі. Найбільш успішним буде поєднання, коли в обох матрицях “Сім’я” містить від 4 до 6 цифр – тоді обидва партнери зацікавлені в шлюбі.
 • Побут (стовпець 456). Він вказує на вміння розпоряджатися фінансами. Економна дівчина і чоловік, який халатно ставиться до грошей, навряд чи створять ідеальний союз.
 • Борг (8 осередок). Для дотримання балансу важливо, щоб партнер міг брати ініціативу і контроль на себе, а інший – підкорявся. В іншому випадку суперечки практично неминучі.

При оцінці сумісності по квадрату Піфагора також потрібно дивитися на збіги за секторами: цілеспрямованість, духовність, самооцінка, звички, талант. Вони хоч і меншою мірою, але все ж впливають на гармонію в парі.

Якщо немає сумісності по квадрату Піфагора

Навіть якщо у вас немає сильної сумісності по квадрату Піфагора, можна вважати, що відносини приречені. Кожен випадок треба розглядати індивідуально: в яких сферах є розбіжності, можна якимось чином знизити напругу або вирішити конфлікти і т. д.

наприклад, занадто різні характери не є перешкодою для побудови сім’ї – у цьому випадку треба лише прийняти особливості свого обранця. Психоматрица – ключ до розуміння себе та іншої людини: поведінки, вчинків, інтересів, бажань, потреб і т. д. З її допомогою можна заздалегідь оцінити, з якими труднощами зіткнеться пара.