Цифра 1 квадрат Піфагора: значення одиниці для характеру

Шлюб

Що означає цифра 1 квадрат Піфагора

Піфагорійської нумерології одиниці означають характер людини, тому сектор так і називається – “Характер”. Кількість цифр 1 в Психоматрице визначає, наскільки у особистості проявляються:

  • сила волі, наполегливість, здатність досягати мети, вміння відстоювати точку зору;
  • прагнення до спілкування або незалежності;
  • переконаність у своїй правоті, егоїзм, лідерство, бажання влади, темперамент.

Кількість характеру 1 знаходиться в лівому верхньому куті квадрата Піфагора і входить відразу в 3 лінії. Це означає, що від показника у цій клітинці також залежать самооцінка, цілеспрямованість і духовна сфера – чим більше цифр, тим сильніше вони розвинені.

Якщо одиниці немає

Подібна ситуація зустрічається, але досить рідко. Якщо в секторі “Характер” немає одиниць, то показник можна прирівняти до 1 (якщо осередок “Борг” порожня) або до 11 (якщо в квадраті є 8/88…).

У будь-якому випадку ця Матриця характерна для м’якого, податливого чоловіка, у якого слабо розвинені амбіції, цілеспрямованість та лідерські якості. Рекомендації для нього складаються індивідуально після повного аналізу всієї Психоматрицы.

1

Володар одиниці має двоїсту натуру. Із-за м’якості характеру і ослабленою волі йому складно вирішувати проблеми самотужки, тому в складних питаннях він намагається зняти з себе відповідальність. З іншого боку, його егоїзм потребу в зовнішньому прояві, тобто в бажанні здатися впливовим, могутнім. Тому, маючи одну 1, людина нерідко вступає в суперечки.

Шлюб

Жінка з таким показником зможе ужитися з власником будь-якого характеру, але найчастіше вибирає сильних партнерів (1111 або 11111). Чоловікові ж для сім’ї більше підійде обраниця такої ж або близького вдачі (1 або 111).

Рекомендації

При спілкуванні краще не суперечити, а проявляти дипломатію і переконувати в своїй думці поступово. Головне, ніколи не заявляти безпосередньо про незгоду.

11

Дві одиниці в Матриці символізують найбільш м’який, легкий і комфортний у спілкуванні характер. Володар 11 ніколи не тисне на партнера, тому вважається самим приємним співрозмовником.

Він любить похвалу, вдячність і дуже переживає, якщо довго не отримує знаків уваги. У професії прагне до незалежності, але для розвитку кар’єри часто не вистачає цілеспрямованості та наполегливості.

Шлюб

Завдяки своїй гнучкості та безконфліктності і чоловік, і жінка з таким показником можуть створити міцну сім’ю з власниками будь-яких характерів.

Рекомендації

Людина з 11 гостро потребує похвали – це найважливіше, що потрібно знати при спілкуванні з ним. Отримавши довгоочікуваний комплімент чи подяку, він зробить навіть в рази більше, ніж було потрібно.

111

Три одиниці часто називають “золотою серединою”, оскільки людина з таким характером вміє швидко підлаштовуватися під обставини, легко знаходить спільну мову з будь-яким співрозмовником.

Але його мінливість може проявитися і в найнесподіваніший момент: соціальний, артистичний володар 111 різко замикається або реагує емоційно, жорстко, коли хтось порушує його межі.

Шлюб

При виборі партнера потрібно визначитися з тим, хто буде головним у парі. Жінці з 111 можна вибрати шанувальника з 1/111/ 11111. Чоловікові підійде обраниця з 1 або 111, а от з дівчиною “парного” характеру (11/1111) високий ризик непорозуміння.

Рекомендації

При спілкуванні з володарем трьох одиниць важливо не переходити межі і не намагатися на нього тиснути – у суперечці він здатний перемогти будь-кого.

1111

1111 можна назвати числом природженого лідера. Він має сильний і вольовий характер, вміє приймати рішення, ставити великі цілі і домагатися їх саме своїми здібностями, а не деспотичним поведінкою.

Володар 4 одиниць ввічливо і з повагою спілкується з будь-якими людьми, любить похвалу, подяку, компліменти, але при цьому не терпить підлабузництва.

Шлюб

Людині, яка має чотири одиниці в характері, краще вибирати більш поступливого або менш амбітного партнера, наприклад, 1, 11, 111, або домовлятися заздалегідь, хто буде головою сім’ї в парі з 1111 або 11111.

Рекомендації

Володар такого показника має всі якості, щоб керувати, бути наставником, лідером. Тому в спілкуванні з ним потрібно дотримуватися субординації і не скупитися на слова подяки.

11111

Вважається, що володар 5 одиниць має диктаторський характер. Але таку характеристику дають з-за того, що людина занадто сильно прагне до влади, не помічаючи нічого і нікого навколо. Він наділений цілеспрямованістю, сильною волею, амбіціями, а також егоїзмом, тому при досягненні цілей не бачить перешкод.

Особистість з 11111 може добитися великих висот, якщо направить енергію в мирне русло.

Шлюб

І жінці, і чоловікові краще вибирати для сім’ї партнерів, які не будуть претендувати на першість в сім’ї і спокійно візьмуть непростий характер свого улюбленого домашнього деспота (наприклад, 1 або 11).

Рекомендації

Людині, яка має п’ять одиниць, складно нав’язати точку зору, тому при спілкуванні з ним слід діяти обачно і терпляче, особливо якщо він наділений владою.

111111

Показник 111111 вважається перевантаженим характером. Володар 6 одиниць часто мріє про високі цілі, але не має тієї цілеспрямованості, щоб досягти їх. Тому зазвичай він обирає сферу діяльності, де може бути повністю незалежним (наприклад, фріланс).

У повсякденному житті він терплячий і спокійний, піддається емоціям лише після тривалого накопичення образ. Серед відомих особистостей, у кого був подібний код, можна відзначити ясновидицю Вангу і містика Ошо.

Шлюб

Шість одиниць легко уживаються з партнерами, які мають м’який характер 11. Людині з 111111 важливо відчувати в родині свою значимість і не боротися за першість.

Рекомендації

Володар такого показника має талант лідера, але не завжди може його розвинути. Його прагнення взяти відповідальність потрібно всіляко підтримувати, оскільки в цьому випадку відбудеться перехід з характеру у борг, що може призвести до балансу.

1111111

Сім одиниць по квадрату Піфагора є більш м’яким проявом 5 одиниць. Володар 1111111 також любить все контролювати, жадає влади, престижу, але при цьому намагається не брати на себе багато завдань, уникає відповідальності і будь навантаження.

Шлюб

При такому показнику краще будувати сім’ю з партнером, який буде готовий до постійного контролю, наприклад, з характером 1, 11, 111.

Рекомендації

При спілкуванні з володарем 7 одиниць потрібно строго дотримуватися кордону – як фізичні, так і емоційні: не чинити тиску, не зазіхати на його територію і т. д.