Карта Таро Король Мечів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Король Мечів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Короля Мечів можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Король Мечів” в Таро

На карті Король мечів зображений чоловік у блакитному вбранні, сидить на високому кам’яному троні. У правій руці він стискає великий меч. На задньому плані стоять високі дерева, в небі багато хмар.

Що означає карта Таро “Король Мечів”

Цю карту називають також: Влада, Вогонь, Повітря, Владика Вітрів і Батько Розуміння. Всі короткі тлумачення, відповідні цій карті Таро Уейта:

  • владність і мужність у прийнятті рішень;
  • розсудливість і ясність;
  • логіка і гострий розум;
  • здатність дати точну відповідь;
  • агресія і дискримінація;
  • небажання слухати свої почуття;
  • професіонал своєї справи;
  • новаторство і швидке просування;
  • аналітичний склад розуму і сильний характер;
  • прагнення до справедливості.

В загальному сенсі карта означає авторитетну особу, яка присутня у вашому житті. Аркан символізує владу, причому як державний, так і професійну. Це людина, що займає важливу посаду, є майстром своєї справи і допомагає іншим радами.

Король мечів може вказувати на дорослу чоловічу фігуру, батька, наставника або начальника. Карта показує, що потрібно керуватися розумом, а не почуттями. Іноді вона натякає на охолодження почуттів і рішуче рішення розірвати відносини.

“Король мечів” для жінок

Король мечів дає хороші значення у розкладі для жінок. Аркан може вказувати на владного покровителя, який допомагає по життю фінансово або просуває вас по кар’єрі.

Друге тлумачення: вам терміново потрібно прийняти важливе рішення, яке слід ретельно продумати.

“Король мечів” для чоловіків

Для чоловіків карта означає, що доведеться шукати справедливість або бути суддею у серйозній справі. Можливо, буде потрібно цінну пораду від старшого чоловіка, батька або духовного наставника. Вам потрібно відмовитися від почуттів і знайти раціональний підхід в роботі.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Пряме положення карти говорить, що ви вибрали правильну стратегію і вдало переборювати всі перешкоди. Король мечів натякає, що у майбутній справі доведеться грунтуватись на логіці, аналізувати кожен можливий ризик, загалом, діяти продумано.

Карта показує, що ви надто прискіпливі до інших людей, а в деяких ситуаціях здатні проявляти деспотичність і агресію.

Нерідко Король мечів висловлює недолік душевності, в радісні моменти ви занадто скупі на емоції не можете виразити свої почуття. Ще одне тлумачення – потрібно діяти по справедливості.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта може пророкувати невірні і непродумані рішення в значущих питаннях. Ймовірно, людина, що володіє владою, зловживає нею. Карта сигналізує про зайвої обережності у справах, про самовпевненості.

Іноді перевернутий малюнок попереджає: зараз не час вирішувати великі питання, ви можете наробити помилок, образити людей, які залежать від вас. Настає період непостійності, ви можете не встигнути зробити необхідний маневр. Аркан натякає, що ваші жарти недоречні в ситуації, що склалася, краще не нариватися на проблеми.

Характеристика людини по карті “Король Мечів”

Пряме положення показує, що в характеристиці особистості присутня рішучість, відповідальність, і є здатність швидко залагодити будь-які питання. Це людина з аналітичним складом розуму і великою кількістю інтересів. Це означає, що ви неэмоциональны, не піддаєтеся на провокації, контролюєте свої почуття і керуєтеся холодним розрахунком в усьому.

Для вас першорядні власні бажання і робота, а все інше вторинне. Не схильні до депресивних станів, у вас стійка психіка, навіть при сильних стресах зберігаєте обличчя.

Перевернуте положення карти показує протилежний особистість. Під опис чоловіки або жінки підходить агресивність, невміння керувати почуттями, надмірна вимогливість. Ви занадто підозрілі до людей, довго пам’ятайте погане і здатні підколоти людини у важкій ситуації. Потрібно навчитися контролювати свій гнів і не піддаватися паніці в екстремальних ситуаціях.

Молодший аркан у відносинах і любові

Карта має негативне значення в любовних відносинах як в прямому, так і в перевернутому положеннях. Пряме зображення може вказувати на відчуженість або деспотичність одного з партнерів.

Така карта випадає тим людям, які одружилися не по любові, з-за зручності або виходячи із своїх моральних принципів. Іноді в любовних розкладах аркан віщує різке припинення відносин.

Перевернутий малюнок говорить, що жінка зв’язалася з садистом, який може заподіяти фізичні та психологічні травми. Або ви самі надто жорстокі з вашим нинішнім чоловіком. Колишні почуття охололи, тепер він став вас дратувати і напружувати. Ви помічаєте кожну помилку обранця, можете його підколоти або відповісти на його питання з сарказмом. Карта символізує токсичні і залежні відносини, вам краще розлучитися.

Значення у роботі та фінансах

У роботі пряма карта вказує на лідерські якості. Король мечів часто випадає людям, які обіймають високі посади або мають свою справу. Карта говорить, що на професійному терені ви досягнете великих висот, ваш проект буде фінансово успішним. Але у деяких моментах вам бракує гнучкості і душевності.

В розкладі на фінанси аркан говорить, що ви досягнете матеріального благополуччя свої розумом. У рідкісних випадках Король мечів вказує на справедливого захисника, який буде давати поради по роботі.

Перевернута карта може символізувати начальника-самодура, який не помічає старання колективу і приписує собі чужі досягнення. Аркан показує, що зараз не варто приймати важливі рішення стосовно роботи.

У фінансах він передбачає значні втрати з-за власної самовпевненості або надмірної обережності. Ви не бажали йти на виправданий ризик, тому втратили хороший прибуток.

Значення на здоров’я

В прямому положенні карта дає важливі значення для здоров’я. Король Мечів говорить, що ви недбало ставитесь до власного здоров’я, довго терпіть біль і до останнього не звертаєтеся до лікаря. Варто звернути увагу на свої суглоби, зміцнити імунітет і берегтися від вірусних інфекцій.

Перевернуте положення аркана висловлює занадто сильну заклопотаність своїм здоров’ям. Причому не завжди для таких тривог є причина. Ви часто приписуєте собі захворювання, яких у вас немає і в помині. Іноді карта, навпаки, символізує людину, яка любить відчувати біль, нікого мазохіста.

Духовність і саморозвиток

В прямому положенні карта говорить про людину, яка прагне до правди і справедливості, з високими моральними принципами. Однак, ви не схильні до розвитку своєї духовності, ні бажання займатися пізнанням і самовдосконаленням. Такі люди здебільшого атеїсти і реалісти, поняття про добро і зло черпають з повсякденних ситуацій, а не з релігійних писань.

Перевернута карта говорить про беспринципном людину, яка живе в догоду своїм бажанням. Духовні поняття абсолютно не цікавлять, думки зайняті лише грошима та іншими матеріальними благами. Немає прагнень пізнати нове та цікаве, хвилює власна вигода.

Карта “Король Мечів” в поєднанні зі старшими арканами

У таблиці ми зібрали тлумачення поєднань карт Таро один з одним. У першому стовпці – старші аркани, у другому – значення кожного в комбінації з Королем мечів.

Блазень Сварка з недолугим людиною чи дитиною
Маг Вибір правильної тактики
Верховна Жриця Отримати знання і точно їх застосувати
Імператриця Боротьба з жінкою
Імператор Сварки в колективі або з рідними
Ієрофант Дії за гранню моральності
Закохані Холодок у відносинах
Колісниця Йти “по головах”
Сила Хитрі і продумані вчинки
Відлюдник Бути на самоті з-за поглядів
Колесо Фортуни Ви не хочете йти на поступки
Справедливість Людина, чия діяльність пов’язана з законом
Повішений Покарати, відплатити по заслугах
Смерть Зміни, які несуть печаль
Помірність Адаптуватися в складних умовах
Диявол Бути жорстоким
Башта Втратити престиж
Зірка Домогтися успіху своїм розумом
Місяць Втратити розум
Сонце Ідея, яку точно оцінять
Суд Підтримка у складній ситуації, розширення інтелекту
Світ Вдалий проект

Поєднання аркана Таро “Король Мечів” з іншими картами

В поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами – Король мечів може означати важливі трактування:

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Насильство Раптова закоханість Свою справу Йти правильним курсом
Двійка Думати лише про себе Проблеми з партнером Неулаженная проблема Важкий планування
Трійка Завдати душевні рани Необхідне співробітництво Показати, на що здатний Ситуація залежить від вас
Четвірка Затишшя перед бурею Складно вирішити проблему Непоступливість Розбрат серед родні
П’ятірка Несправедливе покарання Недостатньо відомостей Необачні вчинки, несучі грошові втрати Домінування
Шістка Подолати всі труднощі Вибрати правильну тактику Підтримати близьких друзів Чільні позиції
Сімка Шахрайство і хитрість Потрапити в халепу, незручна ситуація Втратити віру в ціль Дивитися на всіх зверхньо
Вісімка Великий криза Немає впевненості в своїх словах Поєднання фізичної і розумової навантаження Управління кимось
Дев’ятка Втрата і сльози Ваш розум переможе Проявити інтелект Погрози розправою можуть здійснитися
Десятка Різка зміна планів Конфлікти в сім’ї Зацікавленість в грошах Безліч ідей
Паж Різнобічна особистість Наївність, приносить проблеми Шахрайство з грошима Сумні звістки
Лицар Конфлікт серед приятелів Інтим без любові, весілля за розрахунком Назріває конфлікт Подумати разом про важливе
Королева Проблеми у відносинах Не думати про почуття Фінансово підтримувати сім’ю Шлюб з людиною іншого соціального класу
Король Великі амбіції Відкласти кошти Сварка із застосуванням сили

Значення карти Таро “Король Мечів” на ситуацію і питання

Карта передбачає гарне значення в розкладі на ситуацію. Пряме зображення показує, що виник питання буде вирішене по справедливості. Перевернуте – символізує підступи, які хтось будує у вас за спиною.

У ворожінні на “Так” або “Ні”, пряме положення карти дає відповідь “Так”, перевернуте – “Ні”.

Прямий малюнок говорить, що бажання здійсниться, якщо воно пов’язане з кар’єрою або фінансовим благополуччям. Коли загадане стосується любові або відносин, то таке навряд чи станеться. Перевернутий малюнок дає чітку відповідь, що бажання нездійсненно.

Прогноз на день

Коли аркан випаде в якості карти дня, день буде схожий на випробування або іспит. Доведеться проявити свої інтелектуальні здібності і привести вагомі аргументи, щоб схилити чашу терезів на свою користь.

Якщо ви выложитесь на повну силу, вам вдасться відстояти свою позицію і отримати вигідний проект. В цей день не бійтеся попросити допомоги досвідченого колеги або духовного наставника.

Розклад на майбутнє

В розкладі на майбутнє карта символізує переважання розуму над серцем. Можливо, прийде час доведеться тримати під контролем свої емоції і керуватися холодним розрахунком – тільки так ви зможете досягти бажаного.

Аркан може пророкувати появу у вашому житті владного і розумної людини – одного або покровителя, який буде ділитися важливими знаннями.

Головний рада

Цінний рада карти Король мечів: В будь-якій життєвій ситуації спирайтеся на свої знання та вміння. Ваш інтелект допоможе вирішити складні завдання та досягти поставленої мети. Поки емоції будуть під вашим контролем, ні в кого з ворогів не виникне шансу вибити вас з колії.

При прийнятті рішень на перспективу довіртеся своєму професійному чуттю або раді більш досвідченої людини.