Карта Таро Сімка Пентаклей: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Сімка Пентаклей – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “7 Денаріїв” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Сімка Пентаклей” в Таро

На карті зображений молодий чоловік. Він спирається на мотику і дивиться на кущ, на якому лежать 6 пентаклей (монет). Сьомий знаходиться прямо під ногами людини.

Що означає карта Таро “Сімка Пентаклей”

Розповімо все, що потрібно знати про карти Таро Сімка пентаклей. Це один з молодших арканов. У нього є й інші назви: Владика Необретенного Успіху, Повелитель Несбывшегося Успіху і Наполегливість.

Таро Уейта карта означає:

 • старанна праця без результату;
 • частковий успіх;
 • терпіння;
 • перевірка на волю;
 • невдалий результат, поразка;
 • нездійснені очікування;
 • повільне зростання;
 • пауза, перепочинок;
 • оцінка виконаної роботи;
 • вагітність.

Карта пронизана почуттям незадоволеності від виконаної роботи і отриманої нагороди. У справу вкладено багато зусиль, але результат не виправдав очікувань. Однак, це не означає повну поразку. Потрібно проявити терпіння в очікуванні нових сходів врожаю. Плоди праці ще з’являться.

А також Сімка пентаклей може говорити про те, що доведеться докласти більше зусиль, щоб домогтися бажаного, або чекати довше, ніж планували.

“Сімка денаріїв” для жінок

7 пентаклей частіше дає наступне значення для жінок: зусилля вкладаються марно, і поточна ситуація не стане краще. Варто залишити свої спроби домагатися мети і задовольнятися вже досягнутим.

“Сімка денаріїв” для чоловіків

Ось що 7 пентаклей означає у розкладі для чоловіків: успіх прийде, якщо ви дієте ретельно і наполегливо, вмієте зупинятися і чекати коли потрібно.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Тлумачення Сімки пентаклей в прямому положенні не найприємніше, але не безнадійна. Ця карта говорить про те, що людина багато працював, але отримає за це лише невелику нагороду, або ж результат праці буде не задовольняє таким, як очікувалося.

Оптимістичний прогноз полягає в тому, що треба бути терплячим і вміти чекати. Всі зусилля вкладені не дарма: результат буде, але пізніше, можливо, зовсім не скоро.

Ще одна важлива трактування карти: варто задуматися над ситуацією, над розпочатою справою. Можливо, це зовсім не те, що потрібно робити, і краще відмовитися від подальших дій. Зусилля можуть бути марними, тому візьміть паузу на переоцінку всіх “за” і “проти”.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута сімка пентаклей може вказувати на кілька моментів:

 • людина нетерплячий, занадто стурбований або необережний;
 • праця не принесе ніякого результату, всі зусилля марні;
 • можливо, для хорошого результату зроблено або дуже мало, або зовсім не те;
 • застій у справах.

Характеристика людини по карті “7 Пентаклей”

Опис чоловіка, зображеного на карті, символізує садівника, який засіяв грунт, а тепер чекає врожаю. Але врожай виявився мізерним, ще не всі плоди дозріли. Людина чекає в сумнівах: чи будуть ще сходи, чи варто взагалі чекати доброго результату.

Що це означає для характеристики особистості? Людина впевнений, що вже зараз потрібно чекати результат від прикладених зусиль. Він нетерплячий, багато сумнівається, відчуває гіркоту від того, що досі не отримав те, до чого прагнув. Тобто психологічний стан гадающего в цей момент – це втома і нетерпіння.

Карта пов’язана з прибутком і вигодою, але не так прямолінійно, як попередні карти масті. Гадаю, якому випала Сімка пентаклей – це людина, яка прагне не тільки до фінансового благополуччя, але і до самореалізації. Робота для нього – можливість проявити себе, займатися улюбленою або важливою справою.

Такий чоловік чесний у відносинах і роботи, добивається всього своїми силами, здатний довго і методично працювати, щоб досягти мети.

Молодший аркан у відносинах і любові

Із загальної трактування карти приблизно зрозуміло, яке значення вона набуває в розкладі на почуття.

 • Пряме положення:

Значення 7 пентаклей в любовних відносинах вказує на те, що один з партнерів (гадаю) чекає в любові більшого, в той час як інший налаштований несерйозно. Наприклад, дівчина планує створити сім’ю з чоловіком, але він розглядає ці відносини як тимчасовий варіант. Може бути, партнер зовсім не проти серйозних стосунків і лише не хоче штампа в паспорті.

 • Перевернуте положення:

Якщо в прямому положенні ще є надія на розвиток відносин, то зворотна карта вказує на повну безплідність очікувань. Краще зупинитися і ретельно обдумати, чого ви хочете в любові і чи варто цього чекати від вашого партнера.

Значення у роботі та фінансах

Карта в прямому положенні говорить про те, що в роботі поки не видно яскраві результати. Завдяки праці і старанням людини кар’єра рухається вгору, хоча і повільно. А також можливо, що нагорода за працю буде невеликий, незважаючи на всі зусилля.

Ще одне значення для кар’єри – суперечки на роботі. Людина намагається донести свої аргументи до колективу, але його не чують.

При перевернутому положенні – не доводиться чекати успіху в справах. Справа, за яку ви взялися – безнадійно, і краще його залишити. А також карта вказує на нерівне партнерство. Хтось вкладається в роботу по повній, працею, грошима і моральними силами, а хтось лише пожинає плоди.

В найближчому майбутньому у фінансах краще не чекати прибутку.

Значення на здоров’я

Значення карти у розкладі на здоров’я не саме райдужне, але і серйозних бід не пророкує. Сімка пентаклей говорить про те, що можуть бути захворювання внутрішніх органів.

Взагалі, карта символізує середнє здоров’я – коли немає серйозних захворювань, але і організм не зовсім здоровий. А також можливі інфекційні захворювання.

Духовність і саморозвиток

Сімка пентаклей символізує поступовий розвиток. Не поспішайте, хапаючись за багатообіцяючі можливості, ретельно обмірковуйте і вивчайте ситуацію.

Не поспішайте збирати ще зелені плоди, адже карта обіцяє не застій, а повільний, але безперервний ріст, за яким прийде успіх.

Карта “Сімка Пентаклей” в поєднанні зі старшими арканами

Поєднання карт Таро один з одним дає більш чітке уявлення про ситуацію. Сімка пентаклей зі старшими арканами означає:

Блазень Нетерплячість, кидати справу на початку
Маг Терпляче очікування результату
Верховна Жриця Мука із-за невизначеності
Імператриця Вкладення принесуть першу прибуток
Імператор Вкладатися у справу
Ієрофант Проявляти терпіння
Закохані Чекати взаємності від партнера у відносинах
Колісниця Криза
Сила Бути терплячим, стійким
Відлюдник Поразку
Колесо Фортуни Нестійке положення
Справедливість Домагатися справедливості
Повішений Бути зв’язаним по руках і ногах
Смерть Доля вносить у ваші плани свої корективи
Помірність Результат прийде не відразу
Диявол Порожній працю, марні вкладення
Башта Імпульсивність, запас терпіння вичерпалося
Зірка Терпіння, надія на краще
Місяць Належить вирішення проблем
Сонце Нагорода за стійкість і очікування
Суд Час “збирати врожай”
Світ Отримати заслужену нагороду, результат

Поєднання аркана Таро “7 Денаріїв” з іншими картами

Сімка пентаклей в поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами – означає:

Мапа/Масть Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Визнання кризи Вияв талантів Стабільність у фінансах, але в майбутньому Очікування скоро завершиться
Король Можливість отримати свою нагороду Партнер не хоче допомагати загальній справі Заслужену повагу Перспективні інвестиції
Королева Тримати ситуацію під контролем Неочевидні можливості Жінка, яка домоглася всього своїми силами Надія на успіх, незважаючи на серйозні складності
Лицар Марні клопоти Страх розчарування Невеликий, але стабільний дохід Простий з-за втрати душевного підйому
Паж Конфлікт із-за фінансової нестабільності Багатий наречений Значні новини по роботі Невиявлені вміння і таланти
Двійка Рішення, прийняте під впливом любові Вихід знайдено Невизначеність Перевірка
Трійка Втрата роботи, фінансів або відносин Свято або зустріч друзів не виправдали очікувань “Стрибнути вище голови”, але не отримати нагороди “Нестиглі плоди”
Четвірка Пауза, оцінка ситуації Безсилля через відсутність результату Зберегти перші плоди Винагорода за стійкість
П’ятірка Переосмислення значущого рішення Смуток, сумніви Фінансові втрати, неприємності Боржники
Шістка Виїхати на заробітки Надії не виправдалися Неповна нагорода, труднощі з грошима Ділова хватка
Сімка Сумніви в успіху, обман Занепокоєння має підстави Вилучення майна
Вісімка Апатія з-за відсутності швидкого результату Кинути все, не дочекавшись кінця Важка і довга робота Вигода
Дев’ятка Розчарування через марних очікувань Успішні грошові вкладення Матеріальний достаток в перспективі Перевірка на практичність
Десятка Сильна смуток за поразки Знайти сім’ю завдяки праці Очікування окупляться з лишком, успіх у майбутньому Програш, терпіння підходить до кінця

Значення карти Таро “Сімка Пентаклей” на ситуацію і питання

Значення прямої карти на ситуацію і питання трактується як успішне завершення ситуації після довгої праці і вкладених зусиль. Якщо зараз ви сумніваєтеся – “Так” або “Ні”, не знаєте, як вирішити ситуацію – візьміть перепочинок. У більш ясному і отдохнувшем свідомості відповідь сам прийде в голову осяянням.

При перевернутому положенні – варто підготуватися до труднощів. Зараз краще відкласти менш важливі завдання і кинути всі сили на один головний, має шанси на успіх проект. Можливі фінансові труднощі: доведеться почекати із здійсненням бажань і “затягнути пояс”.

Прогноз на день

Якщо 7 пентаклей випала картою дня – це знак, що треба проявити терпіння і ретельно обміркувати кожен крок. Поспіхом можна зробити помилки, які можуть ускладнити ситуацію. Не поспішайте, уважно проаналізуйте ситуацію.

Якщо ви не налаштовані на терпіння, візьміть паузу на короткий термін. Відпочинок не порушить ваші плани, зате принесе користь.

Розклад на майбутнє

Якщо випав прямий малюнок, незважаючи на гадану безнадійність, на майбутнє можна дивитися з оптимізмом. Ви багато працювали, і нагорода прийде з часом. Успіх приходить до тих, хто вміє чекати. В особистісному плані також чекає зростання, хоча і не швидкий.

При перевернутому положенні – зараз треба бути розумним і терплячим, не поспішати вкладати гроші або сили в нові проекти, так як вони можуть бути безуспішними. Ретельно зважуйте кожне рішення і будьте обачні. Зараз удача не на вашому боці, тому дійте і міркуйте з холодним розумом.

Головний рада

Головний рада карти: проявіть терпіння. Урожай ще не прийшов, всьому свій час. Ви вклали багато праці, і все буде з часом.

Обмірковуйте і зважуйте важливий вибір. Не поспішайте, а якщо вас кваплять з рішенням, краще взагалі взяти відстрочку.