Карта Таро Вісімка Мечів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Вісімка Мечів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “8 Мечів” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Вісімка Мечів” в Таро

На карті намальована жінка зі зв’язаними руками і білою пов’язкою на очах. Вона стоїть серед калюж в пустельній місцевості одна, оточена бар’єром з восьми мечів, які встромлені в землю. На задньому плані видніється чисте небо, а вдалині – фортеця.

Що означає карта Таро “Вісімка Мечів”

Інші назви Вісімки мечів – Владика Обмеженою Сили, Втручання, Перешкоди, Обмеження і Занепокоєння. Вона вважається одним з тих молодших арканов, які мають несприятливе значення, і при ворожінні може уособлювати безпорадного людини, що опинилася в пастці, або посилатися на складну, заплутану ситуацію.

Але це не все, про що можна сказати по карті в розкладі Таро Уейта. Вона також означає:

 • необгрунтовані побоювання;
 • нерішучість;
 • невірні переконання, припущення;
 • очікування невдачі, неприємності;
 • відсутність сил;
 • невпевненість в собі;
 • замкнене коло;
 • вороже налаштоване оточення;
 • страх невідомості;
 • розчарування.

“Вісімка Мечів” для жінок

Значення 8 мечів для жінки – це надія на порятунок. Швидше за все, ви думаєте, що не впораєтеся з ситуацією самостійно, і сподіваєтеся на лицаря-рятівника, який вирішить проблему.

Основний зміст карти – це не відсутність виходу, а власне небажання шукати його.

“Вісімка Мечів” для чоловіків

Вісім мечів у розкладі для чоловіка означають крах планів. У вас можуть з’явитися ідеї або привабливі перспективи, але в силу негативних обставин ви не зможете втілити їх.

Не дайте невиправданим очікуванням загнати вас в зневіру і негатив. Змиріться з поточними неприємностями, невдачами і дочекайтеся, коли ситуація зміниться в кращу сторону.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Якщо уважно подивитися на малюнок картки, то можна зрозуміти, що при бажанні дівчина може легко звільнитися від пут. Небезпека їй більше не загрожує, фортеця і мечі залишилися позаду. На її шляху немає перешкод, але вона продовжує відчувати себе полонянкою.

Тлумачення карти відповідає зображенню: вона може вказувати на те, що ви не настільки слабкі і безпорадні, як вважаєте. Потрібні лише невеликі зусилля, щоб позбутися від усього, що вас стримує, і вільно рухатися вперед.

Ще одне значення карти – попередження про події, які порушать ваші плани. Не виключено, що вам доведеться підлаштовуватися під обставини, вимоги чи умови іншої людини, погоджуватися з чужою думкою, йти на поступки, всупереч своїм бажанням.

Вісімка мечів також може означати плітки, чутки, неприємні розмови за спиною або засудження з боку оточуючих.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

перевернутої картки є два основних значення. Перша розшифровка – відчуття безпорадності, безвиході, яке виявиться тимчасовим. Не виключено, що ви зіткнетеся з проблемами, труднощами, втратами або підлістю близької людини, але у вас вистачить сил, щоб пережити цю ситуацію. Можливо, негативний досвід деякий час буде заважати, але надія на світле майбутнє у вас все ж з’явиться.

Другий сенс аркана – закінчення складного періоду, подолання перешкод, здобуття свободи дій, можливість почати з нуля, знову проявити свою рішучість і винахідливість.

Характеристика людини по карті “8 Мечів”

Якщо Вісімка мечів випадає при ворожінні на людину, то йому можна дати таку характеристику: нерішучий, боязкий, тривожна, невпевнена в собі. Володар цього аркана сумнівається в своїх силах, не хоче бути в центрі уваги, боїться зробити невірний вибір, в будь-якому рішенні покладається на думку близьких та інших оточуючих.

Якщо по прямой карті робити опис чоловіки, то можна сказати, що він не прагне проявляти ініціативу, а сподівається на вдалий збіг обставин.

Перевернуте зображення 8 мечів вказує на такі якості, як рішучість, сміливість, вміння справлятися з труднощами, заповзятливість, винахідливість. Це означає, що людина подолала внутрішні бар’єри, зміг позбутися страхів, негативних установок, помилкових упереджень і став незалежний від чужої думки. Він реально дивиться на світ, не боїться невідомості, випробувань, невдач, вміє знаходити рішення навіть в самих заплутаних ситуаціях.

Молодший аркан у відносинах і любові

У карти може бути кілька значень в розкладі на любовні стосунки, але найчастіше вона говорить про проблеми, труднощі в особистому житті. Перерахуємо, що може означати Вісімка мечів в прямому положенні:

 • Криза, велика ймовірність розлучення з-за розбіжностей, взаємного небажання йти на компроміси.
 • Залежність від думки партнера, боязнь отримати його несхвалення, відсутність волі або своєї точки зору.
 • Комплекси, невпевненість в собі, які заважають завести відносини, страх близькості.

У аркана в перевернутому положенні може бути більш позитивний сенс в питаннях любові:

 • Шанс відновити стосунки з чоловіком, повернути колишні почуття, прийти до взаєморозуміння.
 • Страхи, сумніви в собі або в обранцеві, які є безпідставними.
 • Можливість вийти з любовної залежності, звільнитися, розстатися з людиною, який змушував страждати.

Значення у роботі та фінансах

В розкладі на роботу пряме положення карти вказує на перешкоди. Це може бути і невпевненість у собі, яка заважає кар’єрному зростанню, і несприятливі зовнішні обставини, наприклад, причіпки начальства, плітки, інтриги в колективі і т. д. При перевернутому малюнку значення буде аналогічним, але проблеми виявляться тимчасовими.

Аркан також може вказувати на те, що в поточних умовах у вас немає можливості реалізувати весь свій потенціал, тому можна задуматися про зміну сфери діяльності.

У ворожінні на фінанси 8 мечів означають вимушену економію, брак коштів, нужду. Карта також попереджає про ризик втратити частину заощаджень або бути втягнутим в боргові зобов’язання. При такому розкладі не слід брати кредити, позичати гроші або брати участь в сумнівних фінансових схем.

Значення на здоров’я

Основне значення прямої Вісімки мечів при ворожінні на здоров’я – це тимчасові обмеження. Вона може говорити про захворювання, із-за якого виникає погане самопочуття, слабкість, але воно не є загрозою для життя. При такому розкладі стоїть дбайливіше ставитись до себе, бути обережним, оскільки аркан попереджає про ризик виникнення травм, переломів.

В перевернутому положенні карта означає зцілення, відновлення після довгої хвороби.

Духовність і саморозвиток

Пряма карта показує безвихідь, відчуття безвиході, апатію, небажання змінювати своє життя, тому за такого розкладу можна сказати, що час для саморозвитку та особистісного зростання ще не настав.

Аркан у перевернутому положенні, навпаки, говорить, що прийшов час для рішучих дій. У вас є сили і можливості позбутися від внутрішніх кайданів і зайнятися духовним розвитком.

Карта “Вісімка Мечів” в поєднанні зі старшими арканами

Різні поєднання карт один з одним можуть змінювати сенс всього розкладу Таро, посилювати позитивне або негативне значення аркана. В таблиці вказані короткі розшифровки 22 комбінацій з Вісімкою мечів.

Блазень Нестабільний емоційний стан
Маг Відсутність вибору в поточних умовах
Жриця Забобони, негативні переконання
Імператриця Результат, що не відповідає очікуванням
Імператор Обмежені повноваження, можливості
Ієрофант Відчуття сорому, провини за свої вчинки
Закохані Відносини, які змушують страждати
Колісниця Необхідність підлаштуватися під ситуацію
Сила Безсилля, нездатність що-небудь змінити
Відлюдник Страх самотності, втрати близьких людей
Колесо Фортуни Сумнівні, безрадісні перспективи
Справедливість Проблеми з-за порушення правил, закону
Повішений Нестабільність, розгубленість, неясність
Смерть Страхи, що виникли в переломний період
Помірність Рішучість, сила, подолання перешкод
Диявол Залежність, яка заважає жити повноцінно
Башта Стан безпорадності, страх, тривога
Зірка Безнадійність, розпач, безвихідь
Місяць Замішання, неспокій, стривоженість
Сонце Можливість позбутися від почуття провини
Суд Вихід з кризи, полегшення, свобода
Світ Емоційне звільнення, легкість

Поєднання аркана Таро “Вісімка Мечів” з іншими картами

Ми вказали в таблиці, що означає карта Вісімка мечів, якщо при розкладі колоди Таро вона випадає в поєднанні з іншими молодшими арканами.

Мапа/Масть Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Проблеми комунікацій, розбіжності Настирливі, тривожні думки Нестабільна ситуація з грошима Прозріння, звільнення від стереотипів
Двійка Контроль над своїми емоціями Відносини, в яких немає свободи Невміння швидко зробити вибір Нерозбериха, плутанина, суєта
Трійка Сумна ситуація, скорбота Дозвільний спосіб життя, неробство Обмежені можливості, здібності Закінчення важкого періоду
Четвірка Відсутність волі, обмеження Пригнічений, депресивний стан Помилкові негативні переконання Добровільна відмова від перспектив
П’ятірка Зачеплене самолюбство, образа Віддалення від партнера, байдужість Боязнь нужди, бідності, економії Назріваючий конфлікт, скандал
Шістка Пошук виходу із складної ситуації Страх, що минулий досвід повториться Заборгованість за кредитом, інші борги Рішення, яке дасть свободу
Сімка Неправдива інформація, обман Сумніву, не мають підстав Залежне становище, неясність Припинення чужого втручання
Вісімка Бажання емоційно звільнитися Нелюба, важка робота Новий погляд на питання, ситуацію
Дев’ятка Почуття провини за свої вчинки Невміння відмовитися від спокуси Невпевненість у майбутньому, сумніви Неприємне відчуття, передчуття
Десятка Розпач, паніка, безвихідність Страх поранити кохану людину Фінансова залежність від близьких Нездатність протистояти тиску
Паж Плітки, розмови за спиною Відсутність почуттів, байдужість Брак знань або досвіду Розумність, розважливість, практичність
Лицар Конкуренція, позбавляє можливостей Лицемірство, лукавство, обман Затишшя, вимушена пауза Розрив, розставання, розлучення
Королева Свобода вибору, незалежність Розбіжності, помилка, непорозуміння Невміння отримувати вигоду Вихід із замкнутого кола
Король Контроль з боку партнера Привід для занепокоєння, нервозність Прагнення до достатку, багатства Прояв вольових якостей

Значення карти Таро “Вісімка Мечів” на ситуацію і питання

Значення Вісімка мечів в розкладі на ситуацію полягає в наступному: в поточних обставинах ви не можете нічого змінити, вплинути на хід подій так, щоб питання вирішилося на вашу користь. Можливо, вам не вистачає підтримки, інформації, можливостей, досвіду, знань і т. д.

Якщо ви ворожите на бажання і хочете отримати від карти відповідь “Так” або “Ні”, то вона відповідає негативно.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує вам не братися за кілька справ одночасно, а також набратися терпіння і постаратися зберігати самовладання навіть у критичний момент. Не впадайте в паніку, якщо плани почнуть різко обвалюватися. Розібратися в ситуації ви зможете тільки в спокійному стані.

Розклад на майбутнє

Вісімка мечів в розкладі на майбутнє вважається попередженням про те, що вас чекає непростий період. Не виключено, що з’являться проблеми в сім’ї або на роботі, зіпсуються стосунки з близькими або виникнуть фінансові труднощі. Наберіться сил і терпіння, щоб пережити цей етап.

Головний рада

Карта дає пораду зберігати ясний розум і не втрачати контроль над своїми емоціями і поведінкою. Не розраховуйте на чужу допомогу, а намагайтеся самостійно знайти вихід із скрутної ситуації. Швидше за все ,тільки ви знаєте, як вибратися з глухого кута.