Цифра 7-квадрат Піфагора: значення сімки для удачі і везіння

Що означає цифра 7-квадрат Піфагора

В правому верхньому куті квадрата Піфагора знаходиться сектор з числом 7, який називається “Удача”. Наявність сімки в Психоматрице вказує на те, що в житті людини є везіння.

Основне значення цифри сім – це:

  • потік можливостей, які даються понад;
  • захист від невдач і прикрих випадковостей;
  • проникливість, здатність розуміти людей, впливати на них;
  • інтерес до психології або езотерики.

Цей коефіцієнт необхідно аналізувати в парі з іншими показниками, оскільки при певних комбінаціях потенціал, даний від природи, може працювати у зворотний бік, коли в життя не втілюються мрії, а негативні думки.

Якщо сімок немає

Порожній сектор ще не говорить про тотальне невезіння. Якщо у квадраті Піфагора немає сімки – це показник того, що в житті немає місця для щасливої випадковості. Людині з такою Психоматрицей не варто сподіватися на везіння, потрібно покладатися лише на власні сили, не чекати вдалого випадку і рухатися вперед.

Важливо розуміти, що відсутність числа ще не означає, що доведеться постійно стикатися з неприємностями. Швидше, навпаки, це можливість повністю контролювати всі події свого життя і не залежати від того, удача повернеться обличчям або спиною.

7

Показник говорить про те, що успіх у справі лише частково залежить від удачі, але для досягнення результату необхідно докладати зусилля. Одна сімка допомагає швидше добиватися цілей, оскільки в процесі обставини складаються сприятливо, наприклад, відбувається випадкова зустріч з потрібною людиною, несподівано надходить важлива інформація або ресурси і т. д.

Володар числа 7 швидко отримує винагороду понад за свої старання. Сімку можна підсилювати за рахунок шісток у секторі “Праця”.

77

Людини, що має дві цифри 7, можна назвати щасливчиком і улюбленцем долі. Вищі сили по-різному проявляють до нього свою прихильність: посилають везіння в дрібницях і обдаровують великими можливостями. При такому показнику важливо правильно розпорядитися своєю удачею.

Необхідно використовувати всі шанси, не боятися і не чекати більш сприятливого випадку. Не варто відмовлятися від вигідної пропозиції, навіть якщо воно здається ризикованим. Дві сімки можуть втягувати свого власника в неприємності, але вони ж в підсумку його і рятують.

777

Володаря великої кількості цифр 7 в нумерології називають інженером життя. Це значить, що він сам визначає свій життєвий сценарій. Будь-які його думки реалізуються досить швидко – і мрії, і страхи, сумніви, образи.

Людина, що має три сімки, повинен підвищувати свою духовну грамотність, вивчати різні напрямки езотерики, щоб знати, як правильно використовувати такий потенціал.

Важливо пам’ятати і про правило переходу: 7=6, 77=66, 777=666. Якщо концентрувати увагу тільки на матеріальній сфері, то всі сімки перейдуть до шістки, тобто в лінію “Побуту”, але при цьому “Удача” стане порожньою.

7777 і більше

4 сімки по квадрату Піфагора означають те ж, що і комбінація 777 – неймовірне везіння. Бувають випадки, коли людина має чотири цифри 7, але не відчуває себе щасливим.

Важливо розуміти, що не кожен здатний впоратися з таким потоком можливостей. На володаря 7777 вони сипляться як з рогу достатку, тому він швидко звикає, перестає звертати увагу на знаки або зовсім не користується сприятливим збігом обставин, тому і не відчуває впливу удачі.

Ще одне значення цього коду – сильна харизма і чарівність, які створює діагональ “Темперамент”.