Карта Таро Лицар Пентаклів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Лицар Пентаклів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Лицаря Денаріїв можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Лицар Пентаклів” в Таро

На карті Лицар пентаклів зображений молодий чоловік в обладунках, що сидить верхи на чорному коні. Він їде гірською дорогою, обіч якої видніються зорані поля. У правій руці лицар тримає золочений пентакль (монету).

Що означає карта Таро “Лицар Пентаклів”

Мапу називають по-різному: Принц Дисків, Вершник Денаріїв, Кавалер Монет, Повелитель Диких Родючих Земель.

Перерахуємо коротко все, про що говорит цей молодший аркан у Таро Уейта:

  • досягнення середини важливої справи;
  • послідовність дій;
  • повільне, але планомірне рух вперед;
  • ніжні і чуттєві стосунки з обранцем;
  • відмінні новини;
  • вірний і надійний друг;
  • удача і везіння;
  • несподіваний джерело доходів;
  • знайомство з новими людьми;
  • єднання з природою.

В загальному сенсі карта означає серйозного і надійного людини, яка пройшла певний шлях і досяг фінансового благополуччя. Вона символізує цілеспрямованість і наполегливість, а також увага до деталей.

Аркан показує значуща подія, що безпосередньо пов’язано з фінансами. Він може обіцяти спілкування з новими людьми на роботі, важливу відрядження або везіння в грошовому плані.

Іноді карта уособлює хорошого друга, молодого чоловіка, який може принести вигоду. Лицар пентаклів вказує, що ви йдете повільним, але правильним шляхом.

“Лицар денаріїв” для жінок

Лицар пентаклів дає гарне значення у ворожінні для жінок. Він символізує гармонію і розуміння у відносинах з коханим, надійність вашого обранця.

Аркан говорить, що вам буде супроводжувати удача в грошах, причому блага прийдуть звідти, звідки ви їх зовсім не чекали.

“Лицар денаріїв” для чоловіків

Для чоловіків Кавалер Монет є передвісником успіху в роботі, ваш проект гідно оцінить керівництво. Аркан означає, що зараз настав хороший час для придбання квартири або будинку.

Якщо ви перебуваєте в шлюбі, то настає вдалий період для зачаття дитини.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

В прямому положенні карта натякає, що настав час для наполегливої праці, якщо ви, звичайно, хочете досягти успіху. Лицар пентаклів показує, що зараз слушний момент, щоб поліпшити своє матеріальне становище.

Аркан може застерігати, щоб ви не поспішали і не наробили дурниць. Він означає, що близькому другові потрібна допомога, а можливо, і вам знадобиться цінний порада чи підтримка.

Карта відображає корисну послугу, можливо, вам займуть грошей або попросять у борг. В роботі значущий довгостроковий проект принесе визнання і гроші. Ще одне тлумачення – поїздка на природу, в ліс, на відпочинок.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Якщо карта перевернута, значить, намічається застій у справах. Можливі фінансові проблеми, затримка зарплати, зрив важливої угоди. Велика ймовірність марних витрат життєвої енергії, ви будете намагатися робити, але положення зіпсується в останній момент.

Іноді карта каже, що ви занадто безтурботні і ліниві справах, а активність вам зараз потрібна. Доля надає відмінний шанс, але для цього варто піти на невеликий ризик. Ви знаходитесь в апатичному або депресивному стані і не в змозі вирішувати важливі питання.

Характеристика людини по карті “Лицар Пентаклів”

В прямому положенні Лицар пентаклів дає позитивну характеристику людини. Це терплячі і старанні люди, на яких можна покластися і яким можна довірити важливу справу.

У вас стабільний емоційний фон, ви тримаєте свої почуття під контролем. Зосереджені тільки на досягненні мети, старанні і на хорошому рахунку у керівника. Добра душа, яка обожнює дітей. Напевно, у вас є домашні вихованці.

При перевернутому положенні карти в описі чоловіки або жінки є лінь, жадібність і марнотратство. Це означає, що людина веде справи не завжди чесно, слабо контролює свої витрати і легко може опинитися в боргах.

Можливо, не вистачає впевненості в собі, відсутнє натхнення. Це люди, легко впадають в депресію, піддаються на провокації. Вам складно довести до кінця довгостроковий проект, не вистачає терпіння і відповідальності.

Молодший аркан у відносинах і любові

Пряме положення карти – гарне значення для любовних стосунків. Ваш обранець ніжний і надійний. Гармонійна Пара, вдалий вибір для шлюбу.

Якщо ви сімейна людина, значить, пора думати про поповнення родини, для цього у вас зараз є всі можливості та ресурси. Холостим карта обіцяє доленосну зустріч з людиною, яка стане для вас надійним чоловіком або дружиною.

Перевернутий Принц Дисків у розкладі символізує несерйозного партнера, який не думає про спільне майбутнє. З цим чоловіком у вас точно не буде взаємних почуттів, що вже говорити про сім’ю. У любові чекають розчарування і зрада.

Тим, хто вже зв’язав себе сімейними узами, карта натякає, що чоловік не вкладається у відносини як матеріально, так і духовно. А просто вдало прилаштувався до вас, для своєї вигоди.

Значення у роботі та фінансах

Якщо карта в прямому положенні, то в роботі забезпечений успіх. У вас гарна посаду і відповідні здібності. Керівництво вважає вас майстром своєї справи і заохочує преміями. У фінансах аркан пророкує благополуччя, ви знайдете додаткове джерело доходів або вдало завершила операцію по покупці нерухомості.

Перевернута карта говорить про проблеми у фінансах. Лицар пентаклів попереджає: будьте обережні з вкладенням коштів в невідомі підприємства або банки. Під їхньою маскою часто шахраї ховаються. Що стосується роботи, то зараз стався якийсь стопор, вам складно братися за нові проекти. Заважає апатія, лінь, і немає наснаги.

Значення на здоров’я

Вершник Динаріїв в прямому положенні має позитивне значення для здоров’я. Карта говорить, що ви повні сил. Це означає нормальну вагу, здоровий сон, відсутність захворювань. Якщо ви хворієте, то карта обіцяє повільне й планомірне одужання.

Перевернутий аркан вказує на фізичне і психічне виснаження організму. Ви не в найкращій формі. Варто більше часу присвячувати своєму здоров’ю, вчасно звертатися до лікаря і вести здоровий спосіб життя. Іноді карта відображає травми, отримані на роботі.

Духовність і саморозвиток

Пряма карта означає сильну в духовному плані особистість, яка постійно себе вдосконалює. Це людина, схильна до пізнання всього нового і незвіданого. Можливо, у вас є духовний наставник, який вказує правильний шлях. У вас достатньо матеріальних ресурсів, щоб займатися саморозвитком, ходити на семінари, пізнавати світ у мандрівках.

Перевернутий Вершник Динаріїв показує, що у вас немає бажання зростати духовно. Ваша головна мета – досягнення матеріального благополуччя. Але у вас не вистачає сили волі та наполегливість, щоб здійснити свою мрію. Лицар дає підказку: щоб отримати багатство, потрібно спочатку виховати свої духовні якості – наполегливість і цілеспрямованість.

Карта “Лицар Пентаклів” в поєднанні зі старшими арканами

У таблиці ми зібрали для вас тлумачення поєднань карт Таро один з одним. У першому стовпці – 22 старших аркана, у другому – значення з випала картою Лицар денаріїв.

Блазень Встати на шлях невідомий
Маг Діяти обережно на старті
Жриця Розуміння прийде з часом
Імператриця Прогрес йде повільно
Імператор Зростаюча влада
Ієрофант Вкладання душі у справу
Закохані Робити вибір обережно
Колісниця Докласти максимум зусиль
Сила Проявити завзятість
Відлюдник Не чекати допомоги від близьких
Колесо фортуни Послідовні зміни
Правосуддя Наполегливо шукати правду
Повішений Тупикова ситуація через упертість
Смерть Впертість, не має здорового глузду
Помірність Необхідне очікування
Диявол Неробство, ледарство
Башта Зіпсоване здоров’я
Зірка Відшукати своє призначення
Місяць Зійти з вірного шляху, втратити підтримку
Сонце Ясність і розуміння настануть поступово
Суд Стане легше
Світ Вирішити поставлену задачу

Поєднання аркана Таро “Лицар Денаріїв” з іншими картами

В поєднанні з іншими картами – молодшими арканами – Таро Вершник Динаріїв має важливі значення:

Мапа/Масть Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Досягти мети, викластися на 100% Емоційна помірність Успіх, який ви заслужили Акуратне рух вперед
Двійка Терниста дорога до мети Надійні відносини Багато праці, але результат невідомий Невеликий перепочинок у справі
Трійка Думати про витрачені сили Приготування до застілля Відмінні вміння і практичність Потрудіться, щоб досягти мети
Четвірка Зробити невелику зупинку в справі Втому після докладених зусиль Немає бажання ділити зароблене Врятувати когось
П’ятірка Програти у важкій битві Смуток за даремної праці Втрата надійності Дурниці, відволікаючі від важливої справи
Шістка Знехтувати гармонією Колишню завзятість Допомагати бідним Проявляти наполегливість у вирішенні питання
Сімка Хитра тактика зіпсує ваше добре ім’я Вірний стимул Чекати прибуток після витрачених коштів Постаратися відвернути від головного
Вісімка Рух по колу Підбирати незвичайний метод Важка робота руками Видихнути після важкого справи
Дев’ятка Переживати через відсутність удачі Отримати лише завдяки особистим досягненням Фінансова незалежність Останнє випробування
Десятка Крах великого проекту Турбота про членів сім’ї Утримувати сім’ю, підтримувати вогнище Невеликі збої в організмі
Паж Ризикова справа Бажати більшого Отримувати навчання, освоювати нову професію Мрія – навчитися новому
Лицар Партнер допоможе вам досягти висот Бути як риба у воді Потрапити в захоплюючу історію
Королева Стати покровителем когось Цінна підтримка від близької подруги або родички Тріумф, отриманий за рахунок великих праць Керувати своїм життям
Король Забезпечити гарний стан своєю завзятістю Важливий рада від одного-чоловіки Заробити свій особистий стан Працювати на себе, мати свою справу

Значення карти Таро “Лицар Пентаклів” на ситуацію і питання

Якщо ви хочете дізнатися результат ситуації, то пряма карта означає сприятливий підсумок у справах стосовно фінансів. Перевернута обіцяє фінансові труднощі, ви занадто консервативні, потрібно терміново міняти свої методи.

У ворожінні на питання з відповідями “Так” або “Ні” пряме положення карти відповідає “Так”, перевернуте – “Ні”. Якщо ви робите розклад на бажання, прямий рисунок показує, що воно здійсненне, але вам доведеться діяти повільно. Перевернутий вказує, що втілення бажання заважає лінь і апатія.

Прогноз на день

Якщо в якості карти дня випадає Лицар пентаклів, це означає, що сьогодні належить вирішити важливі питання. Особливо це стосується проблем, які ще недавно здавалися нерозв’язними.

Якщо таких завдань немає, використовуйте вдалий момент для відпочинку з близькими або друзями.

Розклад на майбутнє

У ворожінні на майбутнє карта означає хороші фінансові перспективи. Правда, наскільки швидко ви їх досягнете, залежить від ваших праць. Аркан служить провісником додаткового доходу, несподіваною надбавки до зарплати і успішного довгострокового проекту.

Карта може передрікати поїздку у відрядження, відпочинок на природі, знайомство з хорошими людьми в найближчому майбутньому. Лицар пентаклів показує, що скоро ви зустрінете свою справжню любов. А якщо вже зустріли, то саме час для планування вагітності.

Головний рада

Важливий рада карти: ви повинні діяти поетапно і акуратно. Яким би важливим ні було ваше діло, не нервуйте. Тільки спокійні і повільні кроки допоможуть дістатися до мети.

Не відмовляйтеся від підтримки впливового зацікавленої людини – так ви досягнете успіху набагато швидше.