Цифра 3 в квадраті Піфагора: значення трійки для людини

Що означає цифра 3 в квадраті Піфагора

Третя клітинка-квадрат Піфагора розкриває акуратність, точність і організованість особистості. Вона показує, наскільки розвинені здібності до точних наук, чи подобається вам навчатися чогось. Третя клітинка-Квадрат Піфагора називається “Інтерес” і знаходиться внизу першого стовпчика.

Цифра 3 в квадраті Піфагора – прагнення до знань і персональні інтереси. Трійки означають потяг до техніки, математики, фізики, вони впливають на вибір професії та розкриття творчого потенціалу людини. Число “три” – це родовий потенціал людини, те, що вам передали предки.

Якщо трійок немає

Якщо у квадраті ні трійок, значить, людині складно реалізувати свій творчий потенціал. Швидше за все, ви не любите точні науки і відносите себе до гуманітаріям.

Таким людям варто звернути увагу на мистецтво. Але це не означає, що потрібно ставити хрест на точних дисциплінах: при необхідності можна навчитися орієнтуватися в складних темах.

3

Якщо у вашому квадраті одна трійка, значить, точні науки у вас на базовому рівні. Можете вибрати професію як з гуманітарних, так і математичних, медичних або технічним ухилом. У будь-якій сфері яку ви виберете, ви зможете стати майстром, маючи навіть одну трійку в Матриці. Просто накопичені знання потрібно вчасно застосовувати, прагнути розкрити свій потенціал. Одна трійка говорить про вразливості людини, про вплив інших людей на вашу думку. Вам потрібно зберігати послідовність у діях, виявляти твердість і цілеспрямованість.

33

Якщо у квадраті Піфагора дві трійки, у людини є схильність до математики, фізики, хімії або технічних тем. Професія може бути пов’язаний з точними науками, налаштуванням будь-яких механізмів, можливий навіть ухил в медицину/фармацевтику.

По більшій частині люди з двома трійками – технарі, які накопичують знання і вміють застосовувати їх. Але для повноцінного розвитку в цих сферах в Матриці повинні бути хоча б дві п’ятірки.

333

Коли по квадрату Піфагора випадає 3 трійки, то в рисах характеру переважає відповідальність і педантичність, прагнення до точних наук на рівні створення якихось технологій. Людина може проявляти особливу винахідливість, майструвати з підручних засобів.

Ви можете займатися програмуванням, створювати якусь техніку. За Піфагорійської нумерології три трійки – це значення нестабільності. Можливо, ви хочете реалізуватися відразу в кількох напрямках, і, наприклад, інтерес до хімії може змінитися в бік програмування.

3333

Якщо у квадраті чотири трійки, значить, ви народжені для важливих відкриттів в області точних наук, математики, фізики та програмування.

З такою кількістю трійок народжуються генії математики, професора-винахідники, першовідкривачі, люди, які присвячують усе життя науці. Вони гиперответственные і стабільні, з величезним потенціалом.

33333

Якщо у вас п’ять трійок, значить, ви цілеспрямована людина з сильним аналітичним розумом. Здатні не тільки робити великі відкриття у галузі математики/техніки, але і ділитися своїми знаннями з іншими.

Це не теоретики, а практики, готові пізнавати все нове на власному досвіді. У ваших силах створити корисну програму, якою будуть користуватися в майбутньому.