Карта Таро Королева Пентаклей: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Дама Денаріїв – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Королеви Пентаклей можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Королева Пентаклей” в Таро

На карті зображена гарна молода жінка в яскравому одязі, що сидить на троні посеред квітучого саду. На її колінах лежить монета (пентакль), біля ніг причаївся заєць.

Що означає карта Таро “Королева Пентаклей”

Королева пентаклей – це карта в колоді Таро Уейта, яка відноситься до молодшим арканам. Вона має декілька інших назв:

 • Дама Денаріїв.
 • Володарка Монет.
 • Благодійниця.
 • Сівілла.
 • Трон Землі.
 • Практичне керівництво.

Карта означає працьовитість, успіх в матеріальній сфері, емоційну зрілість. Але це далеко не все, про що говорить цей аркан Таро. Перелічимо, які якості він ще символизирует:

 • верность;
 • доброту;
 • гостеприимность;
 • сообразительность;
 • изобилие;
 • ответственность;
 • уміння розпоряджатися грошима;
 • самодостатність;
 • тягу до задоволень і розкоші;
 • безпека.

“Королева Денаріїв” для жінок

Карта має сприятливе значення при ворожінні для жінки і вказує на стабільність, достаток і гармонію. Цей аркан означає, що ваша мудрість, життєвий досвід і творчий підхід допомагають досягати успіху в особистому житті, роботі або в бізнесі.

Не виключено, що зараз ви перебуваєте в стані “виношування”, наприклад, роздумуєте над новим проектом, шукаєте способи практичної реалізації своєї ідеї або в прямому сенсі чекаєте появи на світ дитини.

“Королева Денаріїв” для чоловіків

При розкладі для чоловіка Королева пентаклей означає швидкий успіх в бізнесі, який покращить матеріальне становище. Ви грамотно ведете справи, вмієте організувати робочий процес, відповідально підходите до вирішення будь-якого питання, проявляєте розсудливість, завдяки чому користуєтеся повагою у колег, підлеглих і ділових партнерів.

Такий підхід принесе свої плоди в найближчому майбутньому – ваш проект значно просунеться вперед і забезпечить високий фінансовий результат.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Основна тлумачення карти – зрілість, розсудливість і спокій. Аркан може символізувати жінку, що володіє цими якостями, або ситуацію, яка вказує на стабільність у всіх сферах: постійна робота, високий заробіток, достаток, міцний, гармонійний шлюб, достаток і благополуччя в родині.

А також Дама денаріїв може говорити про приємних клопотах в найближчому майбутньому, наприклад, про великих покупках, пов’язаних з облаштуванням будинку.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта символізує проблеми, тимчасова криза, фінансові труднощі, які можуть виникнути через неправильну поведінку, наприклад, жадібності, нерішучості, поспіху і безвідповідальності. Можливо, ваші власні сумніви або залежність від чужої думки не дають досягти заповітної мети.

А також аркан може вказувати і на людину (переважно жінку) в найближчому оточенні, який надає негативний вплив, веде себе лукаво або уїдливо.

Характеристика людини по карті “Дама Пентаклей”

По карті, що випала в розкладі в прямому положенні, можна дати наступну характеристику людини: розумний, діяльний, далекоглядний, незалежний, звиклий до достатку, вміє розпоряджатися грошима, пої це має творчий потенціал. Він готовий на все заради досягнення мети, але це не означає, що буде діяти на шкоду іншим. Навпаки, його можна назвати хорошим другом, командним гравцем, турботливим сім’янином. Такий опис підходить і чоловікові, і жінці.

Перевернутий аркан символізує самозакоханих, уїдливих людей, які люблять привласнювати чуже, критикувати інших або виставляти напоказ свій високий матеріальний статус. Карта може вказувати і на нерішучої людини, який сповнений страхами, схильний до депресії.

А також Королева пентаклей в зворотному положенні говорить про такі якості, як лінь, безвідповідальність, низька мотивація, невміння керувати часом.

Молодший аркан у відносинах і любові

В розкладі на любовні відносини карта має позитивне значення. Вона символізує міцний, стабільний союз, взаємні почуття, гармонію, відданість, відсутність перешкод і непорозуміння.

Аркан також говорить і про новий етапі в любові, наприклад, про швидке пропозиції руки і серця. Якщо ваше знайомство з чоловіком відбулося нещодавно, то спілкування буде приємним і тривалим. Зазвичай Королева пентаклей вказує на зрілих людей, готових до створення сім’ї.

Перевернута карта показує проблеми в парі. Можливо, один з партнерів не відчуває взаємності, страждає через нестачу уваги від другої половинки, не може контролювати емоції, що призводить до конфліктів.

Ще один прояв Аркана – це надмірний контроль з-за ревнощів, власних комплексів або труднощів в інтимній сфері. Не виключено, що ваш обранець замислюється про одруження, але з-за своїх сумніви так і не зважиться на шлюб.

Значення у роботі та фінансах

Пані денаріїв обіцяє успіх у роботі та фінансах. Карта в прямому положенні – це хороший знак. Всі труднощі залишаться позаду, у вас з’являться можливості реалізувати свій проект, розширити сферу діяльності, домогтися стрімкого кар’єрного росту. Матеріальне становище також покращиться, особливо якщо ви будете уникати безглуздих, непотрібних покупок.

Аркан показує, що період сприятливий для вирішення фінансових чи житлових питань.

Перевернуту карту можна розшифрувати як перешкоди, які будуть постійно виникати на шляху до мети. Можливо, це будуть ваші власні помилки, необачні, необдумані вчинки або втручання іншої людини (жінки), наприклад, заздрісного колеги, конкурента, який буде влаштовувати інтриги або претендувати на ваше місце.

Аркан також вказує і на неприємності з грошима. Не виключено, що виникнуть поломки, побутові проблеми і інші незаплановані витрати.

Карта символізує всі професії, які пов’язані з красою або доглядом: лікар, косметолог, художник, дизайнер, садівник, покоївка і т. д. Королева пентаклей вказує і на менеджерів, керівників, чиновників або інших фахівців, які чимось керують.

Значення на здоров’я

Карта в прямому положенні має сприятливе значення при розкладі на здоров’я. Вона говорить про хороше самопочуття, міцний імунітет і відсутності хронічних захворювань. Можуть виникати невеликі нездужання, але викликає їх лише неправильний спосіб життя.

Перевернутий аркан вказує на виснаження організму, втому. У даному випадку варто переглянути своє харчування і відмовитися від шкідливих звичок.

Духовність і саморозвиток

При будь-якому положенні можна говорити, що карта вказує на переважання матеріального інтересу над духовним розвитком.

Аркан символізує доброту, сердечність, бажання піклуватися про близьких, отримувати задоволення від життя, жити в достатку або навіть розкоші, але при такому розкладі немає прагнення підвищувати свій рівень духовності або займатися саморозвитком.

Карта “Королева Пентаклей” в поєднанні зі старшими арканами

Щоб розшифровка розкладу була точною, потрібно знати тлумачення поєднання карт Таро один з одним. У таблиці вказані значення Королеви пентаклей в комбінаціях зі старшими арканами.

Блазень Непрактичність, невміння розпоряджатися грошима
Маг Зважене, обдумане рішення, точний розрахунок
Жриця Раціональність, розсудливість, поміркованість
Імператриця Економія, відмова від спонтанних покупок
Імператор Прагматичність, діловитість, уміння вести побут
Ієрофант Навчання, пошук інформації, отримання знань
Закохані Стабільні, міцні відносини, гармонійний шлюб
Колісниця Ситуація, яка потребує особистої участі
Сила Необхідність контролювати всі поточні справи
Відлюдник Важке фінансове становище
Колесо Фортуни Вигідні можливості, гарна пропозиція
Справедливість Розплата по заслугах, відплата або винагороду
Повішений Порожні турботи, безглузді дії, суєта
Смерть Небезпека, ризик, події, що вимагають пильності
Помірність Наведення порядку в думках, справах, речах
Диявол Жадібність або безвідповідальне ставлення до фінансів
Башта Труднощі з грошима, бідність, нужда
Зірка Швидке виконання мрії, досягнення бажаного
Місяць Видимість благополуччя і достатку, брак коштів
Сонце Щаслива подія, перемога, визнання
Суд Пошук самореалізації, можливість розкрити таланти
Світ Кар’єрне зростання, перспективне співробітництво

Поєднання аркана Таро “Дама Денаріїв” з іншими картами

Нижче ми коротко розшифрували значення Королеви пентаклей в поєднанні з іншими картами Таро (молодшими арканами).

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Заповзятливий, активний чоловік Закоханість або вагітність Несподівана фінансова допомога Натхнення, творчі пориви
Двійка Нерозуміння, яким буде результат Шанс швидкого заміжжя Занепокоєння, брак грошей Зміна плану, зміна поглядів
Трійка Розставання з коханим, розлучення Досягнення в професії Вміле застосування своїх талантів Багатообіцяючий проект
Четвірка Цікава поїздка, подорож Недалекоглядна поведінка Ділова, успішна дама Успіх, стабільне положення
П’ятірка Завідомо програшна справа Довгостроковий, але перспективний проект Аморальна жінка Взаєморозуміння з діловим партнером
Шістка Зміна обстановки, переїзд Вдалий збіг обставин Кар’єрне зростання, розширення бізнесу Просування, нова посада
Сімка Творчий потенціал, хороша фантазія Неясне майбутнє, неясність Переживання, очікування результату Впевненість у своїх силах
Вісімка Побоювання, невпевненість Розірвання, припинення відносин Працьовитість, відповідальність Приємні новини, хороша інформація
Дев’ятка Неприємне передчуття Високе положення, удача Впевненість, стабільність Тимчасову перерву на роздуми
Десятка Невиправдані надії Міцний, стабільний шлюб Близька людина, родич Смирення, прийняття невдачі
Паж Роздратований, сердитий чоловік Обдумування планів, роздуми Допитливість, інтерес Шокуючі відомості, раптові вести
Лицар Боротьба, конкуренція Пропозиція від шанувальника Вміння досягати свої цілі Ризикований план, авантюра
Королева Лукавство, лицемірство, обман Впевненість, стабільність Самодостатня, успішна жінка
Король Впливовий, але неприємний людина Романтичні стосунки, кохання Союз двох сильних особистостей Ініціатива у вирішенні фінансових справ

Значення карти Таро “Королева Пентаклей” на ситуацію і питання

При розкладі на ситуацію значення карти – це успіх в решаемом питанні. Якщо ви виявите характер, будете вести себе завбачливо, відповідально, то результат справи буде для вас сприятливим, ваше бажання здійсниться.

При ворожінні на питання з відповіддю “так” чи “ні”, Королева пентаклей відповідає позитивно.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує проявляти ініціативу. Не дозволяйте оточуючим маніпулювати вами, бо подальші події залежать тільки від вас.

Але намагайтеся прислухатися до слів мудрих людей. Можливо, ви отримаєте хороший рада від дослідної, успішної жінки.

Розклад на майбутнє

При ворожінні на майбутнє карта говорить, що вас чекає сприятливий період, тому можна сміливо будувати плани, приступати до реалізації сміливих ідей, готуватися до весілля або поповнення в сім’ї.

Головний рада

Рада карти полягає в тому, що потрібно бути послідовним, не метушитися, не приймати різких рішень, раціонально обмірковувати будь-яке питання, а також обмежити спілкування з любителями нав’язувати свою думку.