Карта Таро Ієрофант: значення 5 аркана в прямому та перевернутому положенні

Первосвященик або Верховний Жрець – один з старших арканов в колоді Таро під номером 5. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Иерофанта можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Іерофант” в Таро – 5 старший аркан

На карті Ієрофант зображений зрілий чоловік сидить, на високому кріслі. На ньому висока папська корона і червоне вбрання. Ліва рука обхопила хрест, а пальці правої перехрещені заради благо словення в жесті.

Біля ніг лежать схрещені ключі, а позаду крісла дві білі колони. На передньому плані видно люди, склонившиеся в молитві.

Що означає карта Таро “Іерофант”

Ієрофант – це п’ятий за рахунком старший аркан у Таро Уейта. Вона відома також як Первосвященик, Верховний Жрець, Найголовнішим Жрець, Володар Таємниць, Благочестя, Маг Вічності і Тато.

На англійській мові він зветься The Pope, на німецькій – Die Eingeburn. Французькі тарологи іменують карту Le Pape, а італійські – просто Papa.

5 аркана можуть бути такі тлумачення:

  • поєднання допомоги із мудрістю;
  • наставник у духовному розвитку;
  • одруження або служба в церкві;
  • підвищення довіри у відносинах нареченої і нареченого;
  • моральні принципи і моральні цінності;
  • порада від професіонала;
  • учитель;
  • життєвий урок, який перевіряє ваші моральні цінності;
  • релігія і вірування;
  • філософія і культура.

В загальному сенсі карта означає втілення духовного світу, який допомагає людині розвиватися, усвідомлювати справжні цінності.

Якщо розглядати як людську фігуру, це наставник, людина, який значно старше вас, що направляє на правильний шлях. Це може бути книга, яка випадково потрапила до вас у руки, і з неї ви почерпнули серйозне або важливе вислів., фільм або вчення, керуючись яким, ви стали мудрішими і дісталися до істини. Може символізувати заклад, де дають знання: школу, інститут, релігійні семінарії і церква.

Якщо мова йде про якомусь справі і виходить карта Иерофанта, значить, розвиток ситуації буде залежати від моральних устоїв – чи підете ви на угоду зі своєю совістю.

Все Таро Ієрофант говорить про моральності, мудрості і вчинки у відповідності з цими чеснотами. А якщо завантажити зображення Первосвященика на шпалери в свій телефон, карта буде нагадувати про ці важливі якості.

5 аркан для жінок

Основне значення для жінок – скоро вам зроблять пропозицію про заміжжя. Може бути, ви попросіть поради старшого родича: батька, дядька, дідуся.

А також 5 аркан натякає, що не можна нехтувати своїми традиціями і моральними цінностями, навіть якщо ви закохані або в складному становищі.

5 аркан для чоловіків

Для чоловіків Ієрофант означає консервативні погляди на життя. У родині та у справах ви прагнете до лідерства і підтримки традицій.

На вас серйозно впливає старший чоловік, його авторитет для вас непорушний, ви живете за його настановами.

Тлумачення 5 аркана Таро в прямому положенні

Тлумачення п’ятого аркана в прямому зображенні – дотримання правил і дотримання традицій. Карта вказує, що вам належить зрозуміти багато чого в житті, засвоїти певні уроки. А якщо не будете слідувати певним правилам або догмам в житті, настане хаос.

Ієрофант говорить про духовне покровителя, присутнім у вашому житті. У значущі моменти він допомагає вирішити важливі завдання.

Карта вказує на створення сім’ї і швидкого одруження. Це символ прийдешніх змін у відповідності з вашим духовним зростанням. Не тільки шлюб, надходження в університет або отримання диплома, але і підвищення в кар’єрі, досягнення певного статусу і духовна трансформація.

Розшифровка 5 аркана Таро в перевернутому положенні

Якщо вам випала перевернута карта Иерофанта, значить, ви зрадили своїм духовним і моральним цінностям. Напевно, відреклися від традицій і зважилися на експерименти. Може бути, здійснюєте такі вчинки, які обговорюються суспільством, наприклад, зробили татуювання на лобі або щось в цьому роді.

Інша трактування перевернутого 5 аркана – брехливі поради від людини, який прикидається вашим другом. Вас хочуть виставити на посміховисько або оббрехати.

Можливо, ви ведете себе безвідповідально по відношенню до своєї сім’ї і близьким людям. Порушили сімейні традиції, знехтували важливими цінностями, не пішли тим шляхом, який вам порадив наставник, а тепер будете розгрібати наслідки своєї легковажності.

Характеристика людини по карті “Верховний Жрець”

В прямому положенні карти випадає доброчесний людина, яка слідує своїм традиціям, поважає старше покоління, правильно інтерпретує засади добра і зла. Ви покладаєтеся на свою інтуїцію і вона вас ніколи не підводить. Вмієте розуміти приховані знаки, які посилає Всесвіту.

Напевно, у вас є покровитель, людина, що дає слушні поради. Це може бути не тільки родичі, але і вчитель, колега або соратник в якійсь справі. Для вас складно порушити закон, змінити своїм традиціям.

У вас консервативні погляди на життя, патріархальні цінності сім’ї. Важливе місце в житті займає релігія або вчення, в якому ви виховувалися з дитинства.

В перевернутому положенні п’ятого аркана виходить характеристика невпевненого людини. Для вас нічого не значать традиції, слідування релігії. Вам подобається бунтувати проти цих засад. Під такий опис чоловіки і жінки підходить самовираження, порушення моральних цінностей, обрання свого шляху розвитку. Відкидаються всі звичні правила. Такі люди, наприклад, не визнають цінності шлюбу, стають чайлдфрі. Ви не визнаєте законів країни, не вірите в Бога, не розпізнаєте, де добро, а де зло.

5 аркан Таро в відносинах та любові

В прямому положенні п’ятий аркан обіцяє в любові духовний зв’язок партнерам. Швидше за все, у вашій парі глибокі почуття, а не просто закоханість. Точне значення в любовних стосунках – традиційна гармонійна сім’я, вашим союзом задоволені не тільки ви, але всі члени сім’ї.

Для неодружених в розкладі на любов і відносини обіцяє швидкий шлюб, можливо, навіть вінчання в церкві. Він буде довгим, подружжя проявлять терпіння і підтримають один одного. Якщо в розкладі на улюбленого випав Ієрофант, значить, вам уготовано вірний і неконфліктний партнер.

В перевернутому положенні Ієрофант говорить про нетрадиційне кохання. Причому це не тільки одностатева любов, але і щось таке, що викличе осуд у оточуючих і родичів. Наприклад, шлюб з людиною значно старше вас або, навпаки, молодше. А можливо, і неофіційне співжиття.

Якщо збираєтеся заміж і вам випав Первосвященик – не варто поспішати з весіллям, можливо, щастя з цим чоловіком у вас не буде.

Значення 5 аркана Таро в роботі та фінансах

В прямому положенні карта говорить, що ви шукаєте глибокий сенс у роботі. При цьому задоволені, цінуєте свою професію і місце роботи. Кар’єра пов’язана зі знаннями та релігією. Вам підійде професія вчителя, викладача у вузі, методиста, бібліотекаря, наукового дослідника, вченого або психолога.

Ви можете знайти своє покликання в релігійній сфері, філософії, історії та мистецтві. Верховний Жрець повідомляє про важливість чесно вести бізнес, не обманювати інших, інакше ваші погані вчинки стануть надбанням громадськості, репутація буде втрачено назавжди.

В перевернутому положенні п’ятий аркан вказує, що ви зацікавлені в матеріальній стороні роботи, а не в духовному або кар’єрному зростанні. В роботі проявляєте неорганізованість, не визнаєте авторитету керівника. Можливо, ваша нинішня робота нелегальна, ви займаєтеся шахрайством, маєте схильність до авантюризму.

Другий варіант тлумачення – ви прорахувалися у веденні бізнесу, не пропрацювали до кінця новий проект, і тепер така помилка загрожує втратами у фінансах.

Значення 5 аркана Таро на здоров’я

В прямому положенні п’ятий аркан передбачає міцне здоров’я і витривалий організм. Для літніх людей обіцяє відмінну пам’ять і ясний розум, довголіття. Ще одне тлумачення – ви запустили захворювання, і тепер вам складно відновити здоров’я.

Іноді карта передрікає спадкові проблеми зі здоров’ям. Простежується зв’язок духовних трактатів зі здоров’ям, може означати, людини, схильного до веганству або аюрведі.

Перевернуте зображення карти дає погане значення для здоров’я. Таке розташування Иерофанта говорить про важкої хвороби або смерті літнього родича. Передрікає хвороби, властиві людям похилого віку: проблеми із суглобами і кістками, паралічі, інсульти, інфаркти, випадання зубів і волосся.

Духовність і саморозвиток

Пряме положення карти вказує на відмінні стосунки з батьками і старшими родичами. Незабаром ви знайдете духовного покровителя, вчителя, який покаже вам правильний життєвий шлях.

Ієрофант випадає людям, які люблять трудитися, дисципліновано ставляться до навчання або роботи. У деяких випадках цей аркан говорить про налагодження відносин з наставником, вчителем, начальником.

Перевернуте зображення Иерофанта говорить про труднощі в отриманні нових знань. Це пов’язано з вашим деспотичним характером або лінню. Вам складно налагодити контакт з батьками, не вмієте і не хочете підкорятися і вчитися у них. Можливо, ваш духовний наставник розчарував вас, втратили віру у вчення. Ви живете, не спираючись на здоровий глузд, керується тільки власними бажаннями і почуттями.

Карта Таро “Іерофант” в поєднанні зі старшими арканами

Розглянемо поєднання карт Таро один з одним. Трактування старших арканов, коли вони випадають разом з Первосвящеником:

Блазень Гострий період у сімейних стосунках, можливе розлучення, необдумані рішення у справах
Маг Уверование під вроджені таланти
Верховна Жриця Тотальне підпорядкування
Імператриця Дитина, що з’явився на світ в законному шлюбі
Імператор Слідування законам, правилам і загальноприйнятим нормам
Закохані Ви вірите в свої установки
Колісниця Чітка послідовність власним моральним цінностям
Сила и під влади традицій і звичаїв
Відлюдник Целібат, відлюдництво, чернечий подвиг, пошук себе в духовному плані
Колесо Фортуни Ваші погляди на життя можуть змінитися
Справедливість Повне дотримання моральності, заповідей Божих
Повішений Консервативні думки, які давно застаріли в суспільстві
Смерть Необхідно думати по-новому
Помірність Ви знаходите згоду з Вищими Силами, домовляєтесь зі своїм опонентом
Диявол Контакт із зрадником, віра в кумира, застосування чорної магії
Башта Розлука з коханим, втрата почуття справедливості
Зірка Визнання у своїх гріхах, звільнення душі, сповідь
Місяць Ви віддаєте перевагу помилкові цінності, прихід в секту
Сонце Осяяння, щасливе заміжжя або одруження
Суд Не потрібно переживати про минуле, зцілення, дає надію на краще
Світ Ви хочете побачити щось нове, вийти заміж

Поєднання 5 аркана Таро “Верховний Жрець” з іншими картами

Карта Первосвященика в поєднанні з іншими картами Таро визначає важливі для життя значення.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Дійте відповідно до своєї інтуїції Впевненість у близьких, гармонія в духовному житті Нагорода, похвала, грамота Быстропроходящее наснагу
Двійка Душевні страждання, занепокоєння, важкі думки Контакти, побудовані на розумінні один одного Зміни в усталених традиціях Різні погляди з союзниками
Трійка Ви розчарувалися в людині, плани не втілилися в життя Завдання, налаштовані на зростання в духовній сфері Присутність значущих здібностей Рух і зростання з розрахунком на майбутнє
Четвірка Духовні практики Відсутність довіри до більшості людей Впевненість в особистих навчаннях Швидке заміжжя
П’ятірка Відсутність принципів і моральності Шлюб на межі розриву Життя не така, як хотілося б вам Конфлікт з ріднею
Шістка Набуття духовного пріоритету Ностальгія за рідним Заступництво, духовна підтримка Ви шукаєте свій духовний пріоритет
Сімка Втрачена віра, шахраї, які спекулюють вашим майбутнім Спокуса отримання чогось легким шляхом Вашому терпінню немає меж Вас спробують спокусити на інтим
Вісімка Зупинка на півдорозі через моральних меж Нехтування моральних засад Ідеальна людина з високими моральними цінностями Звістки від старшого родича, контракт між подружжям
Дев’ятка Мораль, яка не дає спокою Баланс ваших життєвих і душевних сил Захоплення моральними якостями Відсутність довіри до свого обранця, напади ревнощів
Десятка Йдете на жертви з-за релігійних переконань Дорослішання і духовний ріст Слідування звичаям своєї родини, громади Недовіру до законів і правді
Паж Безліч аморальних зв’язків, надмірна обережність Одруження, шлюбний союз Знання, засновані на традиціях Новини від матері або батька
Лицар Втрата інтересу до минулого вірувань, цінностей Відкрита душа, слідування своїй душі Служба в допомогу людям Сплеск почуттів
Королева Розставання подружжя Вчинки у згоді із совістю Розрахунок в любовних відносинах, весілля-за матеріальної вигоди Отримання високого статусу
Король Втрата спільних точок дотику Приятель, людина, що дає цінні поради, психолог Моральні цінності з вигідним підтекстом Покровитель в духовному плані

Значення карти Таро “Іерофант” в розкладі на ситуацію

У прямому зображенні Иерофанта значення на ситуацію буде позитивним. На вашому шляху з’явиться досвідчена людина, яка допоможе своїм радою або дією.

А також карта говорить про вашу мудрість і терпіння, відсутність поспіху, що благотворно позначиться на ситуації. У розкладі на ситуацію може повідомити, що вас запросять на якусь важливу церемонію, може бути, на весілля.

В перевернутому зображенні карти – вам потрібен нетрадиційний підхід в сформованій ситуації. Щоб отримати те, про що ви мрієте, доведеться змінитися самому. Інший варіант трактування: треба змінити свою поведінку, не примушувати нікого, відкрити свої справжні почуття оточуючим, і тоді ви досягнете бажаного.

Значення 5 аркана Таро в прогнозі на день

Якщо вам випав Верховний Жрець в якості карти дня, ви будете в цей день давати важливі поради.

В іншій інтерпретації вам знадобиться людина з досвідом. Він обов’язково знайдеться у вашому оточенні і допоможе знайти відповідь або рішення проблеми.

Значення 5 аркана Таро в розкладі на майбутнє

У ворожінні на майбутнє пряме положення Иерофанта означає, що для досягнення успіху знадобляться додаткові знання, можливо, доведеться отримати ще одну освіту. Вам треба усвідомити свої внутрішні бажання, зізнатися собі, що ви щиро хочете, і прагнути до цього.

В перевернутому положенні розклад на майбутнє буде говорити, що вам доведеться змінити свої погляди на життя. Є ймовірність появи одного, який стане щедро роздавати поради, ними краще не користуватися. Перевернута карта говорить вам: “Живи своїм розумом”. А щоб не забути про це, завантажте її на заставку телефону.

Відповідь на питання

Якщо ви розкладаєте на питання, Жрець відповідь “Так”. Але ця відповідь буде актуальним, якщо ви не плануєте великих змін в житті. У ворожінні на бажання його здійсненню допоможе нестандартне рішення. Вас цікавить тема зради? Пряме положення карти повідомить про вірності партнера, перевернуте – обранцю стало нудно і він поглядає наліво.

Питання вагітності буде вирішено позитивно, якщо ви зараз перебуваєте в офіційному шлюбі. Якщо сожительствуете або на самоті, тоді вагітність навряд чи настане швидко. Жрець повідомляє про швидке заміжжя. При прямому положенні карти воно буде вдалим. Перевернутий аркан натякне, що весілля доведеться скасувати.

Якщо ставите питання про судженого, то аркан буде символізувати розумної людини з правильними цінностями. Якщо про гроші, то матеріальні цінності обіцяє тільки перевернута карта.

Головний рада

Рада карти Верховний Жрець – не перегинайте палицю в питаннях справедливості. Вирішуйте питання, обходячи гострі кути, це допоможе уникнути конфліктів. Не приймайте поспішних рішень, керуйтеся розумом.