Карта Таро Зірка: значення 17 аркана в прямому та перевернутому положенні

Віфлеємська зірка або Гора Небес – один з старших арканов в колоді Таро під номером 17. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Зірки можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Зірка” в Таро – 17 старший аркан

На карті зображена оголена молода білява жінка на березі озера. Одна її нога зігнута в коліні і стоїть на землі, інша опущена в воду. Навколо неї – мальовнича місцевість: зелена трава, квіти, вдалині видніється дерево, на гілляці якого сидить птах.

Небо висвітлюють 8 восьмиконечних зірок: одна велика жовта і сім менших за розміром, білого кольору. Дівчина тримає в руках два глечика. Вода з одного ллється назад у водойму, з іншого – на землю.

Що означає карта Таро “Зірка”

Таро Уейта Зірка – це сімнадцятий за рахунком старший аркан, який має багато інших назв:

 • Гора Небес.
 • Живе Серед Вод.
 • Дочка небосхилу.
 • Віфлеємська зірка.
 • Дороговказна зірка.
 • Зірка Волхвів.
 • Зірка Магів.
 • La Stella (італ.).
 • l’etoile (фр.).
 • The Star (англ.).
 • Der Stern (нім.).

17 аркан Таро Зірка вважається однією з найбільш сприятливих карт, вона означає натхнення, радість, щастя, любов, довгоочікуване досягнення своєї мети.

Перерахуємо все, про що ще говорить аркан 17 Таро:

 • надежда;
 • оптимизм;
 • энтузиазм;
 • творчество;
 • перспективы;
 • удача;
 • образование;
 • помощь;
 • духовний ріст;
 • ілюзії.

Шпалери з малюнком цього аркана на екрані смартфона допоможуть у різних життєвих ситуаціях: не впадати у відчай і вірити в свою Зірку, сподіватися на швидкі зміни в житті, набратися терпіння і дочекатися своєї заслуженої нагороди.

17 аркан для жінок

При розкладі карт Таро для жінки Зірка має наступне значення: в житті настає сприятливий період, коли можна довіритися інтуїції і почати активно розвивати свої таланти або ідеї. Немає приводів для страху, оскільки плани будуть реалізовані в повній відповідності з очікуваннями, ви досягнете успіху у своїй справі, а конкуренти не зможуть протистояти або затьмарити вас.

Слухайте внутрішній голос, він стане джерелом творчої енергії та натхнення, додасть сил, якщо здасться, що ваша праця нікому не потрібен.

17 аркан для чоловіків

17 аркан означає впевненість, мудрість і розуміння взаємозв’язків у цьому світі. Тому карта, що випали при розкладі для чоловіка, говорить про те, що не варто чекати миттєвого результату.

Можливо, зараз ви не усвідомлюєте, наскільки серйозне і доленосне рішення приймаєте, тому поспішайте і хочете швидше побачити ефект від своїх зусиль. Але будь насіння потрібно час, щоб прорости і перетворитися на багатий урожай. Ще одна підказка Зірки: вашим натхненням і стимулом може стати молода жінка.

Тлумачення 17 аркана Таро в прямому положенні

Зірка символізує початок нового, щасливого, плідного етапу в житті, грандіозних перспектив, позитивних емоцій. Всі випробування і труднощі залишаться в минулому. У цей період можна мріяти, будувати плани, переходити до втілення своїх ідей.

Ваші можливості розширюються, тому не бійтеся використовувати їх по максимуму. Вищі сили будуть допомагати вам, тому будьте уважні, шукайте знаки, підказки понад. Можливо, ви відкриєте для себе нову сферу діяльності, виявите в собі здібності, які раніше не помічали.

Ще одне тлумачення карти – відновлення відносин з близькими або друзями після довгої паузи. Непорозуміння та образи будуть подолані і забуті, якщо ви проявите доброзичливість. А також вам варто чекати знайомств та зустрічей, які відбудуться при незвичайних обставинах, але виявляться тривалими. Саме ці контакти вплинуть на ваше особисте або професійне життя.

Розшифровка 17 аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута карта може мати і нейтральне, і негативне значення. 17 аркан, який випав у зворотному положенні, вказує на песимізм, безпідставну невпевненість у собі, сумніви – тільки вони є основними перешкодами на шляху до мети.

З-за побоювань або смутку ви не помічаєте хороші можливості, цінні ресурси, в результаті власними діями не даєте своїм планам реалізуватися або творчим поривам, приводьте себе до емоційного вигорання, що в підсумку негативно позначається на самопочутті.

Друга інтерпретація перевернутого малюнка – повна втрата надії, апатія, відчуття зневіри і безнадії, небажання змінювати своє життя. Аркан можна розшифрувати як початок періоду, протягом якого на вас чекає нудна, одноманітна робота, відсутність можливостей проявити свій потенціал. Він символізує кінець блискучої кар’єри, невдалі спроби повернути колишній успіх чи популярність.

Характеристика людини по карті “Зірка”

Сама назва аркана вже говорить за себе, за нього можна дати наступну характеристику людині: молодий, енергійний, натхненний, націлений на успіх, що має грандіозні плани, щирий, упевнений у собі, оптимістичний. Він здатен мріяти, фантазувати, при цьому міцно стоїть ногами на землі і має чітке розуміння майбутнього. У нього є здатність рухатися до найвищим цілям радісно, спокійно, без великих зусиль чи жертв.

Карта в зворотному положенні має інше значення. При описі такого чоловіка або жінки доречно використовувати фрази “Спіймав зірку”, “зірку впіймав”. Характерні такі якості, як зарозумілість, зарозумілість, впевненість у своєму уявному перевазі або надуманих таланти. Таку поведінку можна вважати спробою самообману. Це означає, що володар перевернутої Зірки відчуває себе знедоленим, але ретельно намагається приховати це.

Якщо при розкладі карта випадає в прямому положенні, вона може вказувати на дівчину, молоду жінку, людини, наділеної творчим талантом або надає допомогу людям, при перевернутому – на песиміста або марнотратника життя, який має потенціал, але не реалізує його.

17 аркан Таро в відносинах та любові

Зірка в розкладі на любовні відносини має сприятливе значення. Аркан символізує романтику, закоханість, щирість, довіра, щасливий період в особистому житті.

Пряме положення карти може говорити про те, що:

 • Якщо в минулому були сварки, непорозуміння з чоловіком, то настає етап перемир’я, гармонії, взаєморозуміння.
 • Знайомство буде плідним, можна чекати не тільки приємного спілкування і побачень, але і зізнань у коханні.
 • З’являється надія для пари, яка зіткнулася з кризою – найближчим часом почуття спалахнуть з новою силою.

Перевернута карта означає звалилися мрії, безсилля, нездатність вплинути на ситуацію. Можливо, ваш конфлікт з партнером стане фінальною точкою, або надії, які покладали на цей союз, не виправдаються.

Є й інші розшифрування аркана при зворотному положенні:

 • Надмірна раціональність при виборі обранця заважає розвинутися вашим почуттям.
 • Період нерозділеного кохання може бути тривалим, ви довгий час не зможете забути свого коханого.
 • Ви не відчуваєте радості, смаку життя, тому представники протилежної статі не прагнуть до спілкування з вами.

Значення 17 аркана Таро в роботі та фінансах

Пряме положення карти – знак довгоочікуваного прориву і успіху в роботі, стрімкого кар’єрного росту. Ви отримаєте не тільки задоволення від професії, але і винагороду, визнання колег, начальства, партнерів. Переговори, угоди, проекти, здійснені в цей період, будуть прибутковими.

Можливо, ви знайдете своє покликання чи побачите нові можливості. Зірка символізує творчі сфери: дизайн, мас-медіа, виступи на сцені і т. д. Ви можете розраховувати і на покращення матеріального становища. Не виключено, що раптово надійде велика сума (виграш) або фінансова допомога покровителя.

Перевернутий аркан вказує на застій у справах і фінансах. Вам доводиться займатися монотонної, одноманітної, важкою роботою, яка не приносить задоволення. При зворотному розташуванні карти немає позитивних перспектив у кар’єрі і надій поліпшити ситуацію, наприклад, отримати вищу посаду. При такому розкладі потрібно побоюватися грошових втрат, наприклад, обману, шахрайства. Велика ймовірність, що найближчим часом у вас не буде надійного, постійного джерела доходів.

Значення 17 аркана Таро на здоров’я

Основне значення Зірки при розкладі на здоров’я – переродження, молодість, краса. Це значить, що настав час привести організм в порядок, переглянути свої погляди на спосіб життя, спробувати нові процедури для омолодження. В цілому карта є позитивним знаком, що свідчить про швидке зцілення або можливості зачаття, але також може бути сигналом про ризик алергії (шкіра, органи дихання) або дрібних побутових травм.

Перевернутий 17 аркан попереджає про ускладнення. Не виключено, що нездужання затягнеться, поточна хвороба позначиться на стані імунітету, серця, легенів. А також карта може вказувати, що обраний невдало або неефективне лікування. Важливо дотримувати режим, щоб захворювання не перейшло в хронічну стадію.

Духовність і саморозвиток

Зірка символізує натхнення, творчий підхід до справ, надію, тому шлях особистісного зростання буде легким і плідним. З іншого боку, вона свідчить про ілюзіях, сліпий або дитячій вірі, фанатичности і навіть прагнення вибрати духовність і відмовитися від матеріальних благ.

Перевернута карта має протилежне значення – спустошення, розпач, зневіра, розчарування в житті або релігії, відсутність цілей і бажань. Найчастіше причиною такого стану стають власні завищені вимоги або неготовність боротися зі своїми недоліками.

Карта Таро “Зірка” в поєднанні зі старшими арканами

При розшифровці розкладу важливо враховувати поєднання карт Таро один з одним. У таблиці вказано, що означають комбінації старших арканов.

Блазень Рада слухати внутрішній голос, довіряти інтуїції
Маг Сприятливий період для запуску нового проекту
Жриця Стабільність, впевненість у завтрашньому дні
Імператриця Довгоочікуваний результат від прикладених зусиль
Імператор Сигнал про необхідність рухатися вперед
Ієрофант Отримання цінного, позитивного досвіду
Закохані Стабільні, гармонійні, міцні відносини
Колісниця Переїзд, зміна місця проживання, нові умови
Сила Висока ймовірність позитивного результату
Відлюдник Зустріч з эзотериком, духовним наставником, гуру
Колесо Фортуни Щасливий випадок, удача, радісна подія
Справедливість Прагнення до мети, яка буде досягнута
Повішений Труднощі, виникають при реалізації плану
Смерть Початок нового життєвого етапу, оновлення
Помірність Знак швидкої зміни ситуації в кращу сторону
Диявол Недосяжні мрії, нездійснені надії
Башта Ілюзії, фантазії, які не мають підтвердження
Місяць Невдоволення, відсутність стабільності, впевненості
Сонце Наближення до успіху, очікування винагороди
Суд Віра в те, що ситуація вирішиться найкращим чином
Світ Нереалізований потенціал, приховані таланти

Поєднання 17 аркана Таро “Зірка” з іншими картами

У таблиці ми привели розшифрування аркана Зірка в поєднанні з іншими картами Таро.

Карта Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Згубні звички, слабкості Покупка квартири або іншого майна Відсутність таланту, здібностей Нагородження, заохочення
Двійка Несподівана зустріч з родичами Невдала, важка поїздка Бажання дізнатися правду, розкрити обман Пошук свого покликання, таланту
Трійка Нездійснені надії, нереалізований план Тривала зв’язок без перспектив Небажання приймати допомогу, підтримку Готовність на все заради своєї мети
Четвірка Відновлення після важкого періоду Одержимість, любовна лихоманка Нездійсненні мрії, надії Зцілення, відновлення
П’ятірка Таємна порочна любовний зв’язок Розчарування, втрата надії Відсутність ясності, визначеності Знак швидкого виходу зі складної ситуації
Шістка Вимушена розлука з коханою людиною Любов, гармонія, щастя в родині Почуття безнадійності, безвиході Самовпевненість
Сімка Негативне ставлення оточуючих, докори Втрата, нещасний випадок Фантазії, які не будуть реалізовані Необхідність долати бар’єри
Вісімка Зрада, обман, зрада Інтимні стосунки з новим партнером Втрата невинності Поліпшення ситуації найближчим часом
Дев’ятка Довгоочікуваний приїзд близьких Конфлікти з близькими або колегами Виступ, шоу, свято Невпевненість, сумніви
Десятка Приховане бажання нашкодити самому собі Надходження великої суми Стабільне фінансове становище Поява нових перспектив
Паж Доленосна, фатальна зустріч Творчий чоловік, музикант Професійний ріст, навчання Вдачу, щасливий збіг обставин
Лицар Прагнення отримати владу, керувати Грамотний фахівець, професіонал Розвиток, поліпшення, просування Мужність, витривалість
Королева Початок роману з уже знайомим людиною Жінка, одержима грошима Збагачення, підвищення матеріального статусу Висока самооцінка, амбіції
Король Поразку, крах, невдалий період Людина, якому супроводжує удача Прагнення до високих цілей Привід для надії на краще

Значення карти Таро “Зірка” в розкладі на ситуацію

При розкладі на поточну ситуацію Зірка має наступне значення: у вашій справі передбачається поліпшення, плани будуть реалізовані, можна розраховувати на удачу та успіх. Не бійтеся довіряти своїй інтуїції, внутрішній голос вас не підведе.

Перевернута карта менш оптимістична – через своїх страхів, невпевненості і ліні ви ризикуєте упустити можливості, тому надії виявляться марними.

Значення 17 аркана Таро в прогнозі на день

Зірка – це сприятлива карта дня. Вас чекає знайомство з незвичайною, цікавою людиною, спілкування з яким переросте в романтичні відносини або міцну дружбу.

Висока ймовірність, що вам зроблять привабливу пропозицію. Не відмовляйтеся від нього, навіть якщо план здасться вам нереальним, оскільки ви зможете отримати не тільки задоволення, але і користь. Користуйтесь усіма можливостями, які дає цей день.

Значення 17 аркана Таро в розкладі на майбутнє

Карта показує, що на своє майбутнє впливаєте тільки ви. Навіть якщо на поточний момент у житті є труднощі, події в найближчий період будуть складатися сприятливо, ви можете розраховувати на щасливий випадок і вдалий збіг обставин.

Поставте зображення Зірки Таро на заставку телефону, щоб сумніви чи недовіру не стали перешкодою на вашому шляху до успіху.

Відповідь на питання

Якщо ви перебуваєте в скрутному становищі, то карти Таро допоможуть прояснити ситуацію. Наведемо кілька прикладів, як за допомогою аркана Зірка отримати відповіді на свої запитання:

 1. Збудеться моє бажання? – У вашому житті настав сприятливий період, реалізуються навіть найсміливіші плани.
 2. Повернеться колишній? – Карта символізує етап примирень, ймовірність відновити відносини висока.
 3. Чого чекати від шанувальника? – Не бійтеся своїх почуттів, вам належить приємне, романтичне спілкування.
 4. Вийду я заміж? – Якщо у вас вже є постійний партнер, то ваш союз скоро перейде до нової стадії, тобто сім’ї.
 5. Варто починати свою справу? – Якщо воно пов’язане з реалізацією вашого творчого потенціалу, то у вас буде успіх.
 6. Чому мені не щастить? – На даний момент ви не можете мудро розпорядитися своїми ресурсами або можливостями.
 7. Будь-яке питання з відповіддю “так” або “ні” Аркан відповідає ствердно.

Головний рада

Рада карти полягає в тому, що потрібно щиро мріяти і сподіватися на краще. Тільки ви можете привести себе до мети або створити перешкоди.

В поточній ситуації потрібна рішучість і впевненість, а обережність, раціональність і довгі роздуми лише віддаляють від вас результат.