Карта Таро Девятка Жезлів: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Дев’ятка Посохов – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення “9 Жезлів” можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Дев’ятка Жезлів” в Таро

Молодий чоловік з перев’язаною головою стоїть на тлі частоколу з восьми жезлів і міцно вчепився в дев’ятий. Він схожий на вартового, який довгий час провів на своєму посту. Голова людини перебинтована – можливо, йому вже доводилося оборонятися.

Що означає карта Таро “Дев’ятка Жезлів”

Розповімо все, що потрібно знати про карти Таро Дев’ятка жезлів. Це молодший аркан, його інші назви: Дев’ятка посохов, Дев’ятка скіпетрів, Резерв сил і Владика Великої Сили.

Ключові значення карти Таро Уейта:

 • “сміливість під вогнем”;
 • сила, стійкість, терпіння;
 • здатність бути стриманим;
 • стійкість у життєвих труднощах;
 • здатність нести відповідальність, виконувати свої зобов’язання;
 • готовність стояти на захисті;
 • здатність справлятися з проблемами;
 • опір змінам;
 • наближення успіху;
 • тимчасове затишшя;
 • безпека.

Карта означає, що людина все ще займає оборонну позицію і робить це успішно. Однак, ситуація вже змінилася, і зайва обережність вже ні до чого. Якщо ще і чекає боротьба, то це буде останній раз перед настанням світу.

А також карта говорить про надмірне впертості у захисті своїх принципів. Слід зберігати баланс між принциповістю і гнучкістю.

“Дев’ятка Посохов” для жінок

Значення 9 жезлів для жінок: минулі труднощі принесуть плоди. Якщо це була боротьба за відносини, то в любові настане довгоочікуване зближення. Можливо укладення шлюбу. Якщо складності було пов’язане з кар’єрою, то заслужений успіх також не за горами.

“Дев’ятка Посохов” для чоловіків

Для чоловіків карта Дев’ять жезлів означає опір змінам, надмірна впертість, дії під керівництвом холодного розуму. Слід проявити більше теплоти до оточуючих, перестати боятися повторення гіркого досвіду.

Зміни самі по собі не несуть нічого негативного, і якщо їх взяти і діяти по ситуації – це принесе більше користі, ніж постійна оборона.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

найпоширеніше тлумачення карти: людина здатна справлятися з труднощами. Він знайшов силу і стійкість до будь-яких життєвих випробувань. Карта говорить про майстерність і хоробрість, які будуть супроводжувати людині.

Ще одне значення – упертість і опір подій, які здаються неприємними на основі минулого досвіду. Однак, карта оптимістична: більше немає потреби оборонятися, небезпека – лише удавана.

А також карта часто вказує на те, що подія ще не завершилося, і ворожбит напружено чекає підсумку.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернута Дев’ятка жезлів каже, що наближаються неприємності, справа може провалитися. Хтось намагається забрати, зіпсувати те, що людина захищає.

Ще одне значення – людина не бажає вчитися на своєму досвіді і раз за разом робить одні і ті ж помилки.

Характеристика людини по карті “9 Жезлів”

Випадання 9 жезлів означає для характеристики людини: сила і мудрість, стійкість при життєвих труднощах.

Карта дає такий опис чоловіки або жінки: людина стійко захищає те, що з таким трудом відвоював у минулому. Він готовий до нових випробувань, заряджений мужністю і терпінням, знає, що боровся не даремно, вміє чітко і мудро планувати свої дії.

Ще одне значення: гадаю боїться повторення минулого, уникає поглянути на свій досвід, щоб перетворити його в основу оновленої і більш мудрою життя.

Якщо в розкладі будуть інші негативні карти, то це вказує на моральну втому і тривогу.

Молодший аркан у відносинах і любові

Пряма карта має милостиве значення в любовних відносинах. У любові панують сталість, партнери ставляться один до одного з теплотою і розумінням. Кожен проявляє себе з кращого боку.

Ще одне значення – прощення минулих образ або зрад. І хоча біль ще є, є і сили, щоб відволіктися від неї і спробувати вибудувати відносини заново.

Якщо яка запитує ще немає партнера, карта обіцяє нову благополучну любов. Він з недовірою дивиться на світ з-за минулого болю, але серце відтане, і повернеться відкритість до нових почуттів.

Якщо в розкладі карта випала перевернутої, це говорить про те, що відносини з чоловіком або жінкою досить напружені. Не слід цілком покладатися на почуття, тверезо погляньте на партнера. Карта застерігає, що людина поруч з гадающим страждає залежностями, має антисоціальну поведінку або схильний до зрад.

Значення у роботі та фінансах

У роботі пряма 9 жезлів говорить про те, що у людини є всі якості, необхідні для збереження і навіть множення напрацьованого. Це сміливість, завзятість, уміння розсудливо планувати, а головне – працьовитість. Професії цієї карти – всі ті люди, які завжди “на сторожі”, наприклад, співробітники МНС, поліцейські або лікарі.

У фінансах карта обіцяє благополуччя і стабільність.

Перевернутий малюнок говорить про моральну виснаженості, яка заважає справно виконувати свої обов’язки. Труднощі в боротьбі з конкурентами, ослаблення професійних навичок. Можливі фінансові втрати із-за неуважності.

Значення на здоров’я

Значення прямої карти в розкладі на здоров’я – рішучість протистояти хворобам. Іноді це підозра серйозного діагнозу і готовність робити все для одужання, але найчастіше такі діагнози не підтверджуються. А також аркан може вказувати на дуже педантичне ставлення до здоров’я.

При перевернутому положенні – настав час звернути пильну увагу на своє здоров’я, тому що карта вказує на ослаблення імунітету і організму в цілому.

Духовність і саморозвиток

Минулий гіркий досвід дав свої плоди: стійкість перед обличчям будь-якої біди, проникливість і знання. Це значні помічники у будь-якій ситуації. Однак, пора виходити з “оборонної стійки” і поглянути на світ і людей з відкритим серцем. Неприємний досвід не зобов’язаний повторюватися, що минув, пора відпустити.

Карта “Дев’ятка Посохов” в поєднанні зі старшими арканами

Зміст карти може значно змінюватися в поєднанні карт Таро один з одним, особливо зі старшими арканами.

Блазень Необачний вчинок
Маг Володіти ситуацією
Жриця Зберігати секрет
Імператриця Контроль дає свої плоди
Імператор Відстоювати правоту начальства
Ієрофант Сумніви в наставнику
Закохані Підозри у відносинах, оберігати особисте життя
Колісниця Застосовувати свій досвід
Сила Зважувати сили
Відлюдник Зуміти відстояти щось самотужки
Колесо Фортуни Пізні зміни
Справедливість Чекати судове рішення
Повішений Зрада
Смерть Досвід минулого
Помірність Коливання
Диявол Сильна помисливість
Башта Чекати гіршого
Зірка Чекати кращого
Місяць Підступи
Сонце Сумніватися в очевидному
Суд Вчитися на своїх помилках
Світ Зберігати мир і спокій

Поєднання аркана Таро “Дев’ятка Жезлів” з іншими картами

В поєднанні з іншими картами Таро – молодшими арканами – Дев’ятка жезлів приймає такі значення:

Мапа/Масть Жезли Кубки Мечі Пентаклі
Туз Бути на підйомі навіть у скрутній ситуації Спокуса Невпевненість у своїх ідеях Берегти матеріальний добробут
Двійка Зважувати свої можливості, змінювати плани У відносинах є недовіра Бути недовірливим Тривога, неуважність
Трійка Керувати з обережністю Підозрювати зраду, любовний трикутник Важкий досвід, підозрювати в зраді Недовірливий чоловік
Четвірка Важливе випробування, іспит Отримати гіркий досвід Приспати пильність Переживати за фінанси
П’ятірка Сварка із-за недовіри Посваритися Чекати зради Отримати збагачує досвід
Шістка Компетентне керівництво Витягувати уроки з минулого Зважувати нові можливості Подбати про щось
Сімка Бути напоготові Втратити пильність Приховувати підозрілість Аналізувати вкладені зусилля
Вісімка Рухатися вперед з обережністю Відмова від минулих принципів Бути обережним із-за минулого досвіду Уважно вивчити деталі
Дев’ятка Приємний сюрприз Побоювання Обережність у фінансах
Десятка Зачаїтися Захищати інтереси сім’ї Тривожити стару рану Захищати добробут сім’ї
Паж Допитливість, живий розум Сумніви в почуттях Звинувачення від інших Допитливий учень
Лицар Вийти з себе Намагатися налагодити стосунки Бути сміливим Обережна організація чого-небудь
Королева Замкнутість Сумніви Болючі уроки Розсудливо вести господарство
Король Ревнощі Бути стриманим Бути рішучим Закоснелый погляд на справу

Значення карти Таро “Дев’ятка Посохов” на ситуацію і питання

Значення прямої 9 жезлів на ситуацію і питання: відкрилося друге дихання, з’явилася впевненість у собі, ніяких коливань між “Так” або “Ні”. У цей сприятливий період, коли ви сповнені сил, варто присвятити себе творчості. Перешкоди не страшні, всі бажання здійсненні.

А також карта вказує на фінансову нагороду за працю. Правда, витрачені зусилля при цьому приведуть до сильної моральної і фізичної втоми.

Перевернута карта вказує на те, що чоловік втратив зв’язок з реальністю і керується надуманими переконаннями. А це викликає здивування в оточуючих.

Інше значення – неприємності, які зачіпають всі галузі життя. Швидше за все, проблеми настали через нереалістичного погляду на світ і небажання брати на себе відповідальність. Потрібно зрозуміти, що світ і люди не є ворогами, варто звернути увагу на себе. Це допоможе правильно оцінити ситуацію і наблизитися до вирішення проблем.

Прогноз на день

Карта дня попереджає від вступу в діалог з людьми, з якими нещодавно були конфлікти: ситуація може повторитися. Краще, взагалі, сьогодні побути одному. Якщо немає такої можливості, не присвячуйте всіх в свої наміри, щоб уникнути токсичного впливу від оточення.

Розклад на майбутнє

В розкладі на майбутнє 9 жезлів – це добрий знак. Так, в минулому довелося боротися і захищатися, “будувати укріплення” і бути насторожі. Але час чатувати підходить до кінця – скоро можна буде видихнути і розслабитися, перестати боятися нападів і бід.

Минулий досвід зробив вас тільки сильніше і проникливіше. Залишається застосовувати цей досвід не повсюдно, а лише в потрібні моменти.

Головний рада

Рада карти – зберігати пильність і стійкість. Зараз ситуація стабільна, і неприємності на кінець, залишилося витримати ще трохи – перемога вже не за горами. Покладайтеся на себе сміливо: хоробрості і сил вам не займати, і це ваша перевага.