Сумісність Тільця і Стрільця в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Телець і Стрілець, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною Стрільцем і дівчиною-Тельцем і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Телець і Стрілець

Характеристика кожного знака зодіаку показує, що спільного у Стрільця і Тельця мало, причому розрізняються погляди на життя, цілі і бажання. Тандем вогняного представника і стихії Землі навряд чи буде гармонійним – згідно астрології, найвища сумісність у Тельця зі Стрільцем в інтимному плані, а найнижча – в коханні та шлюбі.

У таблиці ми зібрали головні особливості Тільця і Стрільця:

Телець Стрілець
Впертий, твердий характер Оптиміст, вірить у краще майбутнє
Чесний і доброзичливий Енергійний, працьовитий
Впевнений у своїх силах Постійно шукає нові емоції, любить експерименти та пригоди
Цілеспрямований, працьовитий, готовий до складної роботи Образливий, неврівноважений
Сім’я на першому місці Не вміє планувати, але намагається домогтися бажаного
Неквапливий, йде чітко за планом Велелюбний, пристрасний, постійно в пошуках кохання на все життя
Матеріальні речі мають для нього велике значення Ревнивий, є почуття власності

Можна з точністю сказати, що яскравий і енергійний Стрілець доведе до нервового зриву будь-якого Тільця. Відносини між цими знаками зодіаку досить складні, їх союзі багато закидів і непорозумінь. Союз можливий тільки завдяки неймовірному терпінню Тільця, який кожен раз буде прощати помилки невгамовного Стрільця і вірити, що він зможе виправитися. Але як показує практика – це рідкісне явище.

Сумісність Тільця-жінки і Стрільця-чоловіки

Сумісність знаків зодіаку Стрілець і Телець не найвища. Є ймовірність, що пара зможе подолати напруженість у стосунках, але можливо це тільки при повній самовіддачі двох знаків.

На ділі химерний і неусидчивый Стрілець вічно буде все псувати, а Телець знову і знову прощати партнера. Коли-небудь цього терпінню прийде кінець. Переможеним з відносин вийде Телець, хоча саме він робить набагато більше для збереження союзу.

У дружбі

В дружбі Стрілець і Телець знаходять один в одному те, чого немає у них самих. Сумісність цих знаків зодіаку оцінюється нижче середнього – з-за різних характерів і принципів.

Стрільцеві-чоловікові ніколи не буває нудно, він рідко сидить на одному місці. Телець більш спокійний, вміє цінувати те, що має. Саме тому в дружбі складно знайти спільний шлях. Дружба може зародитися, але, швидше за все, триватиме недовго.

У любові

чоловік і Жінка належать до кохання по-різному, особливо різняться погляди у Тельців і Стрільців. Для вогняного знаку важливо, щоб у стосунках не згасали пристрасті, завжди були емоції і романтика. Телець-жінка більш прагматична і практична, вона вважає, що не потрібно витрачати час і сили на постійне розпалювання почуттів.

Але сумісність знаків зодіаку Стрілець і Тілець у любові може бути високою. Вся справа в тому, що Стрілець бачить перед собою самодостатню і впевнену жінку-Тельця, яка приваблює його своєю внутрішньою силою. На перших порах любов спалахне, але якщо пара не зможе розібратися зі своїми принципами, то почуття швидко пройдуть.

У шлюбі

Коли хлопець і дівчина пробують жити разом, то між ними виникає непорозуміння, так як кожен представляє свою модель ідеальної сім’ї. Стрільцеві хочеться більше свободи для реалізації цілей, а Телець воліє йти строго наміченим планом не поспішаючи і оцінюючи всі ризики. З-за нудьги Стрільця і вічно незадоволеного Тільця виникають конфлікти, які легко переходять у стадію образ і можуть призвести до розлучення.

Сумісність знаків зодіаку в любові даємо шанс на щасливий шлюб за умови, що Телець-чоловік і жінка-Стрілець зможуть домовитися і позбутися від проблеми, яка не влаштовує обох.

У ліжку

Що стосується інтимного життя Стрільця і Тельця, то тут цим знакам супроводжує удача. Досвідчений чоловік-Стрілець з великим задоволенням навчить скромну жінку-Тельця всім премудростям. Вона готова до експериментів в інтимному житті, а темпераменту Стрільця вистачить на двох.

Єдина проблема – це постійне бажання вогняного і пристрасного Стрільця, від якого іноді втомлюється спокійний Тілець. Різноманітна сексуальне життя гарантує двом знакам зодіаку насичені емоції, які легко переходять у більш серйозні стосунки.

У роботі та бізнесі

В бізнесі Стрільця цінують за ініціативність і цілеспрямованість. А також його сильні сторони – креатив і інтелект, він генерує ідеї кожні п’ять хвилин. Телець в цьому плані трохи відстає, зате може похвалитися високою працездатністю, причому йому легко даються навіть монотонні і складні в підрахунках справи.

Саме тому союз Стрільця-чоловіки і Тельця-жінки у роботі та бізнесі завжди приносить позитивний результат. У робочій парі дівчини і хлопця рідко виникають суперечки по дрібницях, в світі бізнесу вони знаходять набагато більше можливостей для стабільного спілкування за інтересами.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Стрільця і Тельця у відносинах оцінюється більшістю астрологів як нижче середнього. Причини зрозумілі – занадто різні підходи до життя.

Плюси союзу Мінуси союзу
Сварки у фінансовій частині виключені, так як обидва добре заробляють Різне ставлення до сім’ї та шлюбу
Доповнюють один одного Можливі зради з боку Стрільця
Цінують зовнішність і доглянутість Протилежні погляди на відпочинок
Люблять проводити час разом Часті сварки
Можуть пристосовуватися до будь-якої проблеми або ситуації Пристрасть Стрільця іноді дратує Тільця
Союз заснований на дружбі Конфлікти на побутовому ґрунті

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Стрільця

Телець-чоловік і Стрілець-жінка притягуються один до одного немов магніти. Зумовлене таке потяг різними рисами характеру, які вони знаходять один в одному. Приваблива жінка-Стрілець з ентузіазмом і оптимізмом захопить увагу спокійного і впевненого Тільця, який буквально божеволіє від енергії божевільної дівчини.

При цьому сумісність знаків у досить низька, так як після першої зустрічі починають виходити назовні всі їх недоліки, а вони найчастіше не готові миритися з ними.

У дружбі

Сумісність в дружбі цих знаків може означати міцний союз на довгі роки. Відносини представника Вогню і Землі можна назвати поєднанням “вчитель – учень”. Головним в цьому союзі стає не Телець, а жінка-Стрілець. Вона вчить свого друга дивитися на світ широко відкритими очима, вводить його в своє оточення і розповідає йому про останні тренди.

Стрілець і Телець створюють міцний дружній союз, який може легко перерости в любов, так як Тельцю стає цікава особистість яскравого Стрільця. Проте, серед усіх знаків зодіаку Телець виділяється характером, який одночасно спокійний і вимогливий, що може сильно налякати і образити добродушну дівчину-Стрільця.

У любові

Любовні стосунки між представниками стихії Вогню і Землі можливі. Але важливо, щоб кожен був готовий піти на поступки і дати свободу партнеру. Якщо Телець-чоловік вирішить утримувати біля себе невгамовну жінку-Стрільця, то стосунки швидко дадуть тріщину. Стрілець живе емоціями і новими враженнями, які важко отримати в чотирьох стінах.

В любові без зобов’язань все набагато простіше, ніж в шлюбі, тому сумісність знаків зодіаку Телець і Стрілець знаходиться на високому рівні. Якщо Телець-чоловік готовий йти поруч з волелюбною, прямолінійною і велелюбної жінкою, значить, є шанс на успішний результат для цього союзу.

У шлюбі

Якщо спілкування та зустрічі переросли в шлюб, то, швидше за все, пара зможе побудувати гармонійні стосунки. Хоча сумісність в любові і шлюбі у них на нижніх межах, але справжня любов може перемогти.

Жінка і чоловік часто не можуть знайти спільну мову, який допоміг би прийти до компромісу. Нестримний Стрілець буде йти своїм курсом, який ніяк не входить у плани вимогливого Тельця: він просто не розуміє, навіщо потрібно стільки свободи одній людині. Стрілець і Телець буквально знаходяться на різних берегах і тільки міст, побудований на любов та повну довіру, зможе з’єднати їх серця.

У ліжку

Чуттєвість Тільця і пристрасний темперамент Стрільця гарантують цій парі саму цікаву і різноманітну інтимне життя. Жінка-Стрілець готова на будь-які хитрощі, аби сильний чоловік-Телець отримав максимальне задоволення. Телець теж не забуває про свою партнерку і обов’язково здивує різнобічну і ексцентричну дівчину.

У роботі та бізнесі

Наполеглива Телець доповнить нескінченну енергію Стрільця. Загальний бізнес згуртує цих людей, навчить цінувати найголовніше і вкаже на можливі перспективи.

Вдале поєднання таких рис, як працелюбність, витримка і спокій Тельця разом з інтуїцією і оптимізмом жінки-Стрільця допоможуть заробити чимало грошей і отримати бізнес, який буде годувати дві сім’ї до самих правнуків.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків залежить від настрою кожного партнера. Астрологи гарантують, що союз вийде гарним і емоційним, але навряд чи тривалим. Телець-чоловік і Стрілець-жінка в пошуках другої половинки ставлять різні цілі і можуть розчаруватися, вступивши у відносини один з одним.

Плюси союзу Мінуси союзу
Підтримують один одного у нових починаннях Звинувачують один одного в дрібницях
Немає суперечок щодо матеріальної частини Кожен хоче бути лідером у стосунках
Взаємна вогненна пристрасть Волелюбний Стрілець дико дратує сімейного Тільця
Довіра і сильні почуття Не можуть знайти компроміс
Готові змінювати себе заради любові Образливий Стрілець готовий піти від вимогливого Тільця в будь-яку хвилину

Підходять один одному жінка-Стрілець і жінка-Телець

Сумісність знаків зодіаку говорить про те, що союз між дівчатами можливий, хоча про тривалих відносинах говорити не доводиться. Астрологи упевнені, що занадто палкий Стрілець ніколи не зможе змиритися з неквапливістю, спокоєм і розсудливістю Тільця. Але при хорошому розкладі обидва знака можуть отримати позитивні емоції від спілкування і навіть навчитися новим навичкам один в одного.

Стрілець-жінка і Телець-жінка – це один з можливих сприятливих спілок. Тут немає місця сильної агресії, недовіри і претензіями до недоліків характеру. Дівчина-Телець і дівчина-Стрілець відмінно проводять час разом, перша навчить брати відповідальність на себе, а друга – веселитися.

Чоловік-Телець і Стрілець як друзі і партнери

В дружбу і партнерство між Стрільцем і Тельцем іноді проявляються натягнуті відносини, але в більшості випадків ці чоловіки знаходять спільну мову і прагнуть отримати вигоду від спілкування. Стрілець вміло показує Тельцю, що можна жити набагато цікавіше, адже, на його думку, повільність і обережність робить життя Тільця занадто нудною. На цьому тлі якраз і бувають суперечки, але вони проходять без агресії або злості, а в площині довіри, яке дозволяє прислухатися до друга і партнера.

Сумісність цих знаків зодіаку досить низька, навіть у спілкуванні між двома чоловіками. Якщо в бізнесі є ймовірність створити повноправний і міцний союз, то в дружбі вони будуть постійно сперечатися. Чоловіча солідарність тут не допоможе.

Чоловік-Телець і Стрілець – це два сильних і незалежних людини зі своїми принципами і цілями. Коли вони розходяться в думці, то починається період відторгнення і розуміння, що з таким другом чи партнером їм не по дорозі. Але якщо вони зможуть знайти баланс у відносинах, навчаться хоча б брати до уваги бажання та принципи партнера, то вийде взаємовигідний дружній союз або партнерські відносини.