Карта Таро Пятірка Пентаклей: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

П’ятірка Пентаклей – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “5 Денаріїв” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “П’ятірка Пентаклей” в Таро

Таро Уейта на карті зображені бідняки, що йдуть по снігу. На тлі – вітражне вікно церкви, прикрашена п’ятьма пентаклямі (монетами) – натяк на місце, де жебраки можуть отримати притулок.

Що означає карта Таро “П’ятірка Пентаклей”

Розповімо все, що потрібно знати про карти Таро 5 пентаклей. Це молодший аркан, його інші назви: П’ятірка денаріїв (монет), Бідність і Владика Матеріальної Неспроможності.

Ключові значення карти:

  • скрутні часи;
  • розчарування, емоційна пригніченість;
  • труднощі через відсутність роботи;
  • нестійке становище в життя;
  • невизначеність;
  • втрата віри в справедливість;
  • небажання користуватися своїми талантами, здібностями;
  • почуття самотності;
  • проблеми зі здоров’ям.

Здається, що П’ятірка пентаклей зовсім безрадісна карта, але це не так. Її поява в розкладі означає, що в житті настали труднощі, з якими людина може впоратися своїми силами. Це момент, коли дозвіл кризи вже близько.

Завдання гадающего зараз – не впадати у відчай, взяти ситуацію в свої руки. Ви можете вирішити свої проблеми і вийти з цих подій більш сильним і впевненим людиною.

“П’ятірка Денаріїв” для жінок

Значення для жінки: ця карта сприятлива для тих, хто керується серцем, а не матеріальним. Це може бути шлюб, любовні стосунки, які суперечать меркантильним інтересам. Яка розмірковує чекають труднощі, які приведуть у підсумку до добрих змін.

“П’ятірка Денаріїв” для чоловіків

Для чоловіків карта означає настання кризи, який потрібно подолати самотужки. Це розвиток через хворобливі зміни, подолання застою, кардинальна ломка звичного укладу життя.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

П’ятірка пентаклей в прямому положенні говорить про те, що в житті настала криза. Це не означає, що все погано. Скоріше, це означає, що ситуація змінюється, з-за чого доводиться покинути зону комфорту і почати вирішувати існуючі проблеми або пристосовуватися до змін. Дискомфорт викликає саме невизначеність і важкий початок.

Старовинне тлумачення карти – “потерпи 5 тижнів, і все владнається” часто виявляється справедливим. Спочатку буде важко з-за незвичних умов, з-за втрати рівноваги, але з часом ситуація стабілізується, варто тільки мобілізувати свої сили і почати брати контроль над подіями.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта вказує, що становище не з легких, що ресурси витрачені, а сили закінчуються. У справах настає застій, в душі – апатія. Потрібно максимально раціонально підійти до ситуації та шукати вихід з поточного положення. Ретельно продумуйте всі варіанти, не бійтеся звертатися за допомогою. Навколишні карти можуть згладити негатив П’ятірки пентаклей.

А також аркан дає надію на покращення становища: разом з кризою завжди приходять нові можливості і духовний ріст.

Характеристика людини по карті “5 Пентаклей”

Особистісний опис підходить і для чоловіка, і для жінки. Карта характеризує людину як невпевнену в собі, своїх силах, таланти і можливості. Це не дивно, так як життєві труднощі і зміни часто вибивають грунт з-під ніг. Людина відчуває гострий брак навичок, відчуває себе слабким у порівнянні з іншими. Але це лише точка росту і дорога до змін.

В характеристиці людини 5 Пентаклей вказує на апатію, пов’язану з почуттям самотності, втомою через невдачі в справах і фінансових питаннях. Тут важливо пам’ятати: депресія не означає, що все дійсно так погано, як відчувається. Всі проблеми вирішувані, а труднощі тимчасові.

Молодший аркан у відносинах і любові

Значення прямої карти в любовних відносинах вказує на те, що людина відчуває почуття самотності, покинутості. Здається, що в любові все стало безнадійним. Однак, розклад з П’ятіркою пентаклей говорить про те, що наступив у відносинах криза веде до змін, коли партнери можуть змінити своє усталене поведінка, вирішити наболілі конфлікти та стати ближчими один одному.

А також карта може попереджати: вас використовують. Наприклад, жінка може довго чекати заміжжя з чоловіком, який лише користується її фінансовими ресурсами.

Ще одне значення: гаряче люблячий чоловік марно чекає від вас взаємності. Озирніться, може бути зараз ви відчуваєте себе самотнім, але ваше щастя зовсім поруч.

При перевернутому положенні – партнери страждають, тому що невірно розуміють фундамент, на якому повинні вибудовуватися відносини. Криза може бути подолана, варто тільки захотіти почути один одного, це вирішувана проблема.

Значення у роботі та фінансах

У роботі 5 пентаклей говорить про професійних конфліктах, можливе звільнення та безробіття. У фінансах вказує на безнадійність вкладень у якусь справу.

В оточенні сприятливих карт П’ятірка пентаклей вказує на те, що нову справу доведеться збивати в сараї”. Незважаючи на всі складнощі, невіра оточуючих і відсутність підтримки вас чекає успішний розвиток і велике майбутнє.

Ще одне значення пов’язане з меценатством – це пожертвування коштів на мистецтво, благодійність, коли ви втратите в грошах, але збагачуєтеся серцем.

Професії, до яких має відношення карта – робота в лікарнях, благодійних організаціях, притулках або хоспісах. Інакше кажучи, робота, що вимагає психічних ресурсів людини.

Значення на здоров’я

Значення карти у питаннях здоров’я: виснаженість, занепад сил, депресія, вигоряння, можливі серйозні захворювання або травми. П’ятірка пентаклей попереджає, що безладний спосіб життя і безвідповідальне ставлення до собі можуть призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. Поставтеся до себе з турботою і любов’ю, пройдіть обстеження і приділіть достатньо часу відпочинку.

Духовність і саморозвиток

П’ятірка пентаклей дає один з найбільших уроків саморозвитку: зберігати стійкість духу і серцеві багатства перед особою втрат. Легко бути духовною людиною і відстоювати свої принципи, коли в житті все добре.

П’ятірка вказує на ілюзорність побутового благополуччя, що лише віра в те, що все триватиме так і далі, тримає людей над прірвою. І якщо віра зникає через життєвих негараздів, це вибиває ґрунт з-під ніг і викликає розпач. Урок карти в тому, щоб зберігати стійкість і в будь-яких ситуаціях залишатися людиною.

Карта “П’ятірка Пентаклей” в поєднанні зі старшими арканами

При поєднанні карт Таро один з одним можна отримувати абсолютно інші значення. Значення 22 комбінацій П’ятірки Денаріїв зі старшими арканами:

Блазень Втрати у фінансах, проблеми з житлом
Маг Ситуація не піддається контролю
Жриця Імпульсивність, втрата навичок
Імператриця Втрачений прибуток, невдачі в угодах
Імператор Труднощі в любові або роботі
Ієрофант Занижена самооцінка
Закохані Відсутність розуміння, конфлікти з партнером
Колісниця Конкурентна боротьба
Сила Безсилля, небажання діяти
Відлюдник Втрата поваги, відкидання
Колесо Фортуни Початок кризи, проблемний період
Правосуддя Фінансовий крах
Повішений Небажання вирішувати проблеми
Смерть Проблеми зі здоров’ям
Помірність Безвольність перед труднощами
Диявол Розгульний спосіб життя, залежності
Башта Переїзд, втрата нерухомості, ризик захворювання
Зірка Надія на краще, благополучне вирішення кризи близько
Місяць Покинутість, почуття безпорадності
Сонце Стабілізація ситуації, поліпшення положення
Суд Надія на припинення труднощів
Світ Проблеми вирішаться з часом

Поєднання аркана Таро “5 Денаріїв” з іншими картами

Які тлумачення дає 5 пентаклей в поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами:

Мапа/Масть Жезли Кубки Мечі Пентаклі
Туз Надія на краще Шанс на благі зміни Конфлікти з партнером Становище покращає з часом
Двійка Втрачені шанси Підтримка близьких Осудна оточення Невизначеність
Трійка Надія на поліпшення Завершення проектів Обман, зрада Пора будувати плани
Четвірка Нездійснені плани Роздратування, гнів Відчуженість Обман, втрати
П’ятірка Конкурентна боротьба Фінансові втрати Помста, підступність
Шістка Невірні рішення, фінансові труднощі Печаль, негативне мислення Переїзд або труднощі з житлом Отримання допомоги, підтримка
Сімка Несамостійність Ілюзії, “повітряні замки” Помилки, неуважність Стійкість
Вісімка Невдачі в справах Відмова від чогось, конфлікти з близькими Перешкоди на шляху до мети Виконання зобов’язань
Дев’ятка Апатія, вигоряння Фізичне і психічне виснаження Тривога, негативне мислення Впевненість у собі
Десятка Тривога, стрес Залежно Суїцидальні думки Уникання труднощів, небажання вирішувати проблеми
Паж Погані новини Пошук виходу зі скрутної ситуації, підтримка близьких Вузькість мислення Старанне рух до мети
Лицар Попереду труднощі У вас є союзники Необхідність бути рішучим Нерішучість
Королева Невпевненість у собі Розуміючий чоловік Печаль, втрати Необхідність урізати витрати
Король Пригніченість з-за поточних проблем Надійна опора Необхідність у важливому рішенні Небажання шукати вихід з ситуації

Значення карти Таро “П’ятірка Пентаклей” на ситуацію і питання

Значення прямої карти вказує на невизначену ситуацію, нестійке положення, коли неясний результат – так чи ні. В роботі це подія, яка з однаковою ймовірністю може призвести і до просування, і до звільнення (наприклад, якась перевірка).

А також аркан вказує, що належить подія, якого ворожбит боїться більше, ніж воно того варте (зміна роботи, переїзд, іспити). Потрібно тверезо поставитися до ситуації, щоб не витрачати енергію на безпідставні страхи.

Значення перевернутої карти в питанні: треба перечекати період застою, коли ніяке бажання і спроби не приведуть до розвитку подій. А також аркан відображає конфлікти з-за несправедливих звинувачень.

Людина сприймає проблеми як надмірні, непосильні, в той час як реальність набагато простіше. Таке сприйняття створює нові проблеми, тому треба реалістично дивитися на події.

Прогноз на день

Карта дня застерігає від серйозних справ. Краще віддати це час відпочинку або перегляду життєвих пріоритетів. Інакше кажучи, проведіть день споглядально, тому що справи все одно не будуть клеїтися.

Можливі неприємності, але варто поставитися до цього філософськи, адже чергування радощів і печалей – це природний хід життя.

Розклад на майбутнє

В розкладі на майбутнє П’ятірка пентаклей пророкує кризовий стан в будь-якій із сфер життя. Однак, ця криза покликаний не зламати людину, а привести на якісно новий щабель. Зростання через злам колишніх умов життя, який супроводжується тривогою, конфліктами і почуттям хиткості становища. Пам’ятайте, що це тимчасово, і сприймайте всі труднощі як виклик і урок.

Головний рада

Рада карти – ширше дивитися на життєві труднощі. Розвиток можливо тільки через кризи. Вони роблять сильнішими і мудрішими, зближують людей.

Остерігайтеся непомірного поведінки, порожніх причіпок і надмірних вимог до людей – все це не веде ні до чого хорошого. Благо лише тоді приносить задоволення, коли дістається заслужено.