Чакри по квадрату Піфагора: розташування і значення

,

Скільки чакр по квадрату Піфагора

По квадрату Піфагора у кожної людини є дев’ять чакр, сім з них знаходяться на фізичному тілі, а дві – в енергетичному полі, в так званій аурі. Квадрат Піфагора і чакри тісно пов’язані, кожна з них відповідає за якість, присутня або відсутня в Психоматрице людини.

Розшифровка всіх значень

Проаналізувавши свій квадрат Піфагора по чакрам, ви зрозумієте, які якості у вас розвинені, а які треба опрацювати.

Перша чакра, Муладхара, що відповідає за здатність вижити в різних, навіть найскладніших умовах. Надає стійкість і впевненість у собі. У квадраті Піфагора вона знаходиться в 1-й комірці, яка відображає силу характеру і волю людини.

Друга чакра, або Свадхистана, – центр концентрації сексуальної і творчої енергії, через неї до вас приходять гроші і відчуття гармонії. У Психоматрице Свадхистана базується у 2-й комірці, яка відповідає за активність і життєву енергію.

Третя чакра Маніпура, відображає соціальне життя і цілеспрямованість. Вона розташовується в 3-й комірці, яка показує вашу логіку, прагнення до матеріальних благ і життєвий досвід.

Четверта чакра, Анахата, виражає вашу добросердечність, любов, здатність до співчуття. У Матриці Піфагора вона знаходиться в 4-й клітинці, що відповідає за здоров’я і емоційність.

П’ята чакра, Вішудха, яка відповідає за реалізацію здібностей і талантів. У квадраті розташована в 5-й комірці, що показує логіку і вміння розкривати свій творчий потенціал.

Шоста чакра, Аджна, передає розумові здібності, вміння працювати з даними. Знаходиться в 6-й клітинці Матриці, що розкриває професійні можливості і любов до праці.

Сьома чакра, Сахасрара, показує мудрість людини і зв’язок з божественною енергією. В 7-й клітинки квадрата, що відповідає за інтуїцію і ерудицію людини, вміння думати і міркувати.

Восьма чакра розташовується над головою, на відстані простягнутої долоні. Вона показує взаємодію людини з космічними силами і власною кармою. Це 8-я осередок квадрата, яка відповідає за терпимість, смиріння і зв’язок з родом.

Від дев’ятою чакри до верхівки людини – приблизно витягнута рука. Вона відповідає за розум, віру та зв’язок із духом. У квадраті займає 9-ту клітинку, яка показує пам’ять і екстрасенсорні здібності.

Як дізнатися, чи працюють ваші чакри

Наповненість квадрата Піфагора і енергія чакр мають щільний взаємозв’язок. Якщо в певній клітинці Психоматрицы стоїть прочерк, значить, чакра зовсім не розвинена, її потрібно опрацьовувати. Одна цифра – здатність проявляється слабо, цю чакру теж треба розвивати. Коли в секторі Матриці знаходяться дві цифри, то чакра функціонує нормально.

Якщо після розрахунку ви виявили у своєму квадраті багато порожніх клітин, це означає, що у вас багато вразливих місць, які потрібно підсилювати. Закриті чакри і порожні клітинки порушують внутрішній і зовнішній баланс людини, можливі проблеми зі здоров’ям, самореалізацією, спілкуванням з або грошима.

Ознаки закритих чакр

Коли квадрат Піфагора і чакри розбалансовані:

  • ви не усвідомлюєте свої внутрішні сили і можливості, не розумієте своє призначення, не знаєте, що може принести вам успіх;
  • знаєте свої здібності, але не зрозумієте, як їх можна розкрити;
  • не усвідомлюєте свої вразливі зони і, не зміцнюючи їх, часто отримуєте енергетичні удари;
  • направляєте енергію в неправильне русло, туди, де ви точно не досягнете успіху;
  • неправильно вибраний шлях відбирає багато життєвих сил, але не дає очікуваних результатів;
  • за наявності слабких чакр ви не керуєте своїм життям, обставини й оточення диктують вам, як жити;
  • мучитеся від невпевненості в собі, у вас мало друзів, маєте труднощі у фінансовій сфері та проблеми зі здоров’ям.

Як опрацювати Психоматрицу

Подивившись на свою Психоматрицу, ви зрозумієте, які якості у вас розвинені, а які тільки належить розкрити. Якщо всі клітини гармонійно заповнені, значить, у вас більше шансів домогтися успіху в багатьох сферах.

Пусті клітинки квадрата і поодинокі цифри вимагають усвідомленої опрацювання, оскільки це ваші слабкості. Якщо їх не проробити, ви будете втрачати енергію. Але не варто лякатися, усе можна виправити, потрібно лише змінити своє мислення і дії.

Все залежить від того, яку чакру потрібно відкрити або посилити. Приміром, якщо у вас немає четвірок в квадраті, треба більше займатися фізичною активністю, загартовувати організм, є здорову їжу, тоді ви зможете поліпшити здоров’я.