Цифра 8 в квадраті Піфагора: значення вісімки для людини

Що означає цифра 8 в квадраті Піфагора

Восьма осередок в квадраті Піфагора відповідає за терпимість, внутрішнє почуття справедливості і боргу перед оточуючими. Тому вона так і називається “Обов’язок”.

Число 8 показує, наскільки ви терпимі до своїм близьким людям, розвинене у вас почуття відповідальності, готові відстоювати правду і справедливість. У цій цифрі приховані моральні установки, згідно з якими живе людина.

Якщо вісімок немає

Якщо у квадраті немає вісімки, значить, ви егоїстичні. Якщо в період дорослішання батьки не прищеплять такій людині почуття обов’язку і відповідальності, йому буде важко отримати ці якості у дорослому житті. Їм складно безкорисливо допомагати і проявляти доброту.

Серед рекомендацій – більше уваги приділяти близьким людям, не порушувати їх меж, не гнобити. Виховуйте своє почуття обов’язку, допомагайте навколишнім, несіть в світ справедливість і будьте відповідальною.

8

Одна вісімка з Психоматрице – це норма. Людина не надто зациклена на собі, але при цьому не звалює на себе чужих обов’язків.

І вдома, і на роботі ви відповідальні настільки, наскільки це необхідно. Терпимі і ласкаві з близькими, але тільки до тих пір, поки вони не лізуть у ваше життя. Розумієте і знаєте, в чому правда, але завжди контролюєте себе і можете вчасно промовчати.

88

Дві вісімки в квадраті Піфагора означають гиперответственность. Для вас велике значення в житті має доброта і справедливість. Ви берете на себе багато обов’язків, іноді навіть не замислюючись, ви можете їх виконати, чи ні.

На роботі і в побуті часто тягнете на собі все. Важко буває сказати “ні” батькам, начальнику, колегам. Ця доброта і терпимість виходить вам “боком”.

888

Три 8-ки в квадраті Піфагора – це суперечливе і складне поєднання. З одного боку, вісімки дають загострене почуття справедливості і боргу. Ви прагнете до правді і підтримуєте її всіма силами, хочете, щоб справедливість восторжествувала.

З іншого боку, якщо виникають корисливі мотиви, то ви здатні привернути до себе й вивідати необхідну інформацію. А потім видати її ворогам або виставити людини в поганому світлі. Якщо додатково до трьох восьмеркам в Психоматрице багато одиниць, то ви ніколи не будете мовчати, станете висловлювати всім правду в очі.

8888 і більше

Чотири вісімки – це загострене почуття справедливості, ви готові скрізь встановлювати свої правила і закони. Це постійний борець за мир і справедливість. Дієте на благо іншим людям і собі у збиток. І навіть знаючи, що вам розкриття правди принесе лише втрати, ви розкриєте її.

Якщо у такої людини ще і парна кількість двійок, то він буде наполегливо шукати правду і справедливість. Якщо непарне – пошук правди залежить від емоційного стану.

Якщо вісімок більше чотирьох, ви будете приміряти на себе роль судді. Вважаєте, що можете визначати, хто чинить правильно, а хто ні.