Як розрахувати квадрат Піфагора вручну: алгоритм, формули та приклади

Самооцінка

У чому суть квадрата Піфагора

Особливе значення в нумерології має квадрат, створений Піфагором – ця концепція вважається однією з найбільш відомих і поширених у світі сучасної езотерики.

Давньогрецький математик вірив, що все духовне має матеріальну форму, яку можна виразити числовим рядом, і створив власну систему прогнозів. Її суть полягає в тому, що з допомогою цифр можна дізнатися долі людей.

Зараз ця теорія використовується вже в адаптованому вигляді з доповненнями. В наш час квадрат Піфагора потрібен для того, щоб скласти психологічний портрет особистості, знаючи лише дату народження.

Як розрахувати Психоматрицу самому

При бажанні можна самостійно скласти психологічну Матрицю за будь даті народження: самому собі, партнеру, близьким, другу і т. д. Для розрахунків потрібно фактичний день, місяць і рік появи на світ.

На основі цих даних треба обчислити 4 робочих числа – для кожного є своя формула. У вас вийде 8 показників, за якими будується квадрат.

Основа Психоматрицы – це 9 секторів, кожен з яких призначений для своєї цифри. Щоб заповнити таблицю, потрібно проаналізувати дату народження і робочі числа, а потім по черзі внести кожну цифру в свою комірку.

Приклад підрахунку робочих чисел з формулами

Розберемо алгоритм розрахунку на конкретному прикладі: 27.10.1986. Основа Психоматрицы у нас вже є – це цифри дня народження: 2, 7, 1, 0, 1, 9, 8, 6.

Далі слід знайти робочі числа – покажемо, як вручну вираховується кожне з них:

 1. Сума всіх цифр дати народження – це перше число. Важливо правильно скласти числовий ряд, не порушуючи послідовність: 2 + 7 + 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 6 = 34
 2. Потім треба скласти цифри з попередньої формули: 3 + 4 = 7
 3. Третє число потрібно отримати за схемою: з першого робочого числа відняти першу цифру в даті народження, помножену на 2. Скрипт для нашого прикладу: 34 – (2 * 2) = 30
 4. Для знаходження четвертого показника необхідно підсумувати цифри з третього числа: 3 + 0 = 3

Таким чином у нас вийшли цифри: 2, 7, 1, 0, 1, 9, 8, 6 (дата народження), 3, 4 (перше робоче число), 7 (друге), 30 (третє), 3 (четверте).

Як побудувати квадрат Піфагора

Коли у вас є весь числовий ряд, можна складати магічний квадрат Піфагора. Для початку потрібно згрупувати всі отримані значення за двома рядками: у верхню внести цифри з дати народження, нижню – з робочих чисел.

Важливе правило: однозначні числа необхідно також записати в дві клітини, поставивши на початку нуль, тобто: 01, 02, 03… 09.

2 7 1 0 1 9 8 6
3 4 0 7 3 0 0 3

Психоматрица виглядає як квадрат 3 на 3 – він має три лінії по вертикалі і три по горизонталі. Тобто вам треба накреслити таблицю на 9 клітинок. У ній є сувора послідовність – кожен сектор призначений для конкретної цифри.

Одиниці

Характер

Четвірки –

Здоров’я

Сімки –

Удача

Двійки –

Енергія

П’ятірки –

Логіка

Вісімки –

Борг

Трійки –

Інтерес

Шістки –

Праця

Дев’ятки –

Пам’ять

У такий квадрат ви послідовно вносите цифри з першої таблиці, тобто: в лівий верхній кут – всі одиниці з дати народження та робочих чисел, нижче – всі двійки, ще нижче – всі трійки. І так по порядку. У нашому випадку виходить ось така Матриця:

11 4 77
2 порожньо 8
333 6 9

Зверніть увагу на 2 важливих моменти:

 1. У цій даті народження і в подальших розрахунках немає п’ятірок, тому у відповідному секторі потрібно написати “порожньо”.
 2. Психоматрице не передбачена осередок для нулів, тому їх просто опускаємо.

Робота з рядками, стовпцями і діагоналями

Крім “внутрішнього” квадрата, заснованого на 9 базових показниках, у Психоматрице є і зовнішній. Кожна лінія у таблиці складається з 3 клітин – якщо взяти цифри з них і підсумувати їх кількість, то вийде ще одне додаткове значення. У Матриці є 3 вертикалі, 3 горизонталі і 2 діагоналі. Таким чином виходить ще 8 цифр.

Темперамент
11 4 77 Мета
2 Порожньо 8 Сім’я
333 6 9 Звички
Самооцінка Побут Талант Дух

Щоб знайти додаткове число, потрібно скласти кількість усіх цифр в одній лінії:

 • Самооцінка = одиниці + двійки + трійки.
 • Бут = четвірки + п’ятірки + шістки.
 • Талант = сімки + вісімки + дев’ятки.
 • Мета = одиниці + четвірки + сімки.
 • Сім’я = двійки + п’ятірки + вісімки.
 • Звички = трійки + шістки + дев’ятки.
 • Дух = одиниці + п’ятірки + дев’ятки.
 • Темперамент = трійки + п’ятірки + сімки.

Покажемо на прикладі, як працює квадрат Піфагора. Візьмемо перший рядок, яка відповідає за цілеспрямованість. У лінії розташовуються дві одиниці, одна четвірка і дві сімки. Разом п’ять символів, тобто мета = 5. Аналогічним чином вважаються й інші показники.

Темперамент– 5
11 4 77 Мета– 5
2 Порожньо 8 Сім’я– 2
333 6 9 Звички– 5
Самооцінка– 6 Побут– 2 Талант– 4 Дух– 3

Як користуватися отриманими значеннями

Кожна з дев’яти основних клітин Матриці має своє значення та вплив на особистість, на її життєвий шлях. Так, клітинка з єдіницами означає силу характеру, сектор з двійками – енергію, трійки – схильність до навчання і наук, 4 – здоров’я, 5 – наявність або відсутність сильної логіки, аналітичного мислення, 6 – здатність до ручної праці, 7 – везіння, 8 – ступінь відповідальності, 9 – пам’ять і мова.

Введіть вашу дату, і сервіс автоматично зробить таблицю і опис. А також у нас можна почитати статті по нумерології з докладними інтерпретаціями чисел і рекомендаціями, як застосувати дані Матриці в життя.

Дата народження до і після 2000 – в чому різниця?

Розрахунок будь-дати народження відбувається за алгоритмом, описаним вище. Є одне уточнення для тих, хто народився до 1917 року, тобто до переходу Росії з Юліанського календаря на Григоріанський. В цьому випадку треба перевіряти, як записана дата – за старим стилем або по новому.

Сучасні нумерологи поки не прийшли до єдиної думки, як вважати Психоматрицу, починаючи з 2000 року. Одні стверджують, що через зміни епох енергії змінилися, тому для таких людей потрібна коригування: додати до дати народження 19 (після 2000-го) або відняти 2 (до 2000-го). Деякі автори вводять число 13, інші пропонують аналізувати таблиці батьків, оскільки дитина наслідує їхні сильні якості. Але наскільки ці методики правдиві – сказати складно.

Спори про 2000-х виникають з причини великої кількості порожніх клітинок. Квадрат, весь заповнений цифрами, у дітей, народжених в новому тисячолітті – це рідкість. Візьмемо для прикладу матрицю на 1 січня 2015 року. Більше половини секторів залишилися без чисел. Але навіть з такими показниками можна скласти повний психологічний портрет дитини.

11111 порожньо порожньо
2 5 88
порожньо порожньо порожньо

Обчислення по Александрову і Кононову

Піфагорійської нумерології найбільш відомі дві методики – математика А. Ф. Александрова та спеціаліста з біоенергетики П. Н. Кононова. Обидва автори дотримуються одного алгоритму розрахунків, але по-різному трактують значення.

Наприклад, розшифровка додаткових чисел Кононову заснована на кількості цифр: більше 3 в рядку/стовпчику – вище норми, менше 3 – нижче. Але в цілому інтерпретації основних дев’яти показників мають багато спільного.

Як прокачати квадрат Піфагора

Психоматрица – це базовий потенціал, який можна направити в будь русло. Він піддається зміні, тобто квадрат Піфагора при бажанні можна прокачати – посилити слабкі якості або послабити перевантажені.

Є спеціальні техніки, як зробити перехід цифр з одного сектора в інший. Наприклад, заняття спортом або ручним працею, захоплення психологією або езотерикою і т. д.

Поради по квадрату Піфагора

Ми підготували ТОП-3 ради, як використовувати знання про квадраті Піфагора:

 1. Вивчіть свій потенціал за датою народження. Ця інформація буде вам допомагати у вирішенні важливих завдань протягом усього життя, наприклад, при виборі партнера.
 2. Сприймайте вашу Матрицю як ключ до пізнання себе, але не як вирок. Вона знаходиться в динаміці, тому з багатьма секторами можна працювати.
 3. Важливо розуміти, що незаповнена осередок не завжди є негативним якістю. Наприклад, порожня логіка дає безмежний простір для фантазії, а порожній борг – вміння делегувати обов’язки.