Переходи цифр у квадраті Піфагора: 2-4, 8-1, 6-7 та 5-9

чи Можна змінити квадрат Піфагора

Психоматрице описані вихідні дані – ті якості, які закладені з народження. Але вона не є статичною. Будь-яка особистість може змінюватися протягом усього життя, оскільки на неї діє оточення та обставини.

Те ж саме відбувається і з цифровим кодом будь-якої людини. Квадрат Піфагора при бажанні можна змінити, якщо у нього є цей потенціал, тобто є числові комбінації для переходу цифр з однієї комірки в іншу.

Розповімо детальніше, які дії допоможуть привести Матрицю в баланс – посилити слабкі показники і послабити перевантажені сектори.

Що таке переходи в Психоматрице

Правила, за якими цифри переходять з одного сектора в інший, були розроблені основоположником методу цифрової Матриці математиком А. Ф. Александровим. Згідно його концепції, у квадраті Піфагора є взаємопов’язані показники:

  • Характер (1) – Почуття обов’язку (8).
  • Здоров’я (4) – Енергія (2).
  • Логіка (5) – Пам’ять (9).
  • Праця (6) – Удача (7).

У цих парах числа можуть переходити з однієї комірки в іншу. Таким чином, можлива зміна всіх показників за винятком сектору з трійками, який називається “Інтерес” і відповідає за пізнавальний потенціал.

Переходи в Психоматрице відбуваються за суворими правилами. По-перше, для трансформації потрібна певна кількість цифр – у кожної є своя “вартість”: 1 = 88, 4 = 22, 5 = 99, 6 = 7. По-друге, процес запускається, тільки коли людина докладає зусилля, наприклад, бере на себе більше відповідальності, займається аналітичною діяльністю або спортом і т. д.

22-4 і 4-22

Якщо у секторі “Здоров’я” є дві і більше четвірки, то його можна навантажувати, щоб компенсувати енергетичний дефіцит. У житті це проявляється наступним чином: людина займається спортом, в результаті стає бадьорим, активним, енергійним.

Покажемо це на прикладі таблиці. До переходу в квадраті є високий показник здоров’я, але недолік енергії. Фізична активність запустить динаміку між осередками: 4 = 22.

1 44 7
2 5 8
3 6 9

Після переходу Психоматрица буде виглядати наступним чином:

1 4 7
222 5 8
3 6 9

З іншого боку, у людини може бути схильність до різних захворювань, але при цьому високий потенціал енергії. Регулярні фізичні навантаження (трата енергії) зміцнять його імунітет, тобто відбудеться перехід одних цифр в іншу – з двійок в четвірку. Так виглядає квадрат до занять спортом:

1 порожньо 7
2222 5 8
3 6 9

Таким він стане після трансформації:

1 4 7
22 5 8
3 6 9

8-11 11-8

Одиниці в матриці відповідають за силу волі, самооцінку і амбіції. Вісімки символізують почуття обов’язку, доброта, самовіддачу. Наприклад, якщо авторитарний, владний людина бере на себе відповідальність за інших, піклується, то з часом стає більш м’яким, добрим. З іншого боку, хороший сім’янин починає більше займатися кар’єрою, йде в роботу. Його характер посилюється, з’являється завзятість, цілеспрямованість, але він приділяє менше уваги близьким.

Важливо відзначити, що перехід 11 у 8 – це тривалий процес, який трапляється тільки при визначених обставинах. Наприклад, коли людина з юних років змушений піклуватися про молодших братів або сестер. Крім того, така трансформація зачіпає і показник “Енергія”. Щоб добитися своїх цілей, потрібно не тільки посилити характер, але і витратити сили.

Проілюструємо на прикладі. Так виглядає матриця до переміщення вісімки в одиниці.

111 4 7
22 5 8
3 6 9

Такою вона стає після змін. Зверніть увагу, що дві двійки з енергії не перейшли у четвірки, а просто зникли.

11111 4 7
порожньо 5 порожньо
3 6 9

Тепер покажемо, як збільшується почуття обов’язку за рахунок характеру.

1111 4 7
22 5 8
3 6 9

В квадраті не тільки змінюється становище в комірках з одиницями і вісімками, але і з’являються 2 додаткові двійки.

11 4 7
2222 5 88
3 6 9

6-7 і 7-6

Зміна 6 на 7 вважається найскладнішим. Шістка означає не тільки ручна праця, але і “заземлення”, прагнення до влади. Сімка ж на противагу відповідає за духовний розвиток. З їх переходами пов’язані й інші клітинки квадрата Піфагора: одиниці, двійки, вісімки. При посиленні сектора “Праця” (шість) посилюється характер, знижується відповідальність і енергія.

Якщо у людини немає 6, і спочатку його Психоматрица виглядає так:

111 4 7
22 5 8
3 порожньо 9

То після переходу в ній змінюються відразу п’ять секторів:

11111 4 порожньо
порожньо 5 порожньо
3 6 9

Інший приклад. Зворотна ситуація – людина розвивається духовно, стає більш м’яким, відповідальним, отримує додаткове джерело енергії і удачу від Вищих сил. Перший варіант Матриці:

1111 4 порожньо
22 5 8
3 6 9

Квадрат після трансформації 6 в 7:

11 4 7
2222 5 88
3 порожньо 9

5-9 і 9-5

Вважається, що перехід між п’ятірками і дев’ятками не відбувається. Два якості лише підсилюють один одного. Людина без показника в секторі “Логіка” (5) може спиратися на сильну пам’ять і використовувати свій досвід для вирішення складних завдань. І навпаки, при слабкій пам’яті (9), наприклад, можна логічно додуматися до правильної відповіді, а не згадувати правило.