Карта Таро Паж Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Паж Чаш – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Пажа Кубків можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Паж Кубків” в Таро

На карті намальований молодий чоловік, одягнений у яскравий одяг, він стоїть на березі моря. У його руках великий золотий кубок, з якого визирає риба. Юнак задоволений, впевнений, на його обличчі – усмішка. На задньому фоні видно спокійні морські хвилі.

Що означає карта Таро “Паж Кубків”

Інші назви Пажа кубків – Вісник або Валет чаш, Раб кубків, Дочка Потоків, Принцеса Ундин, Лотос Палацу на Водах та Нові емоції. Він відноситься до групи молодших арканов і при ворожінні може вказувати на юнака чи дівчину або символізувати приємні події, радісні вісті.

Але це далеко не все, про що може сказати карта. У розкладі Таро Уейта вона також означає:

 • цікавий проект;
 • примирення після затяжного конфлікту;
 • творчий підйом, натхнення;
 • інтуїцію, внутрішній голос;
 • знайомство;
 • шанс, пропозицію, ініціативу;
 • позитивні почуття;
 • надання допомоги;
 • дружелюбність;
 • похвалу, визнання.

“Паж Чаш” для жінок

Значення Пажа чаш при ворожінні для жінки полягає в наступному: у вашому житті настає період емоційного відродження. Можливо, у вас відбудеться знайомство з молодою людиною і спалахнуть яскраві почуття, або колишній коханий нагадає про себе і захоче відновити відносини.

Не виключено і те, що незабаром ви почнете готуватися до власного весілля або дізнаєтеся про довгоочікуваної вагітності.

“Паж Чаш” для чоловіків

У розкладі для чоловіка аркан Вісник кубків означає, що найближчим часом вдасться домогтися хоча б тимчасового перемир’я, угоди в напружених відносинах, зробити перший крок, вийти на розмову після затяжного конфлікту і знайти точки дотику, наприклад, з діловими партнерами або близькими людьми.

Карта також говорить, що ваша ініціатива буде схвалена і отримає підтримку.

Тлумачення молодшого аркана Таро в прямому положенні

Основна тлумачення Пажа кубків – це привід для радості, позитивні зміни, приємні емоції, наприклад, виконання бажання, досягнення успіху в кар’єрі чи бізнесі, довгоочікувана зустріч з коханою людиною, пропозицію про заміжжя, народження дитини незабаром і т. д.

Ще одне значення карти – інтерес до незнайомої сфері діяльності, можливість реалізувати творчий потенціал або освоїти ще одну професію. З’явиться новий імпульс, мотивація, ідея, тому життя стане насиченою і різноманітною.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернуту карту можна розшифрувати як нестабільність, невизначеність в поточній ситуації, ймовірність того, що задумане так і не буде виконано: зустріч не відбудеться, захід відміниться, контракт не буде укладено та ін

Аркан може показувати, що події будуть нетривалими, наприклад, роман не призведе до серйозних стосунків і весілля, діловий союз швидко розпадеться.

Паж кубків в зворотному положенні також означає поверхневі почуття, відсутність занадто сильного емоційного відгуку на зміни.

Характеристика людини по карті “Паж Кубків”

За Віснику кубків можна скласти опис і молодого чоловіка, і дівчата. Якщо пряма карта випадає при розкладі на людину, то характеристика буде наступною: чутливий, мрійливий, романтичний, добрий, відкритий, щирий, доброзичливий, усміхнений, обдарований творчими здібностями.

незалежно від статі він має м’який, поступливий характер. Це означає, що у суперечках і конфліктах йому складно відстоювати свою точку зору, проявляти наполегливість і рішучість. У володаря цього аркана навіть у зрілому віці може проявлятися інфантилізм, безтурботність.

Перевернута карта уособлює такі якості, як емоційна нестійкість, егоїзм, лінь, несамостійність, мінливість, яка проявляється і в інтересах, і у відносинах.

Такий розклад може вказувати на мрійників, які перебувають в світі ілюзій, не хочуть стикатися з реальними життєвими проблемами, не будують планів на майбутнє, діють імпульсивно і легко потрапляють під чужий негативний вплив. Зазвичай вони перебувають у своїх фантазіях і живуть за чийсь рахунок, наприклад, за рахунок батьків або партнера.

Молодший аркан у відносинах і любові

Значення аркана в розкладі на любовні відносини залежить від положення карти. Прямо розташована має позитивний сенс і може означати:

 • Флірт, приємне спілкування, романтичні побачення, зародження почуттів.
 • Перше визнання в любові, пропозицію руки та серця чи обопільне рішення партнерів жити разом.
 • Довгоочікуване перемир’я після затяжних сварок, скандалів, возз’єднання, набуття гармонії.

Біля перевернутого зображення Пажа кубків також може бути кілька розшифровок:

 • Знайомство з чоловіком, який не буде тривалим, швидко проходить закоханість, спілкування без зобов’язань.
 • Втрата довіри до партнера, підозри в обмані або невірності або сумніви в правильності свого вибору.
 • Потяг до людини, який має безліч недоліків, наприклад, егоїзм, брехливість, безвідповідальність та ін

Значення у роботі та фінансах

В розкладі на роботу у прямій карти є кілька позитивних значень: цікаве пропозицію, вигідну, плідну співпрацю, одержання нагороди, премії за старання, підвищення в посаді та ін. Вона також може означати, що колеги нададуть вам допомогу або дадуть пораду.

Але що стосується грошових справ, то тут аркан є попередженням: невміння управляти бюджетом або відсутність досвіду в питаннях фінансів може призвести до збитків.

Перевернута карта показує невиправдані надії. Не виключено, що в останній момент зірветься важлива зустріч або правочин, виникнуть перешкоди на шляху до мети. Вісник чаш також каже, що проблеми на роботі можуть відбутися із-за безвідповідальності, несерйозного, недбалого ставлення до справи, інфантильність або імпульсивних вчинків.

Аналогічне значення має аркан і у ворожінні на гроші. Наївність, незнання правил, поспіх можуть стати причинами великих витрат чи втрати частини заощаджень.

Значення на здоров’я

Значення карти у прямому положенні при ворожінні на здоров’я – це гарне фізичне самопочуття в поєднанні з нестабільним емоційним станом. При такому розкладі є ризик нервового зриву або психосоматичних захворювань, наприклад, з-за неприємностей в особистому житті, нерозділеного кохання.

Перевернутий аркан також говорить про психологічні проблеми, може вказувати на депресію або порушення роботи серця.

Духовність і саморозвиток

Карта відноситься до стихії Води, тому вказує на можливість розкриття внутрішнього потенціалу, особистісного зростання. Вона також показує прагнення знайти зв’язок з вищими силами, космосом, отримати джерело життєвої енергії понад.

В прямому положенні аркан каже, що мудру пораду чи підказку можна отримати під час медитації. Перевернутий Паж кубків означає зайву самовпевненість, втеча у світ ілюзій, тому в такому розкладі не видно бажання розвиватися духовно.

Карта “Паж Чаш” в поєднанні зі старшими арканами

При поєднанні карт Таро один з одним сенс розкладу може змінюватися. Тому ми привели коротку розшифровку Пажа кубків в парах з 22 старшими арканами.

Блазень Необдуманий вчинок, легковажність
Маг Цікава ідея, перспективний проект
Жриця Можливість поділитися знаннями, досвідом
Імператриця Велика ймовірність вагітності
Імператор Заручини або весілля незабаром
Ієрофант Пропозицію про вигідне співробітництво
Закохані Новий етап у відносинах, заміжжя
Колісниця Недоробка, недолік, недогляд, помилка
Сила Ситуація, в якій потрібно проявити волю
Відлюдник Відмова від допомоги, підтримки, спілкування
Колесо Фортуни Початок плідного періоду в роботі
Справедливість Оформлення документів, звернення до суду
Повішений Перешкоди, дрібні неприємності, перешкоди
Смерть Необхідність переглянути точку зору
Помірність Роздуми, аналіз, обдуманий вибір
Диявол Небезпеку, сумнівні операції, обман
Башта Ризик втратити гроші через шахраїв
Зірка Надія на сприятливий результат у справі
Місяць Невизначеність, відсутність стабільності
Сонце Довгоочікуване поповнення в сім’ї
Суд Справедливе відплата, розплата
Світ Позитивні зміни, перспективи

Поєднання аркана Таро “Паж Кубків” з іншими картами

У таблиці вказано, яке значення має карта Паж чаш у поєднанні з іншими молодшими арканами Таро.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Перспективний, цікавий проект Бажання укласти шлюб, створити сім’ю Вигідну плідну співпрацю Привабливі перспективи, можливості
Двійка Конфлікт, непорозуміння, напруга Домовленість, злагода, компроміс Тимчасові проблеми з грошима Планування своїх кроків, дій
Трійка Неприємні звістки, засмучення Радісна подія, свято Цікаву пропозицію по роботі Активність, рішучість, сміливість
Четвірка Тимчасове перемир’я, угода Неприємний, важка розмова Обдумування питання, сумніви Додаток в сім’ї або весілля
П’ятірка Визнання поразки, своєї невдачі Почуття образи, засмучення, досада Вимушені, несподівані витрати Відсутність підтримки від близьких
Шістка Згоду на зміну місця проживання Спроба допомогти, підтримати Безкорислива допомога нужденним Кар’єрне зростання, успіх, просування
Сімка Хитрість, розважливість, прагматичність Красиві, але порожні обіцянки Слова, не доведені справою Невдоволення, докори, критика
Вісімка Вимушені дії, вибір під тиском Незгода, заперечення, відмова Союз, який буде вигідний для всіх Весільне торжество, свято
Дев’ятка Негативна інформація, погані вісті Щедрість, турбота, увагу Можливість заробити на інвестиціях Вибір наосліп, навмання
Десятка Невиправдані, зруйновані надії Спільно прийняте рішення Сімейні інтереси, цінності Надії, які не виправдаються
Паж Дискусія, відсутність єдиної думки Ретельне вивчення питання Уважність до деталей, дрібниць
Лицар План, який не вдасться реалізувати Початок спільного життя Кроки до здійснення мрії Несподівані, різкі зміни
Королева Шлюборозлучний процес, розставання Велика ймовірність вагітності Народження дитини незабаром Вдалий період для зачаття
Король Звернення в державні органи Щирість, чесність, порядність Вкладення в проект, які окупляться Творчий підйом, натхнення

Значення карти Таро “Паж Чаш” на ситуацію і питання

При ворожінні на ситуацію значення аркана полягає в наступному: ви досягнете своєї мети, якщо постараєтеся. Події складуться сприятливо, ваші зусилля будуть винагороджені, і навіть партнери підуть назустріч, якщо ви висловите їм своє бажання.

Якщо ви задаєте карті питання та хочете отримати відповідь “Так” або “Ні”, то Паж кубків каже, що все відбудеться так, як потрібно вам.

Прогноз на день

Карта дня каже, що на вас чекають радісні новини та подарунки долі, наприклад, нові можливості, поступки з боку інших людей, а також шанс кар’єрного росту. Зустрічі або знайомства будуть несподіваними, але приємними.

Розклад на майбутнє

Паж кубків у розкладі на майбутнє означає, що попереду сприятливий період. Якщо зараз ви самотні, то знайте, що знайомство з шанувальником відбудеться вже скоро. Якщо ж у роботі стався застій, то ситуація зміниться, з’являться нові можливості.

Головний рада

Рада картки полягає в наступному: відкиньте сумніви, тривоги, страхи і отримуйте задоволення від подій, що відбуваються. Не дайте вашим негативним емоціям узяти верх і намагайтеся бачити привід для радості навіть у дрібницях.