Карта Таро Король Кубків: значення аркана в прямому та перевернутому положенні

Король Кубків – один з молодших арканов в колоді Таро. Його значення залежить від положення карти – вона може випасти прямий або перевернутої. А також тлумачення Короля Чаш можна дивитися по поєднанню з іншими арканами. З нашої статті ви дізнаєтеся, як трактується його значення в залежності від виду розкладу.

Опис карти “Король кубків” в Таро

На малюнку зображений чоловік середніх років, який сидить на кам’яному троні прямо посеред бурхливого моря. На ньому є королівський наряд: синє вбрання в підлогу, жовте з червоним мантія, на голові – корона, на шиї – ланцюг із золота з прикрасою у формі риби.

В одній руці король тримає золотий кубок, в іншій – невеликий скіпетр. Він виглядає спокійно, впевнено. На задньому фоні з лівого боку видніється корабель з червоними вітрилами, з правого – вистрибує з води дельфін.

Що означає карта Таро “Король Кубків”

Інші назви Короля кубків – Король чаш, Фараон кубків, Владика Води, Цар Колісниці Вод, Мудрість. Цей молодший аркан може символізувати конкретної людини (зрілого чоловіка) або вказувати на певні якості особистості: відповідальність, надійність, розуміння, безкорисливість та ін Але це далеко не все, про що він говорить у розкладі Таро Уейта.

Карта також означає:

  • поєднання зовнішнього спокою і сильних емоцій;
  • розумні, виважені дії;
  • багатий внутрішній світ;
  • уяву;
  • прагнення допомагати нужденним;
  • чесність, справедливость;
  • уважение;
  • доверие;
  • любезность;
  • достоинство.

“Король Кубків” для жінок

Значення Короля чаш для жінки – це образ батька, наставника і покровителя. Карта означає, що ви знайдете розуміння, підтримку, турботу в особі старшого родича або зрілого чоловіка.

У вашому оточенні скоро з’явиться людина, якій ви зможете довіритися і не боятися емоційно до нього прив’язатися.

“Король Кубків” для чоловіків

У ворожінні для чоловіка карта означає, що в даний момент від вас чекають допомоги, співчуття, захисту. Можливо, хтось із близьких хоче, щоб ви його вислухали, дали пораду або підтримали.

Аркан показує, що зараз від вас вимагається емпатія, готовність безкорисливо допомагати, а також вміння в будь-якій ситуації зберігати самовладання і діяти розумно.

Тлумачення молодшого аркана в прямому положенні

Карта може вказувати на кілька ситуацій. Основне тлумачення – це початок стабільного, сприятливого періоду, коли труднощі та невдачі залишаються позаду. Такий розклад означає, що відносини в особистому житті і діловій сфері налагоджуються.

Аркан також символізує владу, чесність, справедливість, безкорисливу допомогу. Можливо, незабаром вам безоплатно допоможуть вирішити складне питання або дадуть мудру пораду. Ви можете сміливо втілювати свої плани і не турбуватися з приводу подій, що відбуваються. У потрібний момент ви отримаєте підтримку і не на самоті.

Розшифрування аркана Таро в перевернутому положенні

Перевернуте зображення Короля чаш можна розшифрувати як переживання, втрату контролю над ситуацією, ризик виявитися втягнутим в неприємності. Карта попереджає, що у вашому оточенні може з’явитися людина, яка захоче вам нашкодити, зіпсувати плани, обдурити, зганьбити вашу репутацію. Від таких знайомих, варто триматися подалі.

Ще одне значення аркана – відсутність прогресу в справах, стан апатії або відчаю. Якщо в даний момент ви розраховуєте на чиюсь допомогу, то з великою часткою ймовірності вам доведеться вирішувати питання самостійно.

Характеристика людини по карті “Король Чаш”

За Королю кубків можна дати наступне опис чоловікові: спокійний, урівноважений, доброзичливий, відкритий, чуйний, освічений, вихований, відповідальний. Він з повагою ставиться до оточуючих, проявляє терпимість до їх недоліків, вселяє довіру, вміє тримати під контролем свої емоції.

Часто володар цього аркана має творчі здібності. При ворожінні карта може вказувати на зрілого родича, колегу, знайомого або на близького друга.

По аркану в перевернутому положенні можна дати людині таку характеристику: артистичний, при цьому емоційно нестійкий, що переживає, схильний до різного роду залежностями, але вміє “тримати обличчя”. Це означає, що зовні він може виглядати стриманим, доброзичливим, але всередині переживає цілий спектр негативних почуттів: від ненависті і заздрості до злості і ненависті. У розкладах карта може вказувати на маніпуляторів і самозакоханих особистостей (нарцисів).

Молодший аркан у відносинах і любові

Аркан має кілька значень у ворожінні на любовні відносини, але їх все можна назвати сприятливими, якщо ви дістаєте його з колоди в прямому положенні. Карта може означати, що у вас вже почався перший етап спілкування з чоловіком, наповнений романтикою, ідилією, взаєморозумінням. Якщо у вашому оточенні поки немає, то знайомство відбудеться незабаром. Поруч з вами буде ніжний, турботливий, чуйний шанувальник.

Ще одне тлумачення Короля кубків – сильні почуття, взаємність у коханні, емоційна прихильність, довіра між партнерами або подружжям.

Якщо карта знаходиться в перевернутому положенні, то її можна розшифрувати як маніпуляції, нечесність з боку обранця. Вона попереджає про небезпеку і застерігає від чоловіків, які користуються жіночою увагою в корисливих цілях (альфонси, аферисти) або приховують свої шкідливі звички, наприклад, зловживання алкоголем. При такому розкладі слід уважно, обережно ставитися до нових знайомих.

А також аркан може означати труднощі в тривалих відносинах, які виникають через відсутність близькості, уразливості, замкнутості, відстороненості партнера.

Значення у роботі та фінансах

Король кубків може символізувати представника мистецтва, наприклад, художника, письменника, дизайнера, а також фахівця, якому в силу професії потрібно багато спілкуватися з людьми, шукати до них підхід: вчителя, лікаря, адвоката, психотерапевта і т. д.

В розкладі на роботу карта означає, що справу по душі, за покликанням принесе не лише моральне задоволення, але і високий дохід. Можливо, саме зараз ви замислюєтеся про зміну діяльності, хочете спробувати себе в новій сфері, реалізувати давню мрію або почати заробляти на своєму хобі. Аркан радить вам слухати внутрішній голос.

Якщо ви дістаєте карту з колоди в перевернутому положенні, то вона говорить про нелюбимій роботі заради заробітку. Не виключено, що ви не отримуєте задоволення від своєї професії, незадоволені місцем або графіком. Крім того, аркан може означати упущені можливості, невдачі, інтриги в колективі.

У фінансах також відсутній порядок. Є ризик великих необдуманих витрат або втрат із-за своєї довірливості. Варто дбайливіше ставитися до заощаджень і не вкладати гроші в сумнівні фінансові схеми.

Значення на здоров’я

Значення аркана відображає поточний стан здоров’я. Король кубків належить до стихії води, тому може вказувати на захворювання, пов’язані з порушенням водного балансу, наприклад, на інтоксикацію, зневоднення організму, проблеми з нирками.

Перевернута карта є сигналом про нестабільному психологічному стані, перепади настрою.

Духовність і саморозвиток

Карта символізує доброту до людей, чуйність, силу духу. В деяких комбінаціях вона може прямо говорити про прагнення до духовності, пошуку знань, або про бажання бути наставником, ділитися досвідом.

Перевернутий аркан може означати егоїзм, самозакоханість або спроби піти від реальності через шкідливі звички.

Карта “Король Кубків” в поєднанні зі старшими арканами

При тлумаченні розкладу Таро потрібно враховувати поєднання карт один з одним. Нижче ми розшифрували, які значення мають комбінації з Королем кубків.

Блазень Звільнення від дитячих переживань
Маг Можливість застосувати свої таланти
Жриця Лікування душевних травм, страхів, образ
Імператриця Стабільне емоційний стан
Імператор Думки про заміжжя, народження дітей
Ієрофант Прозріння, усвідомлення, раптова ідея
Закохані Бажання любити, піклуватися, оберігати
Колісниця Симпатія, переростає у закоханість
Сила Витривалість, рішучість, сила духу
Відлюдник Втеча від реальності, змінений стан
Колесо Фортуни Фізичне або моральне відновлення
Справедливість Уважність до деталей, дрібниць
Повішений Обман, нечесний вчинок, зрада
Смерть Переоцінка цінностей, зміна пріоритетів
Помірність Випробування на міцність, перевірка волі
Диявол Залежність, шкідливі звички
Башта Деструктивне поведінка, саморуйнування
Зірка Спроба підвищити рівень духовності
Місяць Розгубленість, нерозуміння своїх почуттів
Сонце Творча енергія, шлях самореалізації
Суд Справедливе відплата або нагорода
Світ Внутрішнє оновлення, новий етап у житті

Поєднання аркана Таро “Король Чаш” з іншими картами

У таблиці коротко перераховані значення Короля чаш у поєднанні з іншими молодшими арканами Таро.

Масті Мечі Кубки Пентаклі Жезли
Туз Баланс розуму і інтуїції Гарне самопочуття Вміння заробляти Інтерес до творчості
Двійка Умиротворення, спокій Взаємність, любов, щирість Суєта, клопоти, турботи Відповідальний підхід до справи
Трійка Нерозділене кохання, ілюзії Радісна подія, свято Робота в задоволення Діловитість, ощадливість
Четвірка Безтурботність, гармонія Брак позитивних емоцій Сталість у відносинах Підтримка і допомога рідних
П’ятірка Зрада одного або зрада Розчарування, невдоволення Духовний криза, занепад сил Пошук способів самореалізації
Шістка Небажання вирішувати проблеми Милосердя, допомога нужденним Духовний вчитель, наставник Сприятливий результат подій
Сімка Лукавство, лицемірство Небажання знати правду, самообман Самовладання, витримка Відстоювання своїх інтересів
Вісімка Невдача, неприємність Відчуженість, задума Професія за покликанням Довгоочікувана зустріч
Дев’ятка Провина перед близькими людьми Стан щастя, блаженства Задоволення, радість Напруженість, несхвалення
Десятка Печаль, туга, страждання Гармонійна міцна сім’я Зацикленість на багатство Нереалізований план
Паж Вміння застосувати свої таланти Закоханість, перші почуття Творча енергія, натхнення Можливість поділитися досвідом
Лицар Замкнутість, скритність Відданість, вірність Імпульсивність у питаннях грошей Нелогічні вчинки
Королева Невірний вибір, помилка Емпатія, співпереживання Юність, зрілість Дотримання домовленостей
Король Боротьба душі і розуму Інтерес до плотських задоволень Вигідну співпрацю

Значення карти Таро “Король Кубків” на ситуацію і питання

Значення карти при ворожінні на ситуацію можна пояснити наступним чином: результат справи буде сприятливим, у вашу користь, але не найближчим часом. Не виключено, що саме досвідчений чоловік підкаже вам, як вирішити завдання або досягти своєї мети.

Якщо ви загадуєте питання на бажання з варіантами “Так” або “Ні”, то Король кубків дає ствердну відповідь.

Прогноз на день

Карта дня рекомендуємо вам рухатися вперед, до своєї мети. Удача на вашому боці, тому складнощів на шляху не виникне. Відкиньте страхи і сумніви, а якщо у вас виникнуть труднощі, то сміливо звертайтеся за допомогою до близьким, друзям або родичам.

Розклад на майбутнє

Владика кубків у розкладі на майбутнє означає, що попереду вас чекає спокійний, плідний період. Якщо в даний момент ви зіткнулися з труднощами, то ситуація навчить вас діяти розумно, а не імпульсивно. Пройшовши через випробування, ви станете емоційно зрілою особистістю.

Головний рада

Карта дає пораду довіряти своїй інтуїції, слухати внутрішній голос і покладатися не лише на розум та логіку, але і на власні відчуття. Але при цьому не переставайте зберігати контроль над поточною ситуацією, перебувати в реальності, а не витати в хмарах, не впадати в ілюзії.