Карта Таро Помірність: значення 14 аркана в прямому та перевернутому положенні

Ангел Життя або Утримання – один з старших арканов в колоді Таро під номером 14. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Помірності можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Помірність” в Таро – 14 старший аркан

На карті Помірність ми бачимо дівчину, схожу на ангела в білому одязі і з червоними крилами. Вона стоїть посеред водойми з жовтими ірисами.

В руках у неї два золотих кубка, наповнених водою. Вона переливає воду з однієї посудини в іншу. На задньому плані видніється дорога, яка веде до замку.

Що означає карта Таро “Помірність”

Таро Уейта Помірність – це 14-й за рахунком старший аркан. Іноді карту називають – Утримання, Ангел Життя, Архангел, Ватажок Небесного воїнства, Провідник Душі, Сонячний Геній, Мистецтво, Ідеальне Рівновагу, Правильна Пропорція, Правильна Міра, Дочка Єдності або Рівновага. У Єгипетському Таро цей аркан іменують Два Судини.

англійською мовою карта звучить як The Temperance, німецькою – Der Geist. Французи називають її La Temperance, італійці – La Temperanza.

У карти може бути кілька трактувань:

  • закінчення попереднього життєвого періоду, старт наступного;
  • гармонія і рівність;
  • духовне об’єднання;
  • зустріч з новими людьми;
  • розумне управління;
  • наповнена цілісна особистість;
  • толерантність і почуття боргу;
  • здібності до малювання, скульптурі, архітектурі;
  • поступливість щоб уникнути конфліктів;
  • взаємність і довіру.

Все Таро Помірність говорить про досягнення балансу і гармонії. Карта означає припинення конфліктів, встановлення порядку, прояв терпимості до опонента. Ніби настав осяяння, ви подорослішали і зрозуміли, як потрібно жити далі.

Карта говорить, що ви контролюєте свої емоції і почуття, не піддаєтеся на провокації. 14 аркан символізує наявність художніх талантів. А ще вона каже про новий етап у вашому житті, який зовсім скоро настане. Можливі нові знайомства з цікавими людьми та відкриття значущих перспектив.

Хочете, щоб цей період скоріше настав? Завантажте аркан Помірність на шпалери в свій телефон – так ви швидше притягнете хороше силою думки.

14 аркан для жінок

Карта в значенні для жінок віщує закінчення складного періоду в житті, звільнення від будь-яких труднощів або випробувань.

А також Помірність говорить про прояв творчих здібностей, які можуть принести свої плоди. Вас може зацікавити нова людина, з яким зав’яжуться міцні стосунки, дружба, можливо, і любов.

14 аркан для чоловіків

Якщо брати тлумачення для чоловіків, 14 аркан означає примирення з якимось давнім ворогом або конкурентом, поява нових життєвих цілей. Можливо, ви стаєте мудрішими, вчіться робити все по розуму, а не керуючись почуттями.

У справах вас чекають успіхи і нові звершення, завдяки компромісів і вашої дипломатичності.

Тлумачення 14 аркана Таро в прямому положенні

Якщо ви витягнули карту Помірність в прямому вигляді, значить, у вас в житті настає сприятливий і спокійний час. Не буде суєти і негараздів.

Другий варіант тлумачення – дозвіл серйозного конфлікту, який давно існує. Зможете вирішити питання, яке турбує вас довгий час. Таке положення карти говорить, що вам доведеться взяти на себе роль миротворця в досягненні важливої угоди.

Можливо, близьким знадобиться ваш мудрий і добрий рада в непростій ситуації. Ви проявіть своє милосердя і співчуття до оточуючих. Аркан провіщає нові знайомства, розширення кола спілкування або поява нового обранця у вашому житті.

Розшифровка 14 аркана Таро в перевернутому положенні

Якщо карта перевернута, значить, у житті не вистачає гармонії. Можливо, ви занадто піддаєтеся емоціям і почуттям. Карта може бути передвісником розриву довгого партнерства або шлюбу. Ваша поведінка необдумане, спочатку робите, а потім думаєте.

“Помірність” в такому вигляді говорить про надмірних витратах, причому не тільки грошей і ресурсів, але і душевних сил в пусте діло. Напевно, ви хапаєтеся за багато справ, але до кінця не можете довести їх всі. У вас неправильний підхід і неправильні пріоритети, ви бачите тільки вершину, а не суть речей. Вам складно вчитися і пізнавати все нове, на шляху встають невідомі перешкоди, а іноді просто важко зібратися.

Характеристика людини по карті “Стриманість”

У прямому вигляді 14-го аркана в описі чоловіки і жінки можна виявити такі якості, як урівноваженість, адекватність і дипломатичність. Це людина, яка виступає за мир у всьому світі, пацифіст, який бореться проти насильства і відстоює права слабких. Людина вважає, що потрібно виявляти толерантність і судити про людей по їх справах, а не зовнішності.

Якщо вам випала карта Помірність, ви добре готуєте, маєте здібності до образотворчого мистецтва, архітектурі і володієте почуттям краси.

В перевернутому вигляді цей аркан каже, що в характеристиці людини відсутня самовладання і толерантність. Іноді ви проявляєте нерішучість, а в деяких ситуаціях вкрай стримані. Судіть інших не за вчинками, а за зовнішнім виглядом, часто помиляєтесь в людях. Прямуєте тільки за своїми бажаннями, ігноруючи здоровий глузд. У вас різкі перепади в настрої, немає стійкості в стресових ситуаціях, можете нагрубити близьким або начальству і піти, грюкнувши дверима.

14 аркан Таро в відносинах та любові

В прямому положенні карта дає сприятливе значення в любовних відносинах. Сімейним людям Помірність обіцяє благополуччя і порозуміння між подружжям. Швидше за все, ви подолали важкий період, випробували свої відносини і тепер просто насолоджуєтеся один одним.

Вільним людям ця карта в розкладі на любов віщує появу нового обранця. Причому відносини будуть розвиватися не стрімко, спочатку ви станете друзями.

Перевернута карта говорить про відсутність гармонії і любові. Можливо, ви надто імпульсивні, будь-яка дрібниця перетворюєте в конфлікт, із-за цього почуття можуть охолонути.

У деяких розкладах карта повідомляє про аморальну поведінку вашого партнера, вам складно з цим чоловіком. Є ймовірність, що ви тримаєтеся за відносини з залежним людиною, алкоголіком чи наркоманом. Такий союз приречений на провал.

Значення 14 аркана Таро в роботі та фінансах

Пряма карта Утримання повідомляє про настання вдалого часу для самореалізації. У роботі вас чекає успіх, особливо, якщо діяльність пов’язана з творчістю. Всі переговори з вашою участю будуть давати позитивний результат. Ви зможете умовити начальство на здійснення важливого вигідного проекту, а може, керівник сам запропонує вам більш перспективну посаду.

У фінансах все буде благополучно. Ви правильно розпоряджаєтеся бюджетом, тому зайвих витрат не буде. Якщо випала карта Помірності у ворожінні на професію, то вам підійде робота адвоката, ветеринара, співробітники благодійного фонду, кухаря, кондитера, хіміка, лаборанта, дипломата, художника, скульптора або архітектора.

Перевернутий аркан сигналізує надмірне марнотратство, ви не можете зіставляти доходи і витрати. У роботі вам складно довести свою точку зору, просувати свої ідеї та проекти.

– Ви часто сваритеся з колегами і начальством. Вам важко дотримуватися поставленої мети, часто міняєте напрямок. Неуважно вивчаєте справи, не вникаєте в основну думку, нерідко допускаєте помилки і переробляєте все. Невідповідально ставитеся до роботи і виконання своїх обов’язків, підводите свій колектив, вам важко займатися командною роботою.

Значення 14 аркана Таро на здоров’я

Прямий аркан у значенні для здоров’я обіцяє стабільне благополучний стан. Можливо, вам дано від природи не найкраще здоров’я, але ви грамотно витрачаєте свої сили і ресурси. Такі люди зазвичай не зловживають спиртним, не курять, періодично відвідують лікарів, а при необхідності вчасно лікують захворювання. Швидше за все, ви любите займатися спортом, відвідуєте фітнес-клуб або басейн.

Тим, хто хворий, 14 карта обіцяє позитивну динаміку, ви підете на поправку.

Перевернута карта Утримання натякає, що ви надмірно використовуєте свої фізичне здоров’я і піддаєте його небезпеки. Вам властиво обжерливість, любите випити і покурити. Звідси проблеми з шлунково-кишковим трактом і алкогольні отруєння. Такі особистості часто змінюють статевих партнерів. Наплювацьке відношення до свого здоров’я веде до занедбаності захворювань, що можуть бути хронічні хвороби, проблеми з імунітетом і органами дихання.

Духовність і саморозвиток

Прямий аркан Помірність говорить, що людина досягла духовної зрілості, просвітництва. Ви спокійно виконуєте вимоги начальства і близьких людей, не препираетесь і не скандали. Для вас головне – внутрішнє відчуття рівноваги, яку ви поширюєте на інших людей. Часто стаєте посередником у конфліктах і примиряете протиборчі сторони завдяки своєму вмінню домовлятися.

Другий варіант тлумачення – ви проявляєте милосердя і толерантність у спілкуванні з людьми, що зовні відрізняються від інших. Можливо, підтримуєте дружбу з людиною іншої віри, іншої етнічної групи, культури. Люди карти Помірність постійно займаються саморозвитком, відвідують різні заходи, прагнуть до пізнання всього нового.

Перевернутий аркан Помірність сигналізує про надмірну фанатичности у справах. У вас немає внутрішнього обмежувача, ви люто відстоюєте свою точку зору і ніколи не підете на компроміс. Абсолютно нетерпимі до людей іншої релігії чи культури. Таким людям лінь займатися самоосвітою, читати книги, відвідувати виставки. Існує установка: “Я і так все знаю”. Більше зацікавлені в матеріальних благах, ніж у духовному зростанні. В духовному плані часто виникають протиріччя, сьогодні людина слід за одним висловом, завтра вибирає протилежне.

Карта Таро “Помірність” в поєднанні зі старшими арканами

Розглянемо поєднання карт Таро один з одним. У таблиці ми підготували тлумачення карти Помірність разом з іншими старшими арканами.

Блазень Складно знайти головну проблему, істину
Маг Спирайтеся на свій розум
Жриця Навчання або перенавчання в професії
Імператриця Збереження грошей до кращих часів
Імператор Криза
Жрець Вам воздасться по заслугах
Закохані Прихід до спільного знаменника
Колісниця Тривога
Сила Прояв мужності
Відлюдник Дотримуватися служіння або посаду, перебувати на самоті
Колесо Фортуни Настають зміни в житті
Правосуддя Жити за велінням розуму
Повішений Печаль і смуток
Смерть Несподівані зміни
Диявол Лікування
Башта Лють, самостійність
Зірка Зцілення від недуги
Місяць Серйозне захворювання
Сонце Щастя і удача в справах
Суд Відновлення здоров’я і сил
Світ Радість життя

Поєднання 14 аркана Таро “Стриманість” з іншими картами

У аркана Помірність у поєднанні з іншими картами Таро наступні тлумачення:

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Захворювання, недуги, хворобливі відчуття Раціональне рішення Почуття великої радості й реалізованості Досягнення мети
Двійка Друзі-обманщики Виснажливі навантаження, експерименти над тілом Повне взаєморозуміння Марні мрії
Трійка Нарцисизм і самозамилування Вам не на кого спертися Зневіру, депресія Значуще звістка
Четвірка Вам стануть відомі нові подробиці справи, не поспішайте діяти Успіх справи залежить від праць Відсутність почуттів, очікування чогось Сімейне благополуччя
П’ятірка Агресія і протест Вам потрібно заощаджувати кошти і ресурси Упущена можливість змін на краще Незрозуміла тривога
Шістка вам навідаються гості Вам здається, що удача на вашому боці, але це не так Відсутність умінь і навичок, завищена зарозумілість Постарайтеся заощадити свої сили, вони вам знадобляться
Сімка Серйозні праці для отримання бажаного Матеріальний твердий розрахунок, немає місця почуттям Немає впевненості в собі і своїх уміннях Выложитесь по максимуму, і все вийде
Вісімка Зневіру, складний психологічний стан Занепокоєння, тривога, дія по совісті Не варто робити, про що вас не просять Досягнення угоди
Дев’ятка Відновлення репутації Необхідність виважених рішень Примарне благополуччя Злостивці будують вам пастку, будьте обережні
Десятка Смуток, відчай, втрата Ви в колі суперників, не можна вірити оточення Боротьба за справу Програш
Паж Сумні спогади Поява палкого шанувальника Людина з великим творчим потенціалом Баланс у всьому
Лицар Підвищена травмоопасность, можливі вогнепальні поранення Просування по кар’єрних сходах Ви пройшли половину шляху Фанатичне слідування за ідеєю
Королева Вам сподобається перебувати на самоті Ви серйозно прив’яже до людини Забезпечена і успішна жінка Отримання здібностей
Король Продуманий і хитрий чоловік Удача у творчості Складний і прагматична людина Ви не дотримуєтесь встановленим порядком

Значення карти Таро “Помірність” в розкладі на ситуацію

Пряме положення карти дає позитивне значення в розкладі на ситуацію. Це означає, що існуючий конфлікт скоро вирішиться. Відносини між суперниками будуть поступово згладжуватися. При цьому всі позитивні зміни будуть повільними, тому потрібно проявити витримку і толерантність. Якщо будете поспішати, всі зусилля будуть марними.

Перевернута карта говорить, що ви квапите події. Намагаєтеся штучно прискорити вирішення важливого питання. З-за цього ситуація може тільки погіршитися. У деяких ситуаціях карта вказує, що затягування і посилення питання відбулося за імпульсивного і різкого рішення. Вам потрібно зайняти вичікувальну позицію і не квапити події.

Значення 14 аркана Таро в прогнозі на день

Якщо карткою дні випала Помірність, вас чекає спокійний день. Сьогодні навряд чи відбудуться великі зміни. Однак, в деяких питаннях знадобиться проявити витримку. Стримуйте емоції – тільки так ви зможете контролювати події.

Вам належить допомогти своїм радою близькій людині або примирити посварених колег.

Значення 14 аркана Таро в розкладі на майбутнє

Якщо в розкладі на майбутнє виходить пряма карта Помірності, вас чекає гармонійне життя. Ви будете твердо стояти на ногах і допомагати іншим. Карта символізує арбітра, який буде налагоджувати стосунки між людьми.

Якщо зараз ви знаходитесь в конфлікті з близькою людиною, ця карта означає, що конфлікт буде вичерпано, і ви продовжите відносини. Можливо, в майбутньому вам доведеться проявити терпимість і співчуття до людей.

Перевернута карта в розкладі на майбутнє означає, що поспішне рішення може принести неприємні наслідки. Потрібно навчитися керувати своїми почуттями. Карта застерігає, що ваші судження про людину невірні.

Відповідь на питання

Якщо на ваше питання потрібно відповісти “Так” або “Ні”, і випала карта Помірності, то вона відповідає “Так”. Але тільки якщо питання не має негативного змісту. Якщо ваше питання – чи збудеться бажання, карта означає, що бажання цілком можливо, але для його виконання доведеться проявити терпіння і як слід попрацювати. Якщо вас хвилює, завершіть ви задумане справа, відповідь буде позитивною, проте, все залежатиме від вашої поведінки, сили волі і вміння почекати правильний момент.

Коли питання стосується бізнесу – ви дуже багато хочете, зараз не час для розширення справи. Пряма карта вказує, що потрібно трохи почекати і заощаджувати ресурси. Цікавитеся майбутньої вагітністю? Аркан Помірність не обіцяє зачаття найближчим часом. У ворожінні на зраду відповідь негативна, чоловік вас любить і поважає. З питання шлюбу відповідь буде наступним – все розвивається повільно, але якщо наберетеся терпіння, все станеться.

Головний рада

Головний рада карти Помірність звучить так: не поспішаєте, дійте акуратно, і все вийде. Слід дочекатися зручного моменту і докласти всі можливі зусилля. Тоді результат не змусить себе чекати.