Карта Таро Королева Мечів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Дама Мечів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Королеви Мечів можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Королева Мечів” в Таро

На карті зображено профіль жінки, що сидить на троні з різьбленими підлокітниками. На ній надіта царська одяг, блакитна мантія з малюнком у вигляді хмар, корона.

Її ліва рука витягнута вперед долонею вгору, права вертикально тримає меч. Вираз обличчя – стримано суворе. На тлі видно густі хмари, вдалині – річка й дерева.

Що означає карта Таро “Королева Мечів”

Інші назви Королеви мечів – Дама або Володарка мечів, Королева на троні Повітря, Сівілла, Розумна і самотня Жінка в горі, Queen of Swords. Цей молодший аркан може символізувати конкретної людини або вказувати на певні якості: незалежність, амбіції, проникливість і ін. Але це далеко не все, про що він говорить у розкладі Таро Уейта.

Перерахуємо, що ще означає карта:

 • мудрість, отримана гірким досвідом;
 • успіх, досягнутий наполегливою працею;
 • готовність чинити опір;
 • інтерес до навчання;
 • націленість на кар’єру;
 • пригнічені емоції;
 • небезпечна суперниця;
 • самотність або відмова від близьких відносин;
 • високий інтелект, сильна логіка;
 • справедливість.

“Дама Мечів” для жінок

Значення карти при ворожінні для жінки полягає в наступному: в даний момент професія і кар’єрне зростання цікавлять її більше, ніж любов, сім’я і материнство. Вона навчилася бути незалежною, тому самотність і відсутність постійного партнера її мало турбує.

Аркан говорить, що в цей період краще не заводити близьких відносин з чоловіком, оскільки розум домінує над почуттями.

“Дама Мечів” для чоловіків

Королева мечів у розкладі для чоловіка означає, що при зіткненні інтересів або у переговорах варто частіше проявляти гнучкість, приймати обдумані, зважені рішення, діяти самостійно.

найближчим часом всі питання потрібно вирішувати в суворій відповідності з прийнятим порядком, правил і не порушувати заборони.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Королева мечів, витягнута з колоди прямо, може означати ситуацію, у якій необхідно проявити характер, самовладання, рішучість. Можливо, незабаром у вас відбудуться переговори, під час яких доведеться приводити логічні, переконливі аргументи, або виникнуть проблеми, при вирішенні яких треба суворо дотримуватися правил.

Аркан також можна розшифрувати як зустріч з людиною, яка є експертом, але веде себе недружелюбно, пред’являє завищені вимоги, робить критичні зауваження. Ще одне тлумачення карти – неприємний досвід, втрата чогось цінного, порожнеча.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Біля перевернутого зображення Королеви мечів є кілька розшифровок. Перше значення – це розчарування, марні зусилля, нереалізовані амбіції, невиправданий ризик. Ще одне тлумачення – підступність, бажання заподіяти біль або помста з боку розгніваної жінки.

Картка також може вказувати і на ваше деструктивну поведінку. Не виключено, що з-за образи на людину ви намагаєтеся йому нашкодити, або під дією сильних негативних емоцій руйнуєте те, у що вклали багато сил, дієте на шкоду собі.

Характеристика людини по карті “Королева Мечів”

Королева мечів має жіночу енергетику, а це значить, що вона не підходить для опису чоловіки. Але якщо по карті робити характеристику, то людину можна назвати самостійним, розсудливим, розсудливим, іронічним, цілеспрямованим, вміють контролювати емоції і зберігати самовладання навіть у стресових ситуаціях.

Володарка цього аркана має високий інтелект і унікальну проникливість, у справах і особистому житті поводиться обачливо. Карта може символізувати бізнес-леді, жінку-професіонала в якій-небудь галузі, незаміжню жінку або вдову.

Перевернуте зображення Владичиці мечів показує такі якості, як підступність, жорстокість, мстивість, лицемірство, нестриманість, імпульсивність, неконтрольовану агресію, бажання керувати людьми у своїх інтересах.

Карта в такому положенні також говорить про розумових здібностях, які використовуються неправильно, не в тому напрямку або на шкоду оточуючим. Вона може вказувати на пліткарку, любительку плести інтриги, небезпечну суперницю, лукаву персону, таємну недоброжелательницу.

Молодший аркан у відносинах і любові

У Королеви мечів можуть бути різні значення в розкладі на любовні відносини. Тлумачення залежить і від інших карт, тому перелічимо найбільш поширені варіанти в прямому положенні:

 • Усвідомлений вибір на користь самотності, бажання бути незалежною, самостійною.
 • Відсутність взаємних почуттів і любові в парі або сім’ї, холодність до партнера, шлюб за розрахунком.
 • Розставання з чоловіком з будь-якої причини: часті сварки, підозра в невірності, байдужість обранця і т. д.

Перевернутий аркан також має кілька розшифровок:

 • Сильна образа на коханого або розчарування, що в підсумку призведе до розриву.
 • Втручання у відносини інших осіб, наприклад, підступну, хитру суперниці.
 • Затяжний процес розлучення, розділ майна.

Значення у роботі та фінансах

Королева мечів символізує такі професії, як викладач, лікар, юрист, аналітик, суддя, журналіст, вчений – тобто всі спеціальності, де потрібна витримка, хороший інтелект і грамотна мова.

В розкладі на роботу карта означає прагнення стати лідером, керівником, просунутися по кар’єрних сходах, бажання вчитися, підвищувати рівень професіоналізму. Але її значення частіше буває негативним: конфлікти з колегами або партнерами, завищені вимоги начальства, ризик прийняти удар на себе за загальну помилку. Аркан радить виявити обачність, підозрілість і обережність у питаннях фінансів.

Карта в зворотному положенні є знаком неприємностей, невдач. Швидше за все, ваші очікування не виправдаються, результат буде не настільки грандіозним. Проблеми на роботі можуть виникати із-за неуважності, втоми або напружених відносин з колективом.

Не виключені труднощі з грошима. Фінансові справи варто тримати під контролем або звернутися за допомогою до фахівця, щоб не стати жертвою сумнівних угод і не позбутися своїх заощаджень.

Значення на здоров’я

При ворожінні на здоров’я є два значення карти Королева мечів. Вона може вказувати на захворювання органів дихання: часті застуди, алергія, астма і т. д. Такий розклад може бути попередженням про те, що потрібно виключити фактори ризику, наприклад, переохолодження, алергенні продукти.

Перевернуте зображення означає, що процес одужання, швидше за все, затягнеться.

Духовність і саморозвиток

Карта символізує байдужість, холодність у спілкуванні з людьми, відсутність співчуття, але з іншого боку – бажання працювати над собою, розвиватися, підвищувати свій рівень знань, що нерідко відбувається при повному запереченні духовності.

Аркан у зворотному положенні говорить про переважання в людині таких негативних якостей, як заздрість, егоїстичність і меркантильність.

Карта “Дама Мечів” в поєднанні зі старшими арканами

На тлумачення розкладу Таро впливає поєднання карт один з одним. Нижче ми пропонуємо розшифровку 22 комбінацій з Дамою мечів.

Блазень Небажання мати сім’ю, ставати матір’ю
Маг Активні дії, реалізація ідеї, плану
Жриця Вибір, зроблений по волі розуму, а не інтуїції
Імператриця Свідома відмова від продовження роду
Імператор Розставання, розлучення, прощання
Ієрофант Жорстокість, черствість, твердість характеру
Закохані Різкий, раптовий розрив відносин
Колісниця Прагнення до мети будь-якими способами
Сила Наполегливість, агресивна поведінка
Відлюдник Самотність, відсутність чоловіка, близьких людей
Колесо Фортуни Несприятливий життєвий період
Справедливість Розірвання шлюбу, майнові спори
Повішений Обман, підступність, зрадливість, зрада
Смерть Високий ризик втрати партнера, чоловіка
Помірність Спроба відновити душевну рівновагу
Диявол Владна, мстива жінка
Башта Великі неприємності в родині, сумний привід
Зірка Можливість зустріти майбутнього обранця
Місяць Відсутність перспектив, нестабільність
Сонце Зближення, приємне знайомство, спілкування
Суд Зцілення, спокій після труднощів, втрат
Світ Перевага здорового глузду над емоціями

Поєднання аркана Таро “Королева Мечів” з іншими картами

У таблиці наведено короткі тлумачення Владичиці мечів в поєднанні з іншими молодшими арканами Таро.

Масть Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Бажання перемогти суперника Негативні почуття, злість, образа Гордість за себе, свої досягнення Спокій, самовладання
Двійка Рішучість, цілеспрямованість Конфлікт з діловим партнером або чоловіком Інтриги, провокації, подвійна гра Втрачені можливості
Трійка Жорстокість по відношенню до близьких Невдалий свято, торжество Дії на шкоду своїм інтересам Складнощі з діловим партнером
Четвірка Відсутність почуттів, невизначеність Важкий душевний стан Жадібний, владний чоловік Бажання розірвати контакти
П’ятірка Прикра помилка, поразка Переживання з приводу сварки Небажання йти на поступки Розділ майна, нерухомості
Шістка Спроба не допустити скандал Давній конфлікт, сварка Отримання грошей силою, погрозами Відсутність підтримки близьких
Сімка Хитрість, лицемірство, обман Необачні вчинки заради мрії Нетерплячість, поспіх Відстоювання своєї точки зору
Вісімка Мрії, ілюзії, оману Безвихідь, пошук вирішення проблеми Втрата постійного джерела доходу Ревнощі, підозри в невірності
Дев’ятка Переживання про минулі вчинки Досягнення мети нечесним шляхом Необдумані покупки, витрати Затяжний, важкий розлучення
Десятка Велика втрата з-за своєї жорстокості Сімейні чвари, скандали Нестійке положення Печаль, туга, жаль
Паж Небезпечні дії, ризик, азарт Різкий відмова від допомоги, підтримки Псування результатів чийогось праці Неприємні, сумні новини
Лицар Відсутність контролю над емоціями Занурення у свої негативні думки Ігнорування чужих інтересів, бажань Спроба позбутися від ілюзій
Королева Боротьба розуму і емоцій Прагнення до влади на шкоду людям Конфлікт з подругою, родичкою
Король Деспотичний чоловік, керівник Нестабільна, неясна ситуація Авторитетний, жорстокий чоловік Суперечку з другом, родичем

Значення карти Таро “Дама Мечів” на ситуацію і питання

Значення карти при ворожінні на ситуацію полягає в наступному: у вас вистачить досвіду, сил, дипломатії, винахідливості, щоб вирішити питання на свою користь, добитися цілі або виконати бажання, а також переконати опонентів у своїй правоті. Не виключено, що навколо вас буде плести інтриги злобно налаштована жінка, але все ж великі неприємності обійдуть стороною.

Якщо ви хочете отримати від розкладу конкретну відповідь “Так” або “Ні”, то Королева мечів відповідає ствердно.

Прогноз на день

Карта дня каже, що потрібно бути уважним, оскільки доля дасть підказку, в якому саме напрямку варто рухатися. Можливо, це буде рада від дорослої, дослідної та успішної жінки. Прислухайтеся до її слів і не бійтеся задавати питання.

Розклад на майбутнє

Якщо при ворожінні на майбутнє вам дістається Королева мечів, то попереду вас чекає період навчання, особистісного зростання, пізнання себе. Можливо, зараз ви керуєтеся логікою, раціональністю, здоровим глуздом, тому важливо давати волю своїм емоціям, інтуїції і внутрішнього голосу. Швидше за все, саме цього ви зможете навчитися.

Головний рада

Рада карти полягає в тому, що вам необхідно навчитися тримати під контролем негативні емоції. У спірних ситуаціях наводити логічні аргументи і переконливі доводи, в конфліктах – вмійте поступатися і прощати своїх близьких, якщо вони неправі.