Сумісність Діви і Козерога в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Діва і Козеріг, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Козерогом і дівчиною-Дівою і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Діва і Козеріг

Для знака зодіаку Діви притаманні такі риси, як скромність, охайність і практичний підхід до життя. Діви педантичні, уважні до деталей і завжди прагнуть до порядку. У характеристиці Козерогів присутні надійність, працьовитість і терплячість. Їх величезної витримки і сили волі можна тільки позаздрити. Діву і Козерога об’єднує одна стихія – Земля.

У таблиці ми зібрали основні якості обох знаків зодіаку:

Діва Козеріг
Проникливість Прагнення до правди
Інтелігентність Честолюбство
Допитливість Цілеспрямованість

Сумісність Діви з Козерогом обумовлена їх прагненням до матеріального добробуту, спокою і міцної сім’ї. Кожен з них відповідально і серйозно ставиться до життя. Разом вони можуть жити в світі і гармонії, без галасливих компаній і гучних промов напоказ.

Сумісність Козерога-жінки і Діви-чоловіки

Козеріг-жінка і Діва-чоловік можуть створити вдалий любовний союз, зможуть підтримувати дружнє і ділове спілкування. Вони не витають у хмарах, а тверезо дивляться на життя. Жінка-Козеріг потребує в такому гнучкому партнері, як хлопець-Діва. Він постійно її надихає, робить їй компліменти. Чоловік не стане заважати своєї улюбленої робити кар’єру і підтримає у важкі моменти.

Жінка-Козеріг зачаровує Діву своєю крихкістю і привабливістю. Вона не влаштовує скандали, а по-діловому доведе свою точку зору. Вдала сумісність знаків зодіаку Діва і Козеріг допоможе обом розвиватися і побудувати міцні відносини.

У дружбі

Між жінкою-Козерогом і Дівою-чоловіком багато спільного, тому вони можуть дружити довгі роки. Найчастіше ці відносини починаються на роботі або в спільній компанії. Діва-чоловік розмовляє зі своєю подругою про все на світі, йому подобається її суворість і стриманість. Жінка-Козеріг цінує у Діві раціональний підхід до життя, акуратність і педантичність.

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Діва в дружбі одна з найвищих. Однак, якщо обоє вільні, довго дружити вони точно не зможуть і перейдуть у більш близькі стосунки.

У любові

Любов дівчини-Козерога і хлопця-Діви будується на взаємній повазі і загальних цілях. Ці чоловік і жінка не носить рожевих окулярів, а проживають усвідомлене життя. Навіть в цукерково-букетний період вони дарують один одному виключно корисні подарунки. Хлопець-Діва буде довго домагатися розташування цієї скромної леді. Він постарається максимально показати свою успішність, як би демонструючи, що є відмінною партією для шлюбу.

А Козеріг не стане поспішати з рішенням, дівчині потрібно час, що перевірити надійність майбутнього супутника життя. Сприятлива сумісність знаків зодіаку Діва і Козеріг в коханні допомагає переходу їх відносин в шлюб.

У шлюбі

Діва – господарський чоловік, який може самостійно зробити покупки для будинку і подбати про свою сім’ю. Він не стане наполягати, щоб дружина-Козеріг працювала, але і не буде перешкоджати їй в просуванні по кар’єрних сходах. Козеріг-дружина – гарна господиня, у якої вдома повний порядок, всі нагодовані та одягнені з голочки.

Вони підтримують один одного у всьому, а їх сім’я відома своєю гостинністю. Гармонійна сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі проявляється і в однакових поглядах на виховання дітей. Козеріг і Діва привчають дітей до ощадливості і праці з малих років.

У ліжку

Стримані Діва і Козеріг здатні проявляти свої емоції в інтимі по максимуму. Пристрасні поцілунки, обійми і взаємні компліменти – те, що кожен з них хоче отримати від близькості. Їх об’єднує консервативний підхід до інтимній сфері, вони насолоджуються одне одним, обидва цінують ніжність і ласку.

У роботі та бізнесі

Спільна робота чоловіки-Діви та дівчата-Козерога може принести багато користі. Обидва працьовиті і цілеспрямовані. Діва легко помічає недоліки і може дати цінну пораду Козерогові. Наполегливість і витримка жінки допоможе їм у просуванні загального проекту, а акуратність і пунктуальність чоловіки посприяє залученню нових ділових партнерів.

У загальному бізнесі Діві варто зайнятися фінансовими питаннями, а Козерогові по плечу організувати плідну роботу кадрів. Їх тандем обов’язково принесе прибуток, оскільки обидва завжди шукають вигідні проекти. Єдине, чого їм не вистачає, це творчого підходу – для цих цілей краще найняти спеціального співробітника.

Плюси і мінуси відносин

Незважаючи на високу сумісність Діви і Козерога, у стосунків є плюси і мінуси – ми зібрали їх у таблиці.

Сильні сторони союзу Слабкі сторони союзу
Прагнуть до міцної сім’ї та матеріального благополуччя Немає яскравих емоцій та чуттєвості
Партнери не ревнують один одного Козероги схильні пригадувати погане
Схожі погляди на виховання дітей Діви можуть образити Козерога своєю критикою і вимогливістю
Воліють розмірений спосіб життя Діву-чоловіка може дратувати нещирість і спритність Козерога-жінки
Прагнуть до порядку і гармонії Обидва неговіркі й замкнуті

Сумісність чоловіка-Козерога і жінки-Діви

Чоловік-Козеріг і жінка-Діва сумісні і доповнюють один одного. Стриманий хлопець приваблює Діву своєю неприступністю, вона представляє його ввічливим і чемним. А стійкого Козерогові приємна компанія спокійною і неболтливой Діви – вона прониклива і мудра, тому легко відрізняє правду від вимислу.

Разом вони можуть проводити дозвілля, т. к. обидва цураються великих компаній і не люблять підвищеного інтересу до своїх скромних персон. Обопільне потяг допоможе їм створити міцний любовний союз, підтримувати ділове або дружнє спілкування.

У дружбі

Діви люблять інтелектуальні ігри, вони легко розгадують кросворди і часто виграють у шахових партіях. Компанію жінці-Діві в цьому захопленні може скласти чоловік-Козеріг. Їй доведеться по душі відвідування музеїв і виставок разом з Козерогом. Він може стати для Діви другом, на якого можна покластися в непростій ситуації.

Дівчина-Діва часто приваблює чоловіка-Козерога не тільки як подруга, але і як потенційна супутниця життя. Іноді він боїться зізнатися їй у своїх почуттях, а в деяких випадках не усвідомлює їх. Сумісність у дружбу у знаків зодіаку Діва і Козеріг вище середнього, але найчастіше на дружбі вони не зупиняються.

У любові

Стосунки дівчини-Діви і чоловіка-Козерога будуть розвиватися досить повільно. Обидва не здатні кинутися у вир з головою і продумують кожен крок. В любові у них не буває пристрасті і скандалів, в основному це красиві залицяння з боку хлопця-Козерога, а також підтримка і турбота від дівчини-Діви.

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Діва проявляється в ніжності, романтики, корисні подарунки і нескінченних телефонних дзвінках. Вони можуть зустрічатися декілька років, але в один момент чоловік-Козеріг все ж подарує своїй коханій заповітне колечко і покличе заміж.

У шлюбі

Шлюбні відносини цих знаків зодіаку можна назвати гармонійними. Більшу частину часу вони проводять вдома, іноді запрошують до себе друзів, але в основному займаються облаштуванням власного гніздечка. Діва і Козеріг з усією серйозністю готуються до народження дітей, вони проходять медичні обстеження і читають наукову літературу.

Ці чоловік і жінка не люблять витрачати гроші даремно, завжди купують лише те, що потрібно. Акуратна Діва вміє грамотно вести побут, любить займатися домашніми справами і не прагне зробити велику кар’єру. Але при цьому вона не втрачає природній мудрості і з легкістю допоможе чоловікові вести сімейний бізнес. Така сумісність людей в любові і шлюбі зберігається протягом усього життя.

У ліжку

Цю пару в інтимному житті чекає порозуміння, але без вогняних пристрастей. Чоловік-Козеріг вражений фігурою Діви, її сексуальністю і привабливістю. Діву розкріпачує сила і надійність партнера, заради нього вона готова піти на якийсь експеримент.

Проте більшість чоловіків-Козерогів не прагнуть до різноманітної інтимного життя, віддаючи перевагу консервативний підхід. Обидва партнери відчувають насолоду від близькості і намагаються виконати бажання один одного.

У роботі та бізнесі

Жінка-Діва не стане конкурувати з чоловіком-Козерогом за лідерство. Її інтелект і логіка допомагають приймати правильні рішення, а Козеріг-чоловік не звик поступатися, але може прислухатися до цієї розумної жінки. Обидва зацікавлені в отриманні максимального прибутку і докладають для цього всілякі зусилля.

У спільній справі вони будуть підтримувати один одного. Діва може легко виявити помилку в будь-якому звіті і зрозуміти, що принесе прибуток. Козеріг завжди домагається успіху завдяки своїй цілеспрямованості та відповідальності. Разом вони можуть створити справу, яка принесе не лише моральне задоволення, але і високий дохід.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Діва заснована на тому, що вони інтуїтивно розуміють один одного. У цих відносин є як сильні, так і слабкі сторони – ми вказали їх у таблиці.

Плюси союзу Мінуси союзу
Схожі в інтересах і захопленнях Замкнуті навіть по відношенню один до одного
Рідко сперечаються Немає пристрасті в інтимному житті
Вміють контролювати витрати Козероги дратують Дів своєї буркотливістю
Не відчувають ревнощі Діва може висунути багато претензій коханому
Не люблять галасливі компанії Козеріг-чоловік часто впадає в смуток

Підходять один одному жінка-Діва і жінка-Козеріг

Діва-жінка Козеріг-жінка – це подруги на всі часи. Обидві дотримуються раціонального підходу до життя і не звикли на когось покладатися. Нетовариська дівчина-Козеріг може знайти в Діві рідну душу і відкрити їй свої проблеми. Мудра Діва чітко бачить в людях хороше і погане і може дати пораду подрузі, як вести себе з тим чи іншим людиною. Дівчина-Козеріг і дівчина-Діва здатні разом вибратися із самої складної ситуації.

Для ведення спільного бізнесу в цих леді теж одна з найвищих сумісних. Вони відповідально і обережно ведуть справи, правда, управління проектом краще доручити жінці-Козерогові. Її вміння зберігати холоднокровність навіть у самих непередбачених ситуаціях допоможе уберегти компанію від необачних дій. А ось бухгалтерські звіти Діві будуть по плечу. Її природна гнучкість допоможе налагодити ділові контакти з інвесторами, постачальниками і клієнтами.

Чоловік-Козеріг і чоловік-Діва як друзі і партнери

Чоловік-Козеріг і чоловік-Діва з легкістю зав’язують дружбу. Обидва люблять інтелектуальні бесіди, можуть разом проводити час на риболовлі. Козероги часто перебільшують, а Діви можуть їх витягнути з цього стану. У відповідь Козеріг завжди буде піклуватися про свого друга і підтримувати його. Іноді між ними виникають розбіжності. Чоловік-Діва любить критикувати і відверто висловлюватися про недоліки одного – це може вдарити по самолюбству Козерога. При цьому Діву може дратувати честолюбство приятеля.

Якщо вони вирішили створити спільну справу, то їм доведеться розділити свої повноваження. Для спільної роботи в цих знаків зодіаку хороша сумісність, але кожен гостро реагує на протилежну думку. Тому Козерогові краще зайнятися кадровою політикою і завданнями, які вимагають великого терпіння, а Дівам – контролем фінансової звітності. Для створення спільного бізнесу земним знакам варто вибирати діяльність з мінімальним творчим ухилом. Кращі варіанти: торгівля товарами повсякденного попиту, юридична компанія, поставка техніки і обладнання для заводів або автосервіс.