Карта Таро Двійка Мечів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Двійка Мечів – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “2 Мечів” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Двійка Мечів” в Таро

На карті намальована жінка в довгій білій сукні. Вона тримає два меча, схрестивши руки, а її очі закриті пов’язкою. Жінка сидить на лаві біля берега річки. На небі видно півмісяць, позаду – рівна гладь води, з якої виступають гострі вершини великих каменів.

Що означає карта Таро “Двійка Мечів”

Інші назви Двійки мечів – Владика Відродженого Світу, Перемир’я, Балансування Сил і Контрольований спокій. Вона відноситься до молодшим арканам і при ворожінні уособлює людину, яка не може зробити вибір, або вказує на ситуацію, коли потрібно проявити стійкість, витримку, утриматися від активних дій.

Але це не все, про що говорить зображення з 2 мечами в розкладі Таро Уейта. Карта також означає:

 • невпевненість у своєму рішенні;
 • скрутне становище;
 • нерозуміння, куди рухатися далі;
 • бажання закритися від оточуючих;
 • відсутність внутрішньої гармонії;
 • занепокоєння;
 • стримування емоцій;
 • відчуття безвихідності;
 • очікування;
 • обставини, яким доведеться підкоритися.

“Двійка Мечів” для жінок

Значення Двійки мечів у розкладі для жінки – це спроба захиститися від вигаданої загрози. Можливо, ви налякані думками про майбутнє або не можете впоратися з емоціями: страхом, розгубленістю, відчуттям вразливість і беззахисність. Карта показує, що вам краще залишитися наодинці зі своїми роздумами і не приймати близько до серця поради оточуючих.

“Двійка Мечів” для чоловіків

При ворожінні для чоловіка карта означає, що у своїх рішеннях ви спираєтесь на логіку, здоровий глузд, розрахунок і відмовляєтеся слухати внутрішній голос. Аркан показує, що не варто стримувати свої емоції, оскільки вони можуть накопичитися і вилитися назовні в самий невідповідний момент.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

У карти може бути кілька значень в залежності від розкладу. Основне тлумачення – це чесність, неупередженість, прийняття обдуманих, зважених рішень, пошук компромісу з оточуючими.

Двійка мечів також може означати спокій, стабільність, вирішення складного питання незабаром, а також вимушена бездіяльність, очікування, відчуття безвиході і нерішучість.

Ще одна розшифрування аркана – бажання закритися від інших людей, побути на самоті, ізоляції, наодинці зі своїми думками або самостійно вирішити проблему, зробити вибір.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта також має кілька значень і є попередженням. Будьте обережні, оскільки в найближчому майбутньому є ризик зіткнутися з брехнею, підлістю, зрадництвом, непорядним поведінкою.

Аркан каже, що проблеми можуть бути неявними, неочевидними, але виявляться незабаром. Наприклад, виявиться, що партнер або колега веде себе нечесно, приховує важливу інформацію або намагається отримати вигоду за ваш рахунок.

Двійка мечів в зворотному положенні також може означати неприємні плітки і помилкові чутки, які псують репутацію.

Характеристика людини по карті “2 Мечів”

Якщо пряма Двійка мечів випадає при ворожінні на людини, його характеристика буде наступною: добрий, але нерішучий, замкнутий, недовірливий, намагається приховувати свої емоції. Йому складно приймати серйозні рішення або швидко робити вибір, оскільки кожен свій крок він ретельно обмірковує. У складних ситуаціях воліє шукати не вихід, а шляхи обходу.

При описі чоловіки також варто відзначити його незалежність, з-за якої найчастіше він відмовляється від підтримки та допомоги.

Перевернуте зображення аркана також вказує на сумніви, непевність, а крім того може означати самообман, небажання знати правду. Людина намагається жити в ілюзіях, не помічати того, що відбувається, ігнорувати проблеми оточуючих. Йому складно оцінювати ситуацію з усіх сторін, оскільки нерідко він втрачає важливі деталі. При такому розкладі можна говорити і про упередженнях або забобони.

Молодший аркан у відносинах і любові

Значення карти у розкладі на любовні відносини залежить від її положення, але в більшості випадків вона є сприятливим знаком. Перерахуємо коротко, як можна розшифрувати Двійку мечів, якщо вона витягнута з колоди прямо:

 • Перемир’я, відродження почуттів, відновлення гармонії, довіри, тепла, любові в парі або сім’ї.
 • Закінчення кризи, взаємне бажання партнерів піти на поступки заради досягнення спільної мети.
 • Можливість перейти на новий рівень стосунків, наприклад, почати спільне життя, замислитися про народження дитини.

Аркану в перевернутому положенні також можна дати кілька пояснень:

 • Тимчасова стабільність, яку називають “затишшям перед бурею”.
 • Самовіддача, готовність на все заради збереження відносин.
 • Ризик виявити факт обману, зради, зради.

Значення у роботі та фінансах

В розкладі на роботу пряма карта показує стабільність, спокійну обстановку в робочому колективі, вирішення проблем з колегами або партнерами мирним шляхом, без конфліктів. Аркан також говорить про обережність, розважливість, раціональному поведінці, ретельному плануванні кожного кроку.

Що стосується питання грошей, то карта рекомендує мати кілька джерел заробітку, оскільки є ризик не отримати основні виплати в строк.

Перевернутий аркан, навпаки, символізує неясність, нестійкість. Можливо, ви отримаєте інформацію, яка виявиться помилковою, або виявите помилку у своїх розрахунках. Не виключено, що буде складно прийняти важливе рішення, оскільки хтось спробує ввести вас в оману. А також є ймовірність, що вам не вдасться завершити проект, закрити операцію з-за дрібних неприємностей або з вини інших людей.

Ситуація з фінансами найближчим часом також буде нестабільною. Швидше за все, у вас виникнуть несподівані витрати, які затримають зарплату.

Значення на здоров’я

Двійки мечів може бути кілька значень при ворожінні на здоров’я. Пряма карта попереджає про те, що є ризик загострення хронічних захворювань, наприклад, органів дихання, а також про можливі проблеми із зором.

Аркан у перевернутому положенні говорить про перевтомі, фізичному виснаженні, апатії і моральне спустошення.

Духовність і саморозвиток

Карта може означати пошук балансу між матеріальною і духовною сферами. Не виключено, що розум не дозволяє почути внутрішній голос, ви боїтеся довіритися своїй інтуїції, стримуєте емоції. Тому спроби змінити своє життя в кращу сторону поки не мають результатів.

Аркан показує, що підвищення духовної грамотності допоможе вам примирити серце з розумом.

Карта “Двійка Мечів” в поєднанні зі старшими арканами

Сенс всього розкладу колоди Таро залежить від поєднання карт один з одним. Нижче ми розшифрували, що означає Двійка мечів, якщо випадає в комбінації з одним з 22 старших арканов.

Блазень Беззахисність, розкутість, наївність
Маг Сумніви у своїх силах, нерішучість
Жриця Життя в ілюзіях, небажання знати правду
Імператриця Очікування, пауза, відмова від активних дій
Імператор Уникнення відповідальності, зобов’язань
Ієрофант Почуття провини, сором за скоєні вчинки
Закохані Необхідність прийняти важливе рішення
Колісниця Відсутність підтримки, невпевненість у собі
Сила Внутрішні суперечності, сумніви, питання
Відлюдник Бажання побути наодинці зі своїми думками
Колесо Фортуни Упущені можливості, промах, помилка
Справедливість Ігнорування розумних, логічних доводів
Повішений Бездіяльність, пасивність, безініціативність
Смерть Небажання змінювати життя в кращу сторону
Помірність Пошук компромісу, взаємовигідного рішення
Диявол Небезпека, ризик, безтурботність, необережність
Башта Перевтома, сильне нервове напруження
Зірка Труднощі перед початком успішного періоду
Місяць Втрата контролю над ситуацією, байдужість
Сонце Брехня, обман, втеча від реальності в ілюзії
Суд Низка неприємностей, важке положення
Світ Розгубленість, нерішучість, боягузтво, коливання

Поєднання аркана Таро “Двійки Мечів” з іншими картами

У таблиці ми вказали, як можна розшифрувати карту Двійка мечів в поєднанні з іншими молодшими арканами колоди Таро Уейта.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Помилка, вчинена за дурниці Відмову на прохання про допомогу Фінансові проблеми, потреба Складнощі з ухваленням рішення
Двійка Проблеми у відносинах, розставання Збитки із-за невірного рішення Втеча від реальності, ілюзії
Трійка Зцілення, моральне відродження Складнощі в спілкуванні з людьми Конфлікт, конкуренція з колегами Пошук виходу з важкої ситуації
Четвірка Тривога, хвилювання, страх Нейтральна позиція, байдужість Напружена атмосфера на роботі Уникнення близьких контактів
П’ятірка Вражена гордість, образа Нерішучість, замкнутість, пасивність Боротьба, прагнення до перемоги Зіткнення інтересів, суперечності
Шістка Втрачена можливість, невдача Страх перед труднощами і випробуваннями закиди, нападки Невіра в свої сили або в успіх справи
Сімка Складнощі у досягненні мети, мрії Небажання приймати рішення Дозвільний спосіб життя, неробство Безсилля, відмова від боротьби
Вісімка Свобода, відсутність зобов’язань Спустошення, втрата сенсу життя Оновлення, новий етап, зміни Жаль, сумні думки
Дев’ятка Збентеження, здивування, подив Невдачі в бізнесі, в професії Проблеми у відносинах з жінкою Страх майбутнього, паніка
Десятка Спроба знайти істину, правду Відсутність власної думки Плітки, наклепи, фальшиві чутки Небажання розбиратися з проблемами
Паж Боротьба серця і розуму Помилка через стереотипів, помилок Смутні кар’єрні перспективи Погані результати, труднощі
Лицар Творча, креативна особистість Порушені плани, засмучення Невдоволення начальства або партнерів Раптові перешкоди, неприємності
Королева Туга за коханим, розлука Дії на шкоду своїм інтересам Небажання заводити сім’ю, дітей Сімейні конфлікти, суперечки
Король Прагнення до влади будь-яким шляхом Спроба позбутися від залежності Ворожнеча з впливовим чоловіком Вимушену бездіяльність, очікування

Значення карти Таро “Двійка Мечів” на ситуацію і питання

Значення карти при ворожінні на ситуацію полягає в наступному: щоб питання вирішилося на вашу користь, проявіть не тільки свої інтелектуальні здібності, але і чарівність. Ретельно перевіряйте інформацію, документи, цифри і при прийнятті важливого рішення не покладайтеся тільки на чесне слово.

Аркан також показує, що зараз ви можете зволікати, перебувати в роздумах, але незабаром почнеться період активних дій.

Якщо при розкладі ви хочете отримати відповідь “Так” або “Ні”, то Двійка мечів каже, що ваше бажання може здійснитися, але не найближчим часом.

Прогноз на день

Карта дня рекомендує не приймати важливих рішень. Не поспішайте з вибором, а по можливості відкладіть питання до настання більш сприятливого моменту. Намагайтеся зберігати самовладання і нейтральну позицію, не дайте оточуючим втягнути вас у конфлікт.

Розклад на майбутнє

Двійка мечів в розкладі на майбутнє означає, що незабаром виникне дилема. Можливо, перед вами постане питання про те, щоб змінити сферу діяльності, вибрати чоловіка з кількох претендентів, визначитися з подальшими планами або цілями на життя.

Уникнути складного рішення ви не зможете, тому постарайтеся спокійно обміркувати проблему і зрозуміти, чого хочете насправді.

Головний рада

Прислухайтеся до поради карти і не поспішайте різко змінювати своє життя. Зараз ви не володієте необхідним обсягом достовірної інформації, щоб адекватно оцінити поточний стан справ, а внутрішній голос може ще сильніше ввести вас в оману. Проявіть терпіння і дочекайтеся моменту, коли ситуація проясниться.